Oprogramowanie dla Firm - Wiseweb.pl

Rybnik

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Wiseweb.pl
Wiseweb.pl
Telefon:
660XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Wiseweb to setki zadowolonych klientów oraz wiele skutecznie wprowadzonych projektów dla biznesu poparte sukcesami. W gronie naszych klientów znajdują się zarówno duże, średnie jak i małe przedsiębiorstwa.

Sektory w których funkcjonują są bardzo zróżnocowane - od firm produkcyjnych poprzez handlowe oraz usługowe z branż takich jak budowlana, chemiczna, e-commerce, transport i wiele innych. Dynamicznie rozwijająca się firma Wiseweb tworząc dedykowane sklepy internetowe, oprogramowanie dla firm, portale internetowe oraz responsywne strony www jest doskonałym partnerem dla Państwa biznesu.

Działając na Polskim rynku nieprzerwanie od wielu lat ciąglę rozszerzamy wachlarz świadczonych usług, starając się maksymalnie sprostać wymaganiom naszych Klientów. Dzięki zastosowaniu najlepszych technologii nasi klienci zyskują czas, pieniądze a co za tym idzie są w stanie lepiej zarządzać firmą.

Nasze indywidualne podejście do Klienta sprawia, że możemy dobrać rozwiązania odpowiednie do Państwa biznesu. Dobrze zaprojektowane oprogramowanie sprawia, że biznes staję się dynamiczy a sama firma może przejść na wyższy poziom.

Słowa kluczowe: Programowanie, systemy crm, sklepy internetowe, portale internetowe, systemy magazynowe
Realizacje
WWW (4)
 • Ico_small_web
  http://www.openthedoor.net.pl Cena Powyżej 5000 zł
  Open The Door to globalna firma oferująca klientom dostęp do pokojów zagadek (ang. Escape Room). Obsługujemy całe zaplecze IT działalności klienta - rozpoczynając od strony internetowej, po zamówienia, integrację z systemami zewnętrznymi (np. Lockme), integrację z systemami płatności (tj. przelewy24). Dodatkowo wspieramy ich biznes z zakresu tworzenia aplikacji CRM. Współpracujemy z sukcesem z klientem od początku istnienia firmy Open The Door.
 • Ico_small_web
  http://babylovedecor.pl Cena Powyżej 5000 zł
  Firma Baby Love Decor oferuje - Kocyki Minky, Namioty Tipi, Zabawki Drewniane wykonane ręcznie. Klient zwraca uwagę na każdy detal podczas tworzenia produktów: "Nasze artykuły są tworzone z pasją, staramy się aby każda rzecz była wyjątkowa i dopracowana w najmniejszych szczegółach. Projektujemy i tworzymy dla Twojego dziecka przestrzeń, w której się otacza aby czuło w niej miłość i bezpieczeństwo." Dla klienta wykonaliśmy: Sklep Internetowy, wykorzystując framework Symfony 2, projekt graficzny wraz z dostosowaniem na urządzenia mobilne, oraz system e-commerce pozwalający na obsługę sprzedaży oraz płatności online.
 • Ico_small_web
  http://adbi.pl Cena Powyżej 5000 zł
  Adbi.pl zajmuje się sprzedażą artykułów zoologicznych. Główna specjalizacją jest sprzedaż karm i przysmaków dla psów i kotów. Dla klienta wykonaliśmy dedykowany sklep oraz oprogramowanie CRM do sprzedaży produktów oraz ich zarzadzaniem. Wykorzystany został framework Symfony 2, baza danych MySQL.
 • Ico_small_web
  http://zwepol.eu Cena Powyżej 5000 zł
  Wykonaliśmy sklep internetowy dla firmy, która zajmuje się sprzedażą blachodachówek oraz blach trapezowych na terenie Holandii. Sklep powstał w trzech wersjach językowych - niemieckiej, francuskiej oraz holenderskiej. Zastosowano Symfony2, Angular.js, HTML5, CSS3 (Responsive Web Design).
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()