Strony WWW - Zapraszamy - UI Designer Łukasz Bojarski

Ząbki

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
UI Designer Łukasz Bojarski
UI Designer Łukasz Bojarski
Telefon:
606XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Strona internetowa, UI & UX, aplikacja mobilna? - Wszystko to zrobimy dla Ciebie!
Ponad 5 lat doświadczenia oraz różnorodność wykonanych projektów pozwala nam swobodnie realizować wizje i cele klienta. Tworzenie stron internetowych to nasza specjalność. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!

Projektowanie stron internetowych
Strony internetowe, które wychodzą z naszego warsztatu, są przystosowane do urządzeń mobilnych (RWD), takich jak tablety i smartfony. Posiadają certyfikat bezpieczeństwa SSL oraz domenę z rozszerzeniem .pl

Słowa kluczowe: Tworzenie sklepów internetowych, tworzenie sklepów www, budowanie sklepów internetowych, platformy sklepów internetowych, projektowanie sklepów internetowych
Realizacje
Zdjęcia i grafika (3)
WWW (2)
Pracownicy
 • Łukasz Bojarski
  Łukasz Bojarski

  Łukasz zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Współpracował z dużymi firmami co daje mu ogromne doświadczenie w projektach komercyjnych, ale nie tylko. Jego mocną stroną jest również projektowanie aplikacji mobilnych.

Sprzęt i wyposażenie
 • MacBook Pro Apple
  MacBook Pro Apple

  W pracy korzystamy z najlepszego sprzętu i oprogramowania. Nasza branża specjalizuje się w zleceniach zdalnych, za czym idzie duża mobilność i możliwość pracowania w każdym miejscu.

Warunki współpracy
 • Współpracujemy na dowolnej formie rozliczenia: FV czy umowa o dzieło, dostosujemy się do Ciebie. Dla klientów, którzy korzystają z kilku usług jednocześnie, bądź wracają po jakimś czasie przewidujemy dodatkowe rabaty. Jesteśmy mobilni, więc jeśli sobie tego życzysz możemy się spotkać i porozmawiać o szczegółach.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()