Kreowanie e-wizerunku - VIRTUAL GROUP G.Kozak i T.Rejman Sp.j.

Szczecin

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
VIRTUAL GROUP G.Kozak i T.Rejman Sp.j.
VIRTUAL GROUP G.Kozak i T.Rejman Sp.j.
Telefon:
519XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Świadczymy kompleksowe wsparcie w zakresie wykreowania, a następnie promocji spójnego wizerunku marki. W rozbiciu na pojedyncze usługi z naszych szlagierowych produktów wyróżnić należy.

Jako Virtual People istniejemy od 2008 roku i od samego początku kładziemy szczególny nacisk na jakość prac.

Niezależnie od zakresu zleconych nam usług staramy się wspierać naszych klientów na wielu płaszczyznach związanych z marketingiem. Poza typowym brandingiem i webdesignem prowadzimy również kampanie reklamowe na bardzo zróżnicowaną skalę i stanowimy zaplecze koncepcyjno-graficzno-technicz   ne dla wielu firm.

Nie przejmuj się jeśli jesteś z odległej krainy, wielu naszych klientów obsługujemy całkowicie 'wirtualnie'. Niezależnie od formy kontaktu pierwszym etapem będzie dokładne przeanalizowanie Twoich oczekiwań oraz zaproponowanie rozwiązań, jakie zastosujemy. Po omówieniu wszystkich szczegółów przychodzi czas na przedstawienie oferty uwzględniającej zakres prac.

Zależy Ci na współpracy z osobami, które znają się doskonale na tym co robią? Świetnie trafiłeś. Zapewne brzmi to dość banalnie ale działamy zawsze w sposób indywidualny, co oznacza, że każda z naszych ofert tworzona jest na potrzeby konkretnego klienta. Poświadczeniem naszej jakości stanowi bogate portfolio do którego serdecznie Cie zapraszamy.

Nie ma dla nas zleceń zbyt małych. Nie boimy się wyzwań.

Słowa kluczowe: E-marketing, marketing internetowy, adwords, google, projektowanie stron www, tworzenie stron internetowych, projektowanie sklepów, tworzenie sklepów, strony internetowe, seo, sem, pozycjonowanie
Realizacje
Zdjęcia i grafika (5)
 • Teichert&Partners Motyw kampanii reklamowej zaproponowany i wdrożony na różnych formatach i materiałach reklamowych, dla firmy Teichert&Partners.
 • Imperial Snails Projekt logotypu.
 • Warszawska Gorzów Logotyp na zlecenie dewelopera Modehpolmo II. Nowa inwestycja Warszawska Gorzów to 5-piętrowy budynek mieszkaniowo-handlowo-biurowy, powstający w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Logo powstało w oparciu o przekazane wizualizacje, tak aby w możliwie wierny sposób oddać charakter budynku. Całość wykończona doborowym towarzystwem barw, które w delikatny sposób nawiązują do standardów Gorzowa.
 • Solven Brand ikona dla firmy Solven - grupy finansowej udzielającej pożyczek finansowych, naszego stałego Klienta. Pierwszym etapem było teoretyczne opracowanie koncepcji, a po konsultacji z Klientem wyłoniliśmy trzech faworytów: Dolarek, Pan Kupa Forsy i Super Kabon. Wszystkie oczywiście stosownie wpasowane w działalność pożyczkową. Następnie przygotowaliśmy szkic każdego z nich. Decyzją Klienta zwycięzcą został Dolarek. W ramach ostatniej fazy prac - doszlifowaliśmy ostatecznie projekt i przygotowaliśmy wersje wektorową.
 • Port Lotniczy Goleniów Projekt graficzny logotypu.
WWW (9)
 • Ico_small_web Solidaritet to związek zawodowy założony przez Polaków dla Polaków pracujących w Norwegii. Od 2014 roku nieprzerwanie działają w interesie członków. Ponad 3 lata skutecznie udzielają pomocy członkom wymagającym wsparcia profesjonalistów. Impulsem do założenia związku zawodowego Solidaritet były napotkane przez inicjatorów związku problemy jakich doświadczyli w miejscach pracy na terenie Norwegii. Solidaritet powstał z inicjatywy prezesa Artura Kubika oraz jego zastępcy Wojciecha Rysia, którzy inspirując się dokonaniami związku zawodowego NSZZ "Solidarność", a także znajomością i doświadczeniami norweskiego rynku racy, zaczęli udzielać wsparcie poszkodowanym pracownikom.
 • Ico_small_web Zespół ARCHICE posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie w świadczeniu usług projektowych w zakresie realizacji dokumentacji projektowych i prowadzeniu procedur administracyjnych dla pełnego wachlarza inwestycji. Firma Archice Sp. o.o. Sp. K. posiada poświadczenie bezpieczeństwa przemysłowego do poziomu TAJNE, NATO SECRET oraz EU SECRET a nasi pracownicy posiadają dostęp do informacji niejawnych do klauzuli TAJNE.
 • Ico_small_web Kancelaria świadczy pomoc zarówno na rzecz Klientów biznesowych, jak i Klientów indywidualnych. Tworzy ją zespół prawników ukierunkowany na osiągnięcie sukcesu, czego konsekwencją jest zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Kancelaria pomaga klientom zamieszkującym na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Dzięki współpracy z innymi adwokatami i radcami prawnymi oraz korzystaniu z nowoczesnych metod komunikacji na odległość, pomogli już skutecznie Klientom m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Hiszpanii czy we Włoszech.
 • Ico_small_web Inwestycja obejmuje jeden 5-pietrowy budynek mieszkaniowo-handlowo-biurowy z indywidualnymi garażami podziemnymi oraz komórkami lokatorskimi. Mieszkania posiadają balkon lub loggię bądź taras. W budynku zaprojektowano mieszkania od 1-pokojowych o powierzchni od 25,57 m2 do 4-pokojowych o powierzchni 102,47 m2. Partery budynków od strony ulicy Warszawskiej przeznaczone zostaną na działalność usługową. Pozostała część parteru oraz wyższe kondygnacje pełnić będą funkcję mieszkalną. W kondygnacji podziemnej zostaną wydzielone indywidualne boksy garażowe oraz komórki lokatorskie. Komunikację w każdym z budynków pełnić będą trzy klatki schodowe wyposażone w cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje.
 • Ico_small_web Get Ride - w konkurencyjnej cenie przewiezie Cię w dowolne miejsce w bezkonkurencyjnych warunkach, ceniąc Twój cenny czas i pieniądze. Ich priorytetem jest, abyś po skończonej podróży pomyślał o tym, że jeszcze do nas wrócisz. Dokładają wszelkich starań, aby tak się stało. Sprawdź ceny na proponowanych trasach. Z pewnością wysoka jakość w cenie taxi spełni Twoje oczekiwania.
Pracownicy
 • Grzegorz Kozak
  Grzegorz Kozak

  Twórca Virtual People, gdzie od samego początku koordynuje działania. Setki skoordynowanych wdrożeń stron i sklepów www. Posiada szerokie doświadczenie w analizie i wdrażaniu rozwiązań dedykowanych. Główny zakres specjalizacji to kampanie marketingowe z wykorzystaniem narzędzi Google Adwords.

 • Tomasz Rejman
  Tomasz Rejman

  W zakresie e-marketingu główny zakres specjalizacji to planowanie i wdrażanie koncepcji marketingowych z wykorzystaniem social media, w tym ich zaawansowane targetowanie. Ponadto chętnie pomoże w praktycznym wykorzystaniu outdooru.

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Komputery stacjonarne Commodore 64
  Komputery stacjonarne Commodore 64

  Cenimy tradycję i sprawdzone rozwiązania ;)

Osiągnięcia
 • III miejsce w rankingu stron internetowych dla szkół językowych LangLion (styczeń 2015)

  http://www.wladca-jezykow.pl/

Aktualności
 • Kreowanie e-wizerunku + employer branding (grudzień 2016)

  Rozpoczęcie wspólnych działań - employer branding.

  Przed startem obsługi spółki Telemond Holding przeprowadzona została rozszerzona analiza dotychczasowych działań oraz stan obecnego wizerunku firmy. Wspólnie z klientem zostały wybrane priorytetowe cele dla przyszłej kampanii marketingowej oraz przyjęte zostały różne sposoby jej realizacji.

  Jedną z dróg prowadzących do urzeczywistnienia głównego celu klienta było założenie oraz aktywne prowadzenie profilu marki na platformie Facebook oraz umiejętne zarządzanie płatną kampanią reklamową zorientowaną na rekrutacje pracowników do poszczególnych spółek oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

  Dzięki wzorowej współpracy pomiędzy klientem, a Virtual People w przeciągu trzech miesięcy profil zyskał kilkuset zaangażowanych fanów oraz nastąpił wzrost przesyłanych zgłoszeń od potencjalnych kandydatów.

  Działania tego typu, nazywane właśnie employer branding, pozwalają skutecznie realizować cele holdingu Telemond.

 • Współpracę z firmą Tenzi rozpoczęliśmy w 2016 roku. (czerwiec 2016)

  Strona internetowa marki

  Początkowy zakres obsługi obejmował stworzenie dedykowanej strony internetowej dla nowej linii produktów, którą firma zamierzała wprowadzić na rynek - Tenzi Detailer.

  Witryna, która została zaprojektowana, przy aktywnym udziale klienta, ma na celu efektowne i efektywne zaprezentowanie szerokiego spektrum działania poszczególnych produktów z nowej serii, poinformowania użytkowników strony o filozofii marki oraz historii firmy, a także umożliwić potencjalnemu odbiorcy prosty zakup produktu.

  W toku kolejnych spotkań z klientem zrodziła się idea współpracy również na płaszczyźnie promocji wizerunkowej dotychczas funkcjonującej marki oraz gamy produktów opracowywanych przez firmę przy pomocy Facebook'a.

  Aby ułatwić fanom marki odbiór przygotowywanych przez nasz zespół treści postanowiliśmy wrócić do dawno zapomnianego przez klienta sposobu komunikacji, a mianowicie prowadzenia dwóch osobnych profili - ogólnego oraz dedykowanego profesjonalnej kosmetyce dla aut.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()