Webtablica - Webtechnika

Rumia

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Webtechnika
Webtechnika
Telefon:
896XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Od początku funkcjonowania, firma skupia się na kompleksowej obsłudze firm w zakresie strony www, od hostingu, zakupu domeny, poprzez wykonanie strony www na pomocy w aktualizacji strony oraz pozycjonowaniu skończywszy. Już od początku działalności, najważniejszym celem firmy było tworzenie prostych, przejrzystych, zorientowanych na klienta sytemów zarządzania treścią w oparciu o framework Django. W zależności od wymagań klienta strony www wspieramy różnymi technologiami takimi jak sytemy kolejkowania czy systemy baz danych.

Słowa kluczowe: Front-end developer, back-end developer, programista, projektant
Realizacje
Zdjęcia i grafika (2)
 • Folia suchościeralna
  Folia suchościeralna Cena Do 50 zł
  Folia suchościeralna w układzie poziomym, wygodna w transporcie, łatwa w montażu. Folia PCV/PVC dzięki swoim właściwościom fizycznym takim jak elastyczność czy elektrostatyczność, pozwala się w prosty sposób mocować do ściany. Nie wymaga mocowania za pomocą gwoździ czy innych kotw, w prosty sposób można zawiesić ją na taśmę dwustronną.
 • Tablica suchościeralna
  Tablica suchościeralna Cena Do 50 zł
  Elastyczna tablica suchościeralna wykonana z folii PCV. Tablica ma formę folii na ścianę o wymiarach 140 cm (szerokość) na 100 cm (wysokość). Wykonana z folii PVC, górna część wykończona drewnem sosnowym na całej szerokości tablicy.
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()