Webdelta

Cieszyn

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Webdelta
Webdelta
Telefon:
512XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Barteczka, 29/12
43-400

Cieszyn

Podgląd

Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu nieszablonowych stron internetowych, wykorzystując  przy tym najnowsze technologie takie jak Java, PHP, Laravel, Less i Sass. Dzięki doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta nasza współpraca przekłada się na realne zyski Twojej firmy. Tworzymy również dedykowane systemy, które ułatwiają zarządzanie Twoja firmą i przyśpieszą obsługę klientów. Dodatkowo dodajemy do każdego zamówienia szablon Newsletter zaprojektowany specjalnie dla Ciebie.

Słowa kluczowe: Tworzenie stron, programowanie, strona www, strony internetowe, pozycjonowanie, SEO
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (19)
 • apikacja web do rejestracji dostaw przez dostawcę do fabryki

  Witam, specjalizujemy się w tworzeniu systemów dla różnych branży, dzięki opisowi wiemy jakie funkcje muszą się znaleźć w systemie. Cena za wykonanie systemu to 1500 zł brutto oraz termin wykonania to 15 dni roboczych.

  1500 zł
  za całość
 • System B2B dla małej hurtowni

  Witam, specjalizujemy się w tworzeniu tych mniej lub bardziej rozbudowanych systemów, przy projektach tego typu stawiamy na rozwój oraz dłuższą współpracę. System o którym Pan napisał możemy wykonać w cenie 1000 zł oraz w terminie 15 dni roboczych. Pozostaje w kontakcie i zachęcam do współpracy.

  1000 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie prostego systemu informatycznego

  Witam, czy mógłbym prosić o więcej szczegółów na mail ( hello@webdelta.pl ), abym mógł podać dokładną cenę oraz termin wykonania?

  Do negocjacji
 • Zlece wykonanie serwisu internetowego

  Witam, wstępna cena za wykonanie tego portalu to 2700 zł brutto oraz termin wykonania to 20 dni roboczych. Mimo tego prosiłbym o kontakt, abyśmy mogli domówić szczegóły i podać ostateczną cenę.

  2700 zł
  za całość
 • Strona internetowa z galerią zdjęć

  Witam, projekt tego typu możemy wykonać w cenie 700 zł netto i w terminie 15 dni roboczych. Strona będzie oparta o autorski system CMS, dzięki czemu dalszy rozwój strony będzie bardzo prosty.

  861 zł
  za całość
 • Zlecę stworzenie strony internetowej z testami na prawo jazdy

  Witam, projekt wydaje się prosty, jednak jest wiele funkcji nad którymi trzeba przysiąść i zrobić je prawidłowo, aby system się nie sypnął. Do tego panel administratora, gdzie będzie można dodawać nowe pytania oraz produkty do sklepu. Cena za wykonanie takiego systemu wyniesie 3700 zł brutto oraz termin wykonania to 30 dni roboczych.

  3700 zł
  za całość
 • Prosta strona internetowa zakładu blacharskiego

  Witam, cena za wykonanie tego typu projektu wyjdzie w cenie 500 zł netto, termin wykonania to 10 dni roboczych. Dodatkowo strona zostanie połączona z naszym autorskim systemem CMS.

  500 zł
  za całość
 • Zlece stworzenie strony dla prywatnej grupy. Strona z landing Page

  Witam, cena za wykonanie tego typu projektu plus grafika wyjdzie w cenie 1000 zł netto, termin wykonania to 15 dni roboczych. Dodatkowo strona zostanie połączona z naszym autorskim systemem CMS.

  1000 zł
  za całość
 • Informatyk do stworzenia bazy

  Witam, możemy dla Państwa przygotować indywidualny system, który będzie można rozwijać. Cena takiej operacji wyszłaby 1000 zł, byłaby to aplikacja webowa, ponieważ w takich się specjalizujemy. Pozostaje w kontakcie i zachęcam do współpracy.

  1000 zł
  za całość
 • Strona internetowa

  Witam, rozumiem że będzie to strona typu wizytówka, jeżeli tak to cena za projekt wyniesie 500 zł oraz termin wykonania to 10 dni roboczych, czyli 2 tygodnie.

  500 zł
  za całość
 • Stworzenie serwisu ogłoszeń - branża nieruchomości

  Witam, projekt jest ciekawy i rozbudowany, najwięcej pracy będzie przy połączeniu portalu z systemami CRM. Przy projektach tego typu stawiamy na rozwój oraz długą współpracę. Cena za wykonanie tego typu projektu wyniesie 9000 zł oraz termin wykonania to 50 dni roboczych. Pozostaje w kontakcie i zachęcam do współpracy.

  9000 zł
  za całość
 • Strona internetowa

  Witam, prosiłbym o więcej informacji na maila, abym mógł podać dokładną cenę oraz termin wykonania projektu.

  Do negocjacji
 • Wykonanie serwisu aukcyjnego

  Witam, prosiłbym o więcej informacji na maila, abyśmy mogli omówić szczegóły.

  Do negocjacji
 • Strona internetowa firmy + aplikacja webowa firmy

  Witam, jesteśmy z Wrocławia, ale mam nadzieje, że mimo tego się Pan zainteresuje. Specjalizujemy się w tworzeniu tego typu systemów, mogę przesłać screeny oraz pokazać demo naszych najnowszych dzieł. Cena za wykonanie tego typu systemu wyniesie 3000 zł oraz termin wykonania to 25 dni roboczych. Zależy nam na dłuższej współpracy przy tego typu projektach, ponieważ stawiamy na rozwój. Jeżeli się Pan na nas zdecyduje to możemy się spotkać w Warszawie.

  3000 zł
  za całość
 • strona responsywna

  Witam, stronę tego typu możemy wykonać w cenie 400 zł, a termin wykonania to 10 dni roboczych. Niestety aktualna stron jest w przebudowie, dlatego w mailu mogę przesłać swoje ostatnie prace.

  400 zł
  za całość
 • strona responsywna

  Witam, stronę tego typu możemy wykonać w cenie 400 zł, a termin wykonania to 10 dni roboczych. Niestety aktualna stron jest w przebudowie, dlatego w mailu mogę przesłać swoje ostatnie prace.

  400 zł
  za całość
 • Strona firmowa CMS

  Witam, stronę tego typu możemy wykonać w cenie 900 zł, projekt będzie oparty o nasz autorski system CMS, który będzie dostosowany do Pana wymagań ( Integracja z Google Analytics jest już wykonana ). Jeżeli chodzi o maila to dużą rolę odgrywa serwer, ponieważ przy większym obciążeniu serwer może paść. Termin wykonania to 15 dni roboczych. Komentarz od siebie: ładny przykład, przejrzysty i prosty.

  900 zł
  za całość
 • Aplikacja edukacyjna

  Witam, projekt jest naprawdę ciekawy, a zarazem bardzo rozbudowany. Trzeba się liczyć z ceną, ponieważ do utworzenia systemu są potrzebne przeróżne technologie. Aplikacje możemy wykonać w cenie 8000 zł, a termin to 50 dni roboczych. Pozostaje w kontakcie i zachęcam do współpracy.

  8000 zł
  za całość
 • Zlece stworzenie aplikacji - bazy danych do pracy w firmie

  Aby wykonać to w 2-3 dni potrzebny jest gotowy system. Bo inaczej system, który zostanie napisany w takim czasie sypnie się szybciej niż został napisany. Pozdrawiam.

  Do negocjacji