Wróżka Augustów

Augustów

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Wróżka Augustów
Wróżka Augustów
Telefon:
884XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jeśli pochodzisz z Augustowa i poszukujesz dobrej wróżki, która odpowie na twoje pytania - zapraszam do kontaktu poprzez e-mail  wrozkadobra1@gmail.com  lub zapraszam na moją stronę www.twojawrozka24.pl  Dowiesz się tam więcej na mój temat  :)

Wróżby wykonuje za pomocą kart tarota i możesz zapytać o wszystko. Najczęściej są to wróżby miłosne - ale pytania dotyczą różnych sfer życia takich jak finanse, praca czy zdrowie.

Wróżbę dla ciebie  mogę wykonać również przez internet  - napisz mi pytania w wiadomości e-mail - podaj mi twoje imię oraz datę urodzenia.  Odpowiem w ciągu 24 godzin z gotową wróżbą. Dlatego Nie ważne czy pochodzić z Augustowa lub okolic - a może z innej części polski . Wróżby na odległość sprawdzają się w takim samym stopniu co wróżby wykonywane w 4 oczy u mnie w domu.  Większość osób decyduje się właśnie na wróżby przez internet i nie dotyczy to osób tylko z Augustowa bo piszą do mnie ludzie ze Szczecina czy Wrocławia  a nawet z zagranicy - Polacy którzy wyjechali do UK lub Niemiec.

Moje  wróżby cechują się dużą sprawdzalnością - posiadam ponad 15 letnią praktykę w tarocie.  Praktyka w wróżbach jestem najważniejsza - nie tylko wiedza i właściwe interpretowanie danych kart, ale i umiejętne dopasowanie znaczeń kart do danej sytuacji i danego człowieka.   Około 70 % moich klientów wraca do mnie ponownie a to najlepszy wyznacznik jakości moich wróż.

Tarot i wróżby to moja pasja - staram się pomagać. Dlatego ceny nie są wygórowane i nie przekraczają 100 zł . Wróżki w dużych miastach często  biorą nawet 300 zł!  Jeśli szukasz dobrej wróżki a pochodzisz z miasta Augustów  to zapraszam do kontaktu e-mail wrozkadobra1@gmail.com  

Wróżka Augustów - wróżby i astrologia. Tarot Augustów - wróżbita. Najlepsza wróżka w Augustowie

Słowa kluczowe: Ozonowanie, usuwanie zapachów, dekoracje kościołów, nawadnianie boisk, czyszczenie skór
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()