100%powtarzalnościużytków - Wykrojniki.pl

Skawina

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Wykrojniki.pl
Wykrojniki.pl
Telefon:
122XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Produkujemy wykrojniki introligatorskie płaskie, w technologii laserowej do wszystkich typów maszyn sztancujących. Używane mogą być do wykrawania, kartonu, tektury, foli, tworzyw sztucznych, gąbki, skóry, gumy itp.
Tworzymy pomysłowe, funkcjonalne projekty opakowań z kartonu, tektury, tworzyw sztucznych dla Klientów, którzy poszukują nowych i estetycznych rozwiązań. Dopracowujemy konstrukcje opakowań dla odbiorców zwracających szczególną uwagę na precyzyjny i poprawny w najdrobniejszych szczegółach kształt pudełka kartonowego.
Doradzamy rozwiązania projektowe i technologiczne potrzebne do odpowiedniego wykonania wykrojnika introligatorskiego.
Prototyp obrazuje kształt pudełka, sposób jego zamykania i składania. Wycinany jest z folii, tektur, kartonów, które mają takie same właściwości gramaturę jak papier z którego produkowane będą opakowania. Na tym etapie można wprowadzać zmiany i korekty projektu co daje szansę na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia błędów w budowie opakowania.
Wyprodukowanie pudełka, opakowania zbiorczego czy standu jest złożonym procesem składającym się z kilku etapów, wzajemnie ze sobą połączonych.
Każdemu przedsiębiorcy zależy na tym aby efekt końcowy w postaci wysztancowanego opakowania był estetyczny, mieścił w sobie przeznaczony produkt i  wykonany był w wymaganym terminie. Potrzebują oni sprawdzonych konstrukcji opakowań gwarantujących dobrą ochronę zapakowanego przedmiotu ale również a może przede wszystkim projektu opakowania prezentującego jego zalety i przyciągającego uwagę kupującego.
Duże znaczenie ma więc poprawność projektu opakowania, jego nietypowy i ciekawy wygląd a także sprawdzony i dostosowany do rodzaju kartonu i tektury kształt.
Przygotowanie przez nas nowatorskiego i funkcjonalnego projektu może wyeliminować ryzyko błędów konstrukcyjnych wpływając tym samym nie tylko na trwałość, ale i estetykę oraz walory prezentacyjne wyrażone w ciekawych zdobieniach, nacięciach i kształtach.
Zachęcamy managerów, przedsiębiorców do podjęcia z nami współpracy w obszarze  opracowania w najdrobniejszych szczegółach wyglądu opakowania kartonowego lub tekturowego wraz z prototypem tego rozwiązania. Dysponujemy w tym obszarze zaskakującą wiedzą i doświadczeniem. Ograniczy to  koszty, stres i oszczędzi cenny czas.
Prototyp obrazuje kształt pudełka, sposób jego zamykania i składania. Wycinany jest z folii, tektur, kartonów, które mają takie same właściwościi gramaturę jak papier z którego produkowane będą opakowania. Na tym etapie można wprowadzać zmiany i korekty projektu co daje szansę na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia błędów w budowie opakowania.
Pomagamy zrozumieć powiązania między rodzajami papieru a konstrukcjami opakowań co może być pomocne przy wyborze materiału oraz charakteru opakowania.
Coraz większa liczba handlowców poszukuje sposobu jak zaprezentować klientowi pomysł na ciekawe opakowanie, przed jego wykonaniem.
Można rysować szkice, opowiadać jak będzie to wyglądało czy przygotować wizualizację 3D. Trudno jednak do tak pokazanego opakowania, włożyć rzecz dla niego przeznaczoną oraz sprawdzić czy się w nim mieści i jak się prezentuje. Podczas takich właśnie rozmów i dociekań niezastąpiony jest wycięty prototyp-model, który można złożyć  testując funkcjonalność  opakowania, tym samym zyskując wiarygodny obraz jego skuteczności.
Producentom opakowań z folii, tektury i kartonu, handlowcom proponujemy makiety opakowań wycięte na podstawie precyzyjnie przygotowanych i dokładnych projektów.
Przedsiębiorcy dzięki takim prototypom mają szansę uatrakcyjnić swoją ofertę poprzez szybkie, wizualne przedstawienie swojej propozycji. Rekomendujemy Handlowcom stosowanie modeli pudełek, ekspozytorów, standów, opakowań ozdobnych gdyż poprzez taką formę prezentowania swojej oferty zwiększają skuteczność swoich działań w różnych obszarach zawierania kontraktów z klientami.

Słowa kluczowe: Usługi introligatorskie, kaszerowanie, introligator, introligatornie, introligatornia
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
 • wykrojniki poligraficzne
  wykrojniki poligraficzne Cena Do 100 zł
  Wykrojniki introligatorskie wykonane w technologii laserowej stanowią niepomijalny element, pomiędzy projektem a gotowym opakowaniem, umożliwiający fizyczne wycięcie projektu z zadanego materiału. Są przeznaczone dla firm, które wykrawają (sztancują) różnorodne formy z kartonów, tektur, tworzyw sztucznych, gąbek, skór, gum.
Video i animacje (1)
 • wykrojniki Cena Do 100 zł
  Atutem stosowania wykrojnika jest możliwość wykrawania skomplikowanych i złożonych kształtów opakowań oraz nieregularnych, falowanych i postrzępionych wzorów. Tylko z jego pomocą możemy uzyskać stuprocentową powtarzalność wykrawanych użytków niezbędną dla automatycznych składarko-sklejarek
WWW (1)
 • Ico_small_web
  http://wykrojniki.pl Cena Do 100 zł
  Wykonując wykrojniki do kartonów i tektur skupiamy się głównie na: • poprawnym opracowanym projekcie, • laserowym a dzięki temu dokładnym wycięciu szczelin w sklejce, • automatycznym - doskonale precyzyjnym kształtowaniu noży introligatorskich, • dobieraniu odpowiedniego ogumienia ułatwiającego wypychanie arkusza z wykrojnika,
Pracownicy
 • Robert Miklaszewski
  Robert Miklaszewski

  Ponad 25 lat w poligrafii. Zaczynałem od pracy w drukarni offsetowej w roku 1993, od roku 1998 własna działalność związaną z usługą Print Management, drukarnią cyfrową Centrum Druku Cyfrowego oraz sprzedażą technologii poligraficznych takich firm jak Sanwa, Heiber & Schreder, Edail, Inramik, Highcon. W tym czasie otrzymałem m.in Złoty medal Targów Poznańskich, Patent na wzór opakowania na puszki, Oskara Zawodowego za współprace z Zespołem Szkół Poligraficznych w Krakowie. Byłem Reprezentantem Polski w strzelectwie dynamicznym, nurkuje, filmuje oraz fotografuje. Nie znoszę nudy.

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Laser CO2 CNC UNI-KAT
  Laser CO2 CNC UNI-KAT

  Nowy laser w Wykrojniki.pl Miło nam poinformować, że od nowego roku 2019, firma Wykrojniki.pl będzie pracować na nowym laserze. Zapraszamy do współpracy !

Osiągnięcia
 • Medal Przyjaciela Szkoły (kwiecień 2013)

  Pomysłodawcą przyznania medalu jest młodzież szkoły. Przedstawione poniżej warunki zostały zatwierdzone przez Samorząd Szkolny 26 maja i Radę Pedagogiczną 27 maja 2004 r.
  Medal przyznawany jest osobom, firmom i instytucjom, które przez swoją działalność są związane ze szkołą.

Aktualności
 • Jubileusz 110 lecia Zespółu Szkół Poligraficzno-Medialnych (listopad 2018)

  W dniu 29.11 Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza w Krakowie świętował jubileusz 110-lecie istnienia. Wykrojniki.pl współpracują z ZSPM od lat, dzięki czemu mieliśmy okazję uczestniczyć w tym wspaniałym jubileuszu. Świętowanie rozpoczęło się w sali Teatru Ludowego, kolejna część odbywała się w szkolnych murach. Widzowie w sali teatralnej zobaczyli film, przypominający historię szkoły poprzez wspomnienia absolwentów – w tym i takich, którzy sami stali się jej nauczycielami. Dostali także specjalne wydanie szkolnej gazety, przygotowanej przez byłych uczniów.

Warunki współpracy
 • Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem składania i realizacji zleceń
  http://wykrojniki.pl/files/regulamin.pdf

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()