Profesjonalizm we krwi - WESTGRAPH

(1)

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
WESTGRAPH
WESTGRAPH
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Agencja Westgraph Szczecin: projektowanie stron internetowych, mała i duża poligrafia, systemy wystawiennicze i prezentacyjne. Świadczymy usługi w zakresie marketingu internetowego, projektowanie i realizacje stron internetowych, przygotowujemy projekty graficzne, składy komputerowe oraz świadczymy usługi w zakresie druku cyfrowego i offsetowego. W ofercie znajdziecie Państwo również usługi związane z projektowanie logotypów i systemów identyfikacji wizualnej, realizacją  systemów wystawienniczych i prezentacyjnych. Zapraszamy do współpracy.

Słowa kluczowe: Tworzenie stron, ulotki, plakaty, foldery, agencje, strony internetowe, projekty graficzne, grafika, składy DTP, druki
Realizacje
Zdjęcia i grafika (7)
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(4,85) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
dokładność wykonania:
estetyka wykonania:
jakość użytych materiałów:
krótki termin realizacji:
wierność w odwzorowaniu kolorów:
zgodność z projektem lub oryginałem:

Komentarz:

Wykonawca bardzo fachowy i sumienny. Nie ma problemu w porozumieniu sie i nie trzeba sie znac na drukowaniu- wytłumaczy, doradzi, nie tworzy bariery technicznej, co zdarza sie innym drukarniom. Ulotki zostały wydrukowane profesjonalnie, w pięknych kolorach i bezpiecznie dostarczone. Zlecenie wykonano perfekcyjnie- polecam!!