VIANN Architektura Wnętrz

Katowice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
VIANN Architektura Wnętrz
VIANN Architektura Wnętrz
Telefon:
531XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Projektowanie wnętrz woj. śląskie
Jestem młodą, szybko rozwijającą się projektantką z kilkuletnim doświadczeniem w urządzaniu wnętrz. Nie boję się odważnych rozwiązań i nie wpadam w schematy. Moje projekty były prezentowane na targach 4 Design Days, do swoich osiągnięć mogę również zaliczyć projektowanie salonu VIP dla znanej marki samochodowej. Świetnie rozumiem potrzebę komfortu i reprezentacyjności, bez względu na wysokość budżetu. W swojej pracy dążę do efektu WOW, zachwycony klient jest dla mnie najlepszą inwestycją i nagrodą. Jestem bardzo ambitna i wszystko sprawdzam po kilka razy, dlatego biorę odpowiedzialność za to, co stworzę. Na życzenie prowadzę nadzór nad wykończeniem mieszkania i ściągam z Państwa barków cały ciężar remontu.
Współpracuję z doświadczonym fotografem, najpiękniejsze projekty otrzymują profesjonalną sesję zdjęciową a dla Państwa w prezencie pamiątkowe zdjęcie rodzinne na płótnie.
Serdecznie zapraszam na kawę i miłą rozmowę w niezobowiązującej atmosferze. Chętnie opowiem Państwu jak pracuję - u mnie wszystko jest proste i jasne!

Słowa kluczowe: Usługi dla firm, obsługa biura, obsługa klienta, administracja biura, usługi biurowe
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()