Skuteczny e-marketing - VivaLoca.pl

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
VivaLoca.pl
VivaLoca.pl
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się marketingiem internetowym (i nie tylko) dla małych i średnich firm. Naszym głównym obszarem działania są media społecznościowe, Google Adwords oraz tworzenie skutecznych ofert sprzedażowych.

Słowa kluczowe: Agencje reklamowe, agencja reklamowa, agencje reklamy, domy mediowe, agencje full service, social media, adwords, CPC, Facebook Ads
Zakres działania
 • Agencje reklamowe - marketing i reklama

  Agencja reklamowa, reklama, agencje reklamowe, marketing, kampanie marketingowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa

 • Agencje reklamowe full service

  Domy mediowe, agencja full service, agencje reklamowe, agencje reklamy, agencja reklamowa, agencje full service

 • Copywriterzy

  Teksty reklamowe, copywriter, , redagowanie tekstu, copywriting, tworzenie tekstów www, skuteczne teksty reklamowe

 • Agencje e-marketingowe

  Marketing w wyszukiwarkach internetowych, e-marketing, marketing internetowy, emarketing, email marketing

 • Agencje i domy mediowe

  Reklama telewizyjna, reklama w mediach społecznościowych, kampania w mediach, reklama internetowa, spoty reklamowe, filmy reklamowe, kampanie reklamowe, reklama prasowa

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Prowadzenie fanpage, bloga i e-marketing

  Panie Dariuszu, chętnie podejmiemy się wyzwania. Posiadamy bardzo duże doświadczenia w działaniach na Facebooku, ale mieliśmy także przyjemność obsługi dużych sklepów e-commerce właśnie w zakresie prowadzenia bloga firmowego oraz e-mail marketingu. Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej lub emailowo: kontakt@vivaloca.pl w przypadku zainteresowania! :)

  970 zł
  za miesiąc
 • zlece usługę - poszukiwanie klientów biznesowych

  Dzień dobry, dobrze czujemy się w temat pozyskwania nowych klientów dla przemysłu i budownictwa. Chętnie podjemiemy współpracę z Państwem. Prosimy o kontakt e-mail na kontakt@vivaloca.pl w celu ustalenia szczegółów współpracy.

  490 zł
  za usługa
 • prowadzenie: e-marketing, SEO, facebook, google adwords, linkedin etc.

  Dzień dobry, chętnie podejmiemy się tego zadania dla Państwa. Mamy doświadczenie w skutecznym pozyskiwaniu klientów w kanałach takich jak Facebook Ads, Google Adwords czy LinkedIn Ads. W ubiegłym roku wygenerowaliśmy w tych kanałach sprzedaż na poziomie ponad 4 milionów złotych dla naszych klientów. Prosimy o kontakt ze szczegółami zlecenia na kontakt@vivaloca.pl

  Do negocjacji
 • Zlecę prowadzenie fanpage FB

  Pani Magdaleno, mamy duże doświadczenie jeśli chodzi o skuteczną promocję branży ślubnej. Proszę zerknąć do wiadomości prywatnych na Oferii. Opisaliśmy tam szczegóły propozycji. :)

  590 zł
  za miesiąc
 • kampania produktowa - AdWords

  Dzień dobry Pani Ewelino. Chętnie podejmiemy się zadania. Koszt dla kampanii produktowych to 490zł netto miesięcznie (wdrożenie + optymalizacja kosztów i konwersji). Zachęcamy do kontaktu w razie zainteresowania.

  490 zł
  za miesiąc
 • Prowadzenie facebooka

  Pani Sylwio, chętnie podejmiemy się zlecenia. Prowadzimy pełną obsługę fanpage, wraz z obsługą klienta, a co najważniejsze wiemy jak zwiększać sprzedaż i zainteresowanie poprzez media społecznościowe. Mamy doświadczenie również w innych pokrewnych tematach dlatego współpraca z nami pozwoli rozwinąć działalność na wielu płaszczyznach. Zapraszam do kontaktu pod tel. 724494867 lub e-mail mariusz@vivaloca.pl w celu zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Do negocjacji
 • Przeprowadzenie kampanii na Facebooku

  Witam serdecznie Panie Michale, przy proponowanym przez Pana budżecie ważne jest to aby zastosować konkretne działania aby w pełni wykorzystać potencjał. Taką wiedzę właśnie posiadamy i chętnie się przyczynimy do rozwoju Pana projektu. jeżeli interesuję Pana profesjonalna obsługa i szeroka wiedza w temacie Pana zainteresowania to zapraszam do kontaktu pod numer 724494867 lub email mariusz@vivaloca.pl w celu przedstawienia oferty.

  Do negocjacji
 • Landing page / squeeze page

  Witam serdecznie, chętnie podejmiemy się zlecenia. Otrzymają Państwo kilka wersji Landing page które będziemy stale monitorować i analizować które z rozwiązań działa najskuteczniej, mamy doświadczenie w tego typu rozwiązaniach dlatego zapraszam do współpracy. Proszę o kontakt pod numer telefonu 724494867 lub email mariusz@vivaloca.pl aby przedstawić szczegóły oferty. Pozdrawiam

  Do negocjacji
 • pozyskanie klienta, generowanie leadów oraz kontaktów

  Witam serdecznie Panie Mariuszu, chętnie pomożemy w pozyskiwaniu dla Pana klientów, mamy już doświadczenie w prowadzeniu takiej współpracy, przede wszystkim mamy skuteczne sposoby tak aby widział Pan zysk z naszej współpracy. Proszę o kontakt pod adres mailowy mariusz@vivaloca.pl lub telefonicznie pod 724494867aby zapoznać się ze szczegółami oferty. Pozdrawiam.

  Do negocjacji
 • social media

  Pani Anno, chętnie podejmiemy się zlecenia. Prowadzimy pełną obsługę fanpage, wraz z obsługą klienta, a co najważniejsze wiemy jak zwiększać sprzedaż i zainteresowanie poprzez media społecznościowe. Mamy doświadczenie również w innych pokrewnych tematach dlatego współpraca z nami pozwoli rozwinąć działalność na wielu płaszczyznach. Zapraszam do kontaktu pod tel. 724494867 lub e-mail mariusz@vivaloca.pl w celu zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Do negocjacji
 • Optymalizacja kampanii Adwords

  Witam Pani Karolino, po przeczytaniu Pani ogłoszenia nie omieszkam zaproponować współpracy, ponieważ idealnie się składa że wszystkie Pana wymagania to nasze atuty. Prawdą jest że kampanią Ad Words mógłby zająć się każdy. Niestety czasami bywa że efekty są znikome i tracimy czas a tym samym pieniądze. Obniżamy koszty kampanii nawet do 80%, dbając dodatkowo o stronę sprzedażową (zaproponujemy kilka wersji), dodatkowo zajmujemy się również innymi pokrewnymi tematami więc w przyszłości nie będzie potrzeby szukać nikogo więcej! Zapraszam do kontaktu aby omówić szczegóły oferty pod numerem 724494867 lub mailowo pod adres mariusz@vivaloca.pl

  Do negocjacji
 • Zlecę wysyłkę mailingu - branża uroda i zdrowie

  Witam serdecznie, chętnie podejmiemy się zlecenia. Mamy doświadczenie w wysyłce mailingowej, posiadamy również niezbędne do tego narzędzia. W celu zapoznania się z ofertą, proszę o przesłanie wiadomości pod adres mailowy mariusz@vivaloca.pl

  490 zł
  za całość
 • Prowadzenie Facebooka - Trener Personalny

  Panie Mateuszu, chętnie podejmiemy się zlecenia. Prowadzimy pełną obsługę fanpage, wraz z obsługą klienta, a co najważniejsze wiemy jak zwiększać sprzedaż i zainteresowanie poprzez media społecznościowe. Mamy doświadczenie również w innych pokrewnych tematach dlatego współpraca z nami pozwoli rozwinąć działalność na wielu płaszczyznach. Zapraszam do kontaktu pod tel. 724494867 lub e-mail mariusz@vivaloca.pl w celu zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Do negocjacji
 • Zlecę kompleksową reklamę internetową firmy

  Panie Tomaszu, chętnie podejmiemy się zlecenia. Prowadzimy pełną obsługę fanpage, wraz z obsługą klienta, a co najważniejsze wiemy jak zwiększać sprzedaż i zainteresowanie poprzez media społecznościowe. Mamy doświadczenie również w innych pokrewnych tematach takich jak AdWords, Facebook Ads. W razie potrzeby przygotujemy również całą strategie marketingową dlatego współpraca z nami pozwoli rozwinąć działalność na wielu płaszczyznach. Zapraszam do kontaktu pod tel. 724494867 lub e-mail mariusz@vivaloca.pl w celu zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Do negocjacji
 • Wypromowanie marki odzieżowej

  Panie Robercie, chętnie podejmiemy się zlecenia, dlatego też ponawiam ofertę w drugim wystawionym przez Pana zleceniu. Prowadzimy pełną obsługę fanpage, wraz z obsługą klienta, a co najważniejsze wiemy jak zwiększać sprzedaż i zainteresowanie poprzez media społecznościowe. Mamy doświadczenie również w innych pokrewnych tematach takich jak AdWords, Facebook Ads i wiele innych dlatego współpraca z nami pozwoli rozwinąć działalność na wielu płaszczyznach. Zapraszam do kontaktu pod tel. 724494867 lub e-mail mariusz@vivaloca.pl w celu zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Do negocjacji
 • Wypromowanie marki odzieżowej

  Panie Robercie, chętnie podejmiemy się zlecenia. Prowadzimy pełną obsługę fanpage, wraz z obsługą klienta, a co najważniejsze wiemy jak zwiększać sprzedaż i zainteresowanie poprzez media społecznościowe. Mamy doświadczenie również w innych pokrewnych tematach takich jak AdWords, Facebook Ads i wiele innych dlatego współpraca z nami pozwoli rozwinąć działalność na wielu płaszczyznach. Zapraszam do kontaktu pod tel. 724494867 lub e-mail mariusz@vivaloca.pl w celu zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Do negocjacji
 • Zlecę wymyślenie nazwy dla branży pośrednictwa kredytów oraz leasingów

  Witam serdecznie Panie Danielu, chętnie podejmiemy się zlecenia. Otrzyma Pan od nas kilka kreatywnych pomysłów z których wybierzemy wspólnie najlepsze z nich które uwzględniają również aspekty rynkowe, wolne domeny i wiele innych rzeczy o których nie można zapomnieć a przekładają się na sukces! Zapraszam do kontaktu w celu przedstawienia oferty pod numer 724494867 lub mariusz@vivaloca.pl Pozdrawiam

  Do negocjacji
 • Marketing, Social Media sklepu internetowego fashion

  Pani Patrycjo, chętnie podejmiemy się zlecenia. Prowadzimy pełną obsługę fanpage, wraz z obsługą klienta, a co najważniejsze wiemy jak zwiększać sprzedaż i zainteresowanie poprzez media społecznościowe. Mamy doświadczenie również w innych pokrewnych tematach dlatego współpraca z nami pozwoli rozwinąć działalność na wielu płaszczyznach. Zapraszam do kontaktu pod tel. 724494867 lub e-mail mariusz@vivaloca.pl w celu zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Do negocjacji
 • Nazwa lokalu + logotyp

  Witam serdecznie Panie Patryku, chętnie podejmiemy się zlecenia. Współpracując z nami otrzyma Pan od nas kilka kreatywnych pomysłów z których wybierzemy wspólnie najlepszy z nich które uwzględniają również aspekty rynkowe, wolne domeny i wiele innych rzeczy o których nie można zapomnieć a przekładają się na sukces! Zapraszam do kontaktu w celu przedstawienia oferty pod numer 724494867 lub mariusz@vivaloca.pl Pozdrawiam

  Do negocjacji
 • nazwa firmy plus logo

  Witam serdecznie Panie Marcinie, chętnie podejmiemy się zlecenia. Mamy doświadczenie w tematyce na której Panu zależy. Otrzyma Pan od nas kilka kreatywnych pomysłów z których wybierzemy wspólnie najlepsze z nich które uwzględniają również aspekty rynkowe, wolne domeny i wiele innych rzeczy o których nie można zapomnieć a przekładają się na sukces! Zapraszam do kontaktu w celu przedstawienia oferty pod numer 724494867 lub mariusz@vivaloca.pl Pozdrawiam

  Do negocjacji