Windykacja - Eksmisja - Windykator Terenowy

Sokołów Podlaski

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Windykator Terenowy
Windykator Terenowy
Telefon:
512XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Windykacja terenowa którą się zajmujemy, często wykracza po za standardowe działania. Dłużnik,  który nie podchodzi właściwie do swojego zobowiązania, z zasady musi być poddany bardziej restrykcyjnej motywacji. Negocjatorzy terenowi działają wtedy w taki sposób aby, zadłużony poczuł piętno działań windykacyjnych i oddech windykatora na plecach. Z pewnością nie są to metody windykacji terenowej w stu procentach przewidywalne, niosą za sobą duże ryzyko konfrontacji siłowej, co jest katastroficzne w wyniku końcowym. Windykacja bezpośrednia świadczona przez naszą firmę to nie koniecznie wysyłanie do dłużnika wielkiego „KARKA”, nasi pracownicy muszą być po kursach samoobrony, w większości posiadać pozwolenie na broń, oraz powinni ukończyć odpowiednie szkolenia z zakresu negocjacji z dłużnikami.
Unikatowym i bezkonkurencyjnym sektorem naszej firmy jest usługa eksmisji lokatorów. Generalnie polega na pozbyciu się z mieszkania, lub domu niechcianego lokatora. Przyczyn z powodu których lokator nie chce się wyprowadzić jest tak wiele, jak spraw trafiających do naszej firmy. W wielu przypadkach nie płacący najemca po prostu nie ma gdzie się podziać i zajmuje mieszkanie tak długo jak to możliwe. Działania „czyścicieli mieszkań” nie należą do prostych czynności, oraz niestety są to działania terenowe/bezpośrednie niosące za sobą ryzyko konfrontacji siłowej z niechcianym lokatorem, oraz przynoszące szereg innych zagrożeń. Dla przykładu kontakt z policją pod czas interwencji, na co jesteśmy przygotowani merytorycznie. Pozbycie się nieuczciwego najemcy nie jest prostą sprawą, ale kreatywność i odpowiednie podejście do problemu pozwala wypracować bardzo skuteczne metody działania.

Słowa kluczowe: Skuteczna windykacja, Eksmisje lokatorów, windykacja terenowa, windykacja bezpośrednia,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (2)
 • Eksmisja
  Eksmisja Cena Powyżej 5000 zł
  Troszkę ubarwione zdjęcie, podejmowanie działań mających na celu oczyszczenie lokalu z niechcianego lokatora, wymaga bardzo precyzyjnie przemyślanych działań terenowych.
 • Windykacja terenowa
  Windykacja terenowa Cena Do 3000 zł
  Czasem potrzeba dużych ludzi. Niestety przekonanie że zawsze są skuteczni jest błędne. Do tej roboty potrzeba specjalistów. Dobrze zaplanowana akcja daje w pięty dłużnikowi.
Dokumenty i arkusze (2)
 • Wzór pełnomocnictwa. Cena Do 100 zł
  Pełnomocnictwo podpisane przez zleceniodawce, daje nam możliwości reprezentowania interesów klienta.
 • Przystępując do działań zmierzających do osiągnięcia zamierzonego celu, niezbędne jest zlecenie. Umowa między stronami jasno określa co ma być wykonane.
WWW (6)
Edukacja
 • za dużo informacji (październik 1997 - obecnie)

  PRAWO - doktorat

Osiągnięcia
 • Jeden z artykułów zapraszam do zapoznania się z treścią (czerwiec 2012)

  O windykacji wiemy wszystko, działamy skutecznie i zgodnie z prawem.
  Obecnie najskuteczniejsza metoda to windykacja terenowa, negocjatorzy nawiązują kontakt z dłużnikiem, skutecznie motywując do uregulowania należności.  http://artelis.pl/artykuly/47640/Windykacja-Bezposrednia-Twarda-Terenowa

 • Artykuł biznesowy omawiający windykację (listopad 2014)

  Obecnie windykacja nie jest prostym zagadnieniem. Skuteczność czynności windykacyjnych podejmowanych przez firmy z sektora finansowego pozostawia sobie dużo do życzenia. Przekłamane dane statystyczne jakimi dysponują duże korporacje wprowadzają chaos na rynku obrotu wierzytelnościami.

  http://artelis.pl/artykuly/62970/Windykacja-bezposrednia

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()