YellowGray - YellowGray

Siercza

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
YellowGray
YellowGray
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
348
32-020

Siercza

Podgląd

YellowGray to agencja interaktywna, specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji i prezentacji internetowych o rozbudowanych funkcjonalnościach, jesteśmy młodym zespołem kreatywnym, który podchodzi do każdego klienta indywidualnie i nieszablonowo, dzięki temu każdy wykonany przez nas projekt jest wyjątkowy, podczas tworzenia nowych rzeczy dla firm i osób indywidualnych stawiamy nacisk nie tylko na unikalny wygląd ale również na użyteczność, przez co nasze produkty są zawsze estetyczne, przejrzyste i łatwe w nawigacji.

Zapraszamy do kontaktu.

Słowa kluczowe: Tworzenie stron www, tworzenie stron internetowych, strony www, strony internetowe, tworzenie serwisów www
Realizacje
WWW (4)
 • Ico_small_web Strona "czysta zajawka", która kryje w sobie prostą ale również skomplikowaną grę, w której można wygrać super rabat na nasze usługi :) Śpieszcie Się, wkrótce pojawi się nowa strona.
 • Ico_small_web
  http://greececompany.pl Cena Powyżej 5000 zł
  Tutaj włożyliśmy mnóstwo pracy! Stworzyliśmy nie tylko świetnie wyglądającą i działającą stronę internetową ale również pełną identyfikację wizualną dla firmy GreeceCompany.
 • Ico_small_web
  http://modernestates.pl Cena Powyżej 5000 zł
  Niesamowity projekt, strona jest całkowicie autorska oparta o system zarządzania treścią WordPress. Dla tego projektu stworzyliśmy specjalne rozszerzenie dla platformy WordPress, które pozwala na zintegrowanie strony z super systemem CRM firmy EstiCRM
 • Ico_small_web
  http://alilo.pl Cena Powyżej 5000 zł
  Wyjątkowy projekt! Wyjątkowy produkt! Wyjątkowa Marka i ludzie.
Warunki współpracy
 • Szukasz ekspertów? Napisz do nas, zadzwoń, spotkajmy się.
  Na pewno znajdziemy rozwiązanie twojego problemu.

  Polityka naszej firmy wymaga aby cała komunikacja była jak najbardziej przejrzysta a wszystko było przedstawione jasno i "czarno na białym" dlatego do każdego projektu przygotowujemy indywidualną umowę wraz z szczegółową specyfikację projektu.

  Czas naszej pracy jest śledzony przez specjalne systemy kontroli czasu pracy, płacisz tylko za czas (i nasze serce) jakie włożymy w twój projekt.

  Żadnych ukrytych kosztów, stawiamy na partnerskie relacje :)

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()