Widzialni W Sieci

Katowice

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Widzialni W Sieci
Widzialni W Sieci
Telefon:
510XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Widzialni w Sieci to projekt realizowany przez grupę profesjonalistów z dziecini marketingu w sieci, tworzenia stron WWW oraz wszelkiego rodzaju grafiki komputerowej. Złączylismy swoje siły, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych Klientów. Realizujemy kampanie reklamowe w portalach społecznościowych oraz w Internecie, przygotowujemy zaawansowane strony WWW, loga firmowe, bannery. Wybierając nas pomagasz swojej firmie zaistnieć w sieci.

Słowa kluczowe: Marketing, reklama, agencja reklamowa, agencje reklamowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa, kampanie marketingowe
Warunki współpracy
 • Warunki współpracy przez serwis Oferia.pl

  Płatności:

  W przypadku zleceń, których wartość nie przekracza 300zł jedynym sposobem płatności jest płatnośc z góry. Na całośc prac wystawiamy paragon lub fakturę.
  Przed rozpoczęciem pracy podpisujemy elektronicznę umowę zabezpieczającą obie strony.

  Dla zamówień o wartości powyżej 300zł, sposób rozliczenia ustalany jest indywidualnie. Z reguły proponujemy 50/50. Również w tym wypadku strony akceptują umowę w celu zabezpieczenia każdej ze stron.


  Termin realizacji:

  Termin realizacji każdego zlecenia ustalany jest indywidualnie. Staramy się każde zlecenie wykonać maksymalnie szybko.

  Przez cały czas trwania realizacji zlecenia służymy pomocą, a kontakt z nami jest otwarty od rana do późnych godzin nocnych.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()