WEBA usługi remontowo-budowlane, kamienne dywany

Końskie

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
WEBA usługi remontowo-budowlane, kamienne dywany
WEBA usługi remontowo-budowlane, kamienne dywany
Telefon:
535XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy firmą świadczącą usługi remontowo-budowlane i wykończeniowe od 1997 roku. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa. Ekipę budowlaną tworzą doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, których wiedza i kwalifikacje są stale podnoszone. Podejmujemy się zarówno zleceń drobnych, jak i pełnych kompleksowych wykończeń. Pracujemy na podstawie Twoich pomysłów oraz projektów architektów. Sami również służymy pomocą, wsparciem i dobrą radą.
Oferujemy:

   budowę domu "pod klucz"
   ocieplenia styropianem i wełną mineralną
   elewacje
   odświeżanie domów
   wykończenia wnętrz
   adaptację poddaszy i innych pomieszczeń

Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz kamienne dywany - posadzki, które mogą być stosowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Wykonane są z bezbarwnej żywicy i wyselekcjonowanych kamyków kwarcowych, granitowych i marmurowych. Kamienny dywan daje pełne zabezpieczenie przed wilgocią oraz jest odporny na wszystkie warunki atmosferyczne. To pomysł na nowoczesny i modny wygląd Twojego domu lub ogrodu.

Słowa kluczowe: Remont, ekipy remontowe, firmy remontowe, usługi remontowe, usługi wykończeniowe, usługi wykończenia wnętrz, usługi projektowania wnętrz
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()