Wiktoria Poniatowska Usługi Przewodnickie Storylandia

Piechowice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Wiktoria Poniatowska Usługi Przewodnickie Storylandia
Wiktoria Poniatowska Usługi Przewodnickie Storylandia
Telefon:
660XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Nazywam się Wiktoria Poniatowska i prowadzę firmę przewodnicką Storylandia. Siedziba mojej firmy znajduje się w Piechowicach, ale moim rodzinnym miastem jest Jelenia Góra. Od wielu lat jestem przewodnikiem sudeckim i praskim. Moją pasją jest fotografowanie kwiatów i poznawanie tajemnic jakimi ciągle ukryte są polskie Sudety, a w szczególności Karkonosze.
Sudety, a w szczególności Karkonosze to magiczne miejsce. Tajemnicze i piękne o każdej porze roku przyciągają wielu turystów rządnych przygód. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów z całej Polski zajmuję się prowadzeniem wycieczek dla osób prywatnych oraz grup zorganizowanych. Podczas oprowadzania turystów przekazuję wiedzę na temat odwiedzanych miejsc i opowiadam ciekawostki o których zazwyczaj nie mają pojęcia.
Karkonosze zachwycają wyjątkowymi miejscami takimi jak majestatyczna Śnieżka, surowe w swej naturze Śnieżne Kotły i przełamujące dominację skał wodospady takie jak Kamieńczyk i Szklarka. Góry te to także miejsce w którym na niemal każdym kroku można zobaczyć ciekawe formacje skalne, niepowtarzalne rośliny i zachwycić się widokami po polskiej i czeskiej stronie granicy. Oczywiście piesze wycieczki po górach to nie wszystko co oferują góry. Miłośnicy zwiedzania znajdą dla siebie warownie strzegące niegdyś handlowych szlaków oraz zakłady w których nadal tak jak przed wiekami wytwarzane jest szkło. W ramach usług przewodnickich zajmuję się także oprowadzaniem wycieczek po pałacach Kotliny Jeleniogórskiej. Do dzisiejszych czasów zachowało się aż 11 założeń pałacowo parkowych po których można poruszać się pieszo lub w ramach wycieczek objazdowych. Osobom, które chcą poczuć klimat epoki polecam usługę oprowadzania w historycznym stroju. Jeśli chcą się Państwo poczuć wyjątkowo i przywdziać ciekawy strój najlepszym rozwiązaniem będzie wzięcie udziału w plenerowej grze fantasy.

Słowa kluczowe: Agroturystyka, biura podróży, noclegi, wycieczki, kolonie, oferty biura podróży
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()