Wiktoria Florek

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Wiktoria Florek
Wiktoria Florek
Telefon:
576XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Zajmuję się pisaniem tekstów w zakresie różnorodnych tematyk. Piszę teksty zarówno pod SEO, jak również zajmuje się kreatywnym copywritingiem. Zakres moich usług obejmuje teksty wszelkiego rodzaju: artykuły blogowe, artykuły poradnikowe, opisy produktów, artykuły zapleczowe, ale również recenzję literatury i sztuk teatralnych.
Tematyki w jakich się poruszam to: kultura i sztuka, rozrywka, lifestyle,  psychologia (w tym psychologia motywacji, rynku pracy, jak i biznesu), zdrowie, uroda, medycyna, ogrodnictwo, biznes, a także turystyka i podróże.
Zapraszam do kontaktu! Mail: copywriter.w.florek@gmail.com

Słowa kluczowe: Fotograf, malarz, muzyk, baza fotografów, baza artystów, baza muzyków, agencje artystyczne, grupy taneczne, usługi malarskie, usługi fotograficzne, usługi muzyczne
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (1)
  • Zlecę proste teksty SEO - duża ilość.

    Dzień dobry, Jestem zainteresowana podjęciem zlecenia. Zajmuję się copywritingiem i piszę hurtowe ilości opisów produktów, jak i kategorii dla znanych marek i sklepów. Proponuję dostarczanie ok. 70 opisów po ok. 1000 zzs tygodniowo. Cena za taką paczkę wynosiłaby zatem 700 zł brutto. Rozważę również propozycje negocjacji stawki. Proszę o kontakt pod adresem: copywriter.w.florek@gmail.com Pozdrawiam i liczę na kontakt!

    10 zł
    za 1000 znaków