Bądź Liderem w Internecie - WebLider.pl

(1)

Poznań

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
WebLider.pl
WebLider.pl
Telefon:
533XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy firmą, która za cel działań obrała sobie efektywne wspieranie swoich klientów w procesie budowania silnej marki. Działamy w branży marketingu internetowego przeszło 10 lat.

Nieustannie się rozwijamy, szkolimy i poszerzamy wiedzę zespołu naszych specjalistów. Wyszukiwarka Google to żywy organizm, ciągle się zmieniający. Robimy wszystko, żeby nadążać za tymi zmianami.

Nasza oferta to:
* Pozycjonowanie stron internetowych
* Kampanie Google Ads
* Tworzenie stron internetowych
* Kreowanie identyfikacji wizualnej firmy

Czym się wyróżniamy?
* Ponad 10 letnim doświadczeniem potwierdzonym licznymi certyfikatami
* Jesteśmy oficjalnym partnerem Google
* Nasza oferta jest kompleksowa
* Fachowo doradzamy naszym klientom
* Nasza oferta jest uczciwa i przejrzysta
* Nasze pakiety są skrojone miarę
* Posiadamy umowy na czas nieokreślony
* Mamy najniższe ceny pozycjonowania za frazę w Polsce
* Nasi pozycjonerzy mają bardzo dużą skuteczność pozycjonowania potwierdzoną przez setki zadowolonych Klientów

Jeśli chcieliby państwo uzyskać indywidualną wycenę, zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Michał Król
tel: 533 325 820
mail: michal.krol@weblider.pl

Słowa kluczowe: Agencje reklamowe, agencja reklamowa, agencje reklamy, domy mediowe, agencje full service, seo, pozycjonowanie, sem, marketing internetowy, Google AdWords, seo
Realizacje
Zdjęcia i grafika (3)
WWW (4)
Dyplomy i certyfikaty
 • Certyfikat Rzetelności
  Certyfikat Rzetelności (wrzesień 2010)

  Od września 2010 roku, nieprzerwanie do dnia dzisiejszego jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Frima, co potwierdza naszą rzetelność w finansach.

 • Certyfikat Google Ads
  Certyfikat Google Ads (lipiec 2018)

  Certyfikat od firmy Google potwierdzający kwalifikacje naszych pracowników do profesjonalnego prowadzenia kampanii w wyszukiwarce Google

Sprzęt i wyposażenie
 • Klimatyzowane biuro blisko autostrady A2 WebLider
  Klimatyzowane biuro blisko autostrady A2 WebLider

  Zapraszamy wszystkich klientów na spotkania w naszym klimatyzowanym biurze, znajdującym się na ulicy Ostatniej 35 w Poznaniu. Dysponujemy salką konferencyjną, niezbędnym sprzętem multimedialnym oraz wygodnym parkingiem dla klientów. Biuro nasze jest wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie służące do pozycjonowania stron internetowych. Spotkać można się z Nami od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Zapraszamy!

Osiągnięcia
 • Stworzenie strony i Pozycjonowanie firmy Kotlospaw (marzec 2019)

  Od 2010 roku z sukcesami współpracujemy z liderem branży kotlarskiej, firmą Kotłospaw. Stworzyliśmy dla tej firmy kilka stron internetowych. Ostatnia realizacja dla nich to marzec 2019 - www.kotlospaw.pl

  Pozycjonujemy też z sukcesami tą domenę na wiele ciężkich fraz kluczowych.

Aktualności
 • Promocja Pozycjonowania na hasło "OFERIA" (czerwiec 2019)

  Na hasło "OFERIA" dla każdego klienta na pozycjonowanie strony internetowej oferujemy miesiąc usług gratis!

Warunki współpracy
 • Wyróżnia nas to, że podpisujemy umowę na pozycjonowanie serwisu na czas nieokreślony z możliwością jej wypowiedzenia z trzymiesięcznym okresem.
  Za darmo wykonujemy analizę strony, konkurencji oraz najlepszych wyrażeń kluczowych.
  Posiadamy pakiety wyrażeń kluczowych dostosowane do kieszeni każdej firmy. Pozycjonujemy już od 9,99 zł netto/frazę miesięcznie!

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(1,15) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
efektywność pozycjonowania:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Absolutna kpina i farsa. Przez dwa miesiące prosiłem o raport z wykonanej pracy, lecz Weblider zasłaniał się tajemnicą firmy. Jak już wybłagałem linki do wpisów social media, okazało się, że stworzyli ich TYLKO 3, dodatkowo wszystkie o tej samej treści ! Przez dwa miesiące żadna fraza nawet nie znalazła się w pierwszej 100. Firma każe sobie podpisać umowę z odstąpieniem 3 miesięcznym, więc zastanów się dwa razy zanim zdecydujesz się skorzystać z ich usług. Zdecydowanie nie polecam!

Odpowiedź:

Mamy politykę nie udostępniania naszych tajemnic firmowych, w tym sposobów pozycjonowania. Jeśli jednak pan naciskał to wysłaliśmy wycinek linków jakie dodajemy. Pierwsze linki dotyczą precli, które wykorzystują te same teksty, bo jeden z portali podsiada trzy osobne serwisy - stąd duplikaty, które jednak nie wpływają negatywnie na proces pozycjonowania. Linki poniżej - jest to system rotacyjnych linków wykorzystywany często w pozycjonowaniu i bardzo skuteczny. Pozycjonowanie polega na dodawaniu stopniowym linków, więc proces ten jest nieukończony. Pana strona jest zbudowana na darmowym systemie WIX, który jest nieprzyjazny dla pozycjonowania i sugerowaliśmy na początku współpracy stworzenie nowej strony na innym systemie CMS. Nie był pan jednak zainteresowany. System ten posiada nieprzyjazne linki dla wyszukiwarki. Wiedział Pan o tym przed podpisaniem umowy. Warunki umowy, w tym okres wypowiedzenia, znał Pan przed jej podpisaniem. Nadmienię, że firma Web Lider zgodziła się na przedterminowe rozwiązanie umowy. Skróciliśmy okres wypowiedzenia, mimo, że zgodnie z umową nie musieliśmy.