1 szt. to też zamówienie - Www.NAKOSZULKACH.pl

(1)

Głogów Małopolski

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
www.NAKOSZULKACH.pl
www.NAKOSZULKACH.pl
Telefon:
791XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się nadrukami na odzieży wg wzoru klienta (T-shirty, koszulki polo, bluzy) metodą flex, flock, sublimacja i termotransfer, wycinaniem liter z folii pod reklamy oraz grafiką użytkową. Realizujemy zamówienia od 1

Słowa kluczowe: Nadruki, nadruk, koszulkach, koszulki, koszulki z nadrukiem, polo, stedman, bluzy, bluzach, twoje, własne,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (11)
 • nadruk mały 1-kolorowy
  nadruk mały 1-kolorowy Cena Do 50 zł
  Mały nadruk do 100cm2, wykonany na piersi koszulki polo, 1-kolorowy, wykonany wg naszego wzoru, cena razem z koszulką 25zł. Koszulkę sprzedajemy w wersji z dwoma nadrukami: małym na piersi + średnim na plecach w cenie 30,30zł. Istnieją dwie wersje napisu: Ratownictwo Medyczne i Ratownik Medyczny. Możliwość zamiany małego nadruku na piersi na dowolny inny (lekarz, kierowca itp.).
 • nadruk średni 1-kolorowy
  nadruk średni 1-kolorowy Cena Do 50 zł
  Średni nadruk do 400cm2, wykonany na plecach t-shirta, 1-kolorowy, wykonany wg naszego wzoru, cena razem z koszulką 19,50zł. Koszulkę sprzedajemy w wersji z dwoma nadrukami: małym na piersi + średnim na plecach w cenie 21,50zł. Istnieją dwie wersje napisu: Ratownictwo Medyczne i Ratownik Medyczny. Możliwość zamiany małego nadruku na piersi na dowolny inny (lekarz, kierowca itp.).
 • nadruk mały 2-kolorowy
  nadruk mały 2-kolorowy Cena Do 50 zł
  Mały nadruk do 100cm2, wykonany na piersi Long Sleeva, 2-kolorowy, wykonany wg projektu klienta, cena razem z koszulką 27zł.
 • nadruk duży 2-kolorowy
  nadruk duży 2-kolorowy Cena Do 50 zł
  Duży nadruk do 600cm2, wykonany na t-shircie, 2-kolorowy, wykonany wg projektu klienta, cena razem z koszulką 30zł.
 • nadruk duży 2-kolorowy
  nadruk duży 2-kolorowy Cena Do 50 zł
  Duży nadruk do 600cm2, wykonany na t-shircie, 2-kolorowy, wykonany wg projektu klienta, cena razem z koszulką 30zł.
Sprzęt i wyposażenie
 • Ploter tnący GCC
  Ploter tnący GCC

  Nadruki powstają poprzez wycięcie wzoru ze specjalnej folii za pomocą plotera a następnie wgrzaniu go w materiał przy użyciu termoprasy. Do cięcia używamy plotera Bengal renomowanej firmy GCC. Ploter ten zapewnia precyzyjne cięcie każdej grafiki. Grafiki są wycinane z folii flex niemieckiej firmy POLI-TAPE. Jej jakość zapewnia, że wykonane nadruki najczęściej są wytrzymalsze niż sama odzież, nie odchodzą od odzieży, nie kruszą się, nie blakną jak przy druku przy użyciu tuszy.

Warunki współpracy
 • Nadruki wykonujemy po przedpłacie na konto umówionej kwoty. Czas realizacji zlecenia to 1-5 dni od momentu zaksięgowania wpłaty (uzależniony od wielkości zamówienia, dostępności wybranej odzieży oraz aktualnej kolejki zleceń).

  Przyjmujemy zamówienia już od 1 sztuki. Przy zamówieniach powyżej 10 sztuk oferujemy system rabatowy.

  Nadruki wykonujemy na podstawie przesłanych przez klientów projektów zapisanych w krzywych, najlepiej w plikach programu CorelDRAW (wersja do 13). Istnieje możliwość zlecenia nam opracowania potrzebnych plików na podstawie przesłanych bitmap (jpg, gif itp.). Usługa ta w zależności od poziomu skomplikowania wzoru do nadruku oraz wielkości zamówienia może być wykonana bezpłatnie lub za niewielką dopłatą rzędu 10-50zł (cena jest ustalana indywidualnie do każdego zlecenia).

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
2012.03.06
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
dokładność nadruku:
estetyka wykonania:
krótki termin realizacji:
trwałość nadruku:
uwzględnienie nietypowych życzeń klienta:
zachowanie oryginalnych kolorów:

Komentarz:

Błyskawiczna realizacja - w piątek dokonałem zapłaty, dziś we wtorek rano koszulki odebrałem od kuriera. Jedną uprałem żeby sprawdzić wytrzymałość i muszę przyznać, że Stedman Prime to doskonałe koszulki, czerń została czernią, fason bez zmian a nadruk jak nowy... Do tego dodam, że wykonawca za darmo opracował moje logo do potrzebnego mu formatu. Mi więcej do szczęścia nie potrzeba. Polecam tę firmę z czystym sumieniem.