Wojciech Pałka

Krasne

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Wojciech Pałka
Wojciech Pałka
Telefon:
780XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Jestem developerem oprogramowania w szerokim pojęciu tej dziedziny.
Zajmowałem się programowaniem sieci neuronowych, sztucznej inteligencji, gier, mikrokontrolerów oraz wiele więcej.
Mam doświadczenie zarówno projektach komercyjnych jak i badawczych więc mam pewność, że uda nam się przyjemnie współpracować.

Słowa kluczowe: Front-end developer, back-end developer, programista, projektant
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (5)
 • Wykonanie prostej gry komputerowej

  Witaj Renato, mam doświadczenie w tworzeniu gier na komórki na silniku Unity3D i sądzę, że bez większego problemu byłbym w stanie wykonać zlecenie. Oferuje niższe ceny od software housów a także miłą współpracę i bezpośredni kontakt. Tu moje portfolio: http://wojciechpalka.ct8.pl/ Jeśli zainteresowałem, proszę o kontakt na wojciechp6@tlen.pl Pozdrawiam

  Do negocjacji
 • Modyfikacja sieci neuronowej wykonanej w C# WPF

  Witaj, mam doświadczenie z sieciami neuronowymi programowanych w C#. Możesz zobaczyć moje projekty tutaj https://github.com/wojciechp6 Proszę o kontakt na email wojciechp6@tlen.pl. Pozdrawiam.

  Do negocjacji
 • WEKA / JAVA PROJEKT - UCZENIE MASZYNOWE / EKSPLORACJA DANYCH

  Witaj, mam doświadczenie w machine learningu jak i data mining. Być może będę w stanie pomóc, ale potrzebuje więcej informacji żeby to określić. Napisz do mnie na wojciechp6@tlen.pl a ustalimy wszystkie nurtujące szczegóły ;)

  Do negocjacji
 • Gry Unity ECS Praca zdalna, współpraca długoterminowa.

  Dzień dobry Adamie, jesteśmy parą młodych kreatywnych developerów Unity3D. Zainteresowała nas Pańska propozycja tworzenia gier z własną inwencją. Obecnie mamy już ponad 5 lat tworzenia gier za sobą i wiele przerobionych koncepcji. Myślę, że będzie nam się dobrze współpracować, zarówno ze względu na doświadczenie w silniku jak i w zleceniach ale też ze względu na niewygórowane ceny. Proszę o kontakt na wojciechp6@o2.pl to przedstawimy pomysły.

  Do negocjacji
 • APP Game

  Witam, jestem zainteresowany Pańskim zleceniem i jestem pewien, że moje wieloletnie doświadczenie w C# i Unity 3D zagwarantuje efektywną współprace. Gwarantuje szybką realizacje zadania oraz cenę niższą od firm i software house'ów. Kontakt wojciechp6@tlen.pl Pozdrawiam, Wojciech

  1000 zł
  za całość