Alarmy, kamery, automatyk - Transys Maciej Zduniak

(1)

Węgrów

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Transys Maciej Zduniak
Transys Maciej Zduniak
Telefon:
602XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Pogodna 47
07-100

Węgrów

Podgląd

Świadczymy usługi w zakresie montażu, serwisu oraz konserwacji systemów alarmowych, systemów telewizji oraz automatyki wjazdowej. Pracujemy tylko na sprawdzonym sprzęcie kilku renomowanych producentów min. Satel,Genevo, DSC, Risco, BCS, Introx, Came, Faac, Beninca. Obsługujemy również systemy innych producentów np. Paradox, Pyronix, Napco, Visonic, Jablotron, Ganz, Novus, Aper, Bosch, Nice,BFT, Roger. W naszej ofercie znajdują się również generatory mgły. W Polsce jeszcze mało powszechne jednak za pewne to kwestia czasu bo generatory mgły w obecnej chwili są najbardziej skutecznym rodzajem zabezpieczenia mienia. To czego nie widać, nie da się ukraść. Posiadamy licencję zabezpieczenia technicznego drugiego stopnia wydana przez MSW, która uprawnia nas do projektowania, instalacji i serwisu powyższych systemów praktycznie w każdym obiekcie od domku po urzędy i banki. Naszą działalność skupiamy na województwie mazowieckim, niemniej jednak klientów sieciowych obsługujemy w całym kraju.
Wszystkie nasze usługi objęte są 24 miesięczną gwarancją. Faktury Vat 8% na cele mieszkaniowe i 23% na firmę.
Zapraszamy do współpracy.

Słowa kluczowe: Alarm, alarmy, monitoring, instalacja systemów alarmowych, systemy alarmowe, alarm Satel, alarm Genevo, montaż Satel, montaż Genevo, instalator alarmów, instalacja alarmowa, serwis alarmu, instala
Realizacje
Zdjęcia i grafika (10)
 • Satel Integra 128 WRL pierwszy etap instalacji Ogólnie tą instalację mamy już zakończoną. Na życzenie klienta prowadzona była w kilku etapach. Ostatecznie klient ma pełna kontrolę nad systemem i funkcjami poprzez ethernet. Sterowanie urządzeniami elektrycznymi, zależności które informują go gdy zaczyna padać deszcz, a sa otwarte okna dachowe, czujniki zalania po wykryciu wody informują centralę o potrzebie zamknięcia zaworu wody i kilka jeszcze ciekawych patentów, które klient sam wymyślił, a my tylko urzeczywistniliśmy. Oczywiście czujniki gazu, czadu, dymu itd. Wszystko co może kiedykolwiek się przydać.
 • Automatyka wjazdowa bramy skrzydłowej mocno prześwitującej obsadzonej na szerokim słupku W tym przypadku zastosowaliśmy siłowniki Came Fast z cienkim, łamanym ramieniem. Wszystko po to aby siłowniki były jak najmniej widoczne. Takie było życzenie klienta.
 • Instalacja alarmowa obwodowa Zabezpieczenie okien przed włamaniem, Czujnik wibracyjny i dwa kontaktrony wpuszczane. Bez zbędnych przewodów i urządzeń nawierzchniowych.
 • Dedykowany adapter montażowy do kamery Zawsze bierzemy pod uwagę estetykę. Proszę sobie wyobrazić obok kamery zwykłą puszkę elektryczną i przewód od niej do kamery. A tak niestety wygląda większość tanich i szybkich instalacji. Puszka kosztuje 8-10 zł dedykowany adapter 40-50 zł. To klient wybiera. My zawsze dajemy mu wybór.
 • Szlaban 6,5 m światła wjazdu Instalacja szlabanowa na najdłuższym ramieniu 6.85m długości. Sterowanie drogą radiową, za pomocą przycisku z budynku ochrony oraz za pomocą kamery, która rozpoznaje numery rejestracyjne wjeżdżających pojazdów, aby nie tworzyła się kolejka tirów blokująca ulicę dojazdową.
Dokumenty i arkusze (1)
 • Oferta na montaż systemu alarmowego zaakceptowana przez klienta. Okablowanie pod podstawowy system wykonali elektrycy przy konsultacji z nami miejsc wyprowadzenia przewodów. W między czasie klient zdecydował się na zastosowanie dodatkowych czujników technicznych,które w pierwszym etapie montażu, który już jest za nami oczywiście uwzględniliśmy i okablowaliśmy.
WWW (3)
 • Ico_small_web Strona dla osób poszukujących systemów alarmowych bezprzewodowych.
 • Ico_small_web Ogólnie o systemach alarmowych, automatyce wjazdowej, monitoringu kamer, wyrzutniach mgły ochronnej. Warto zajrzeć. Ciekawe narzędzie do konfiguracji systemu alarmowego na bazie produktów Satel.
 • Ico_small_web Sklep internetowy z urządzeniami do systemów alarmowych, systemów monitoringu, automatyki wjazdowej.
Pracownicy
 • Maciej Zduniak
  Maciej Zduniak

  Sprzedaż, montaż i serwis systemów alarmowych Satel, Genevo, DSC, Eldes, Risco, Ropam, Jablotron... Serwis systemów, których inni nie chcą ruszać - Napco, Pyronix Matrix, Aritech, Rokonet, Paradox, Visonic. Sprzedaż, montaż i serwis systemów monitoringu Dahua, BCS, CMR, Novus, HikVision, HQvision i innych. Montaż i serwis automatyki wjazdowej CAME. Domofony i wideodomofony Commax, Vidos, automatyka domowa Fibaro. Integracja systemów alarmowych z automatyką budynkową i wjazdową, wideodomofonu z kamerami. Licencja zabezpieczenia technicznego 2 stopnia wydana przez MSW, wpis na listę pracowników kwalifikowanych. W branży od 2000 roku. Pracowałem na większości systemów alarmowych i telewizji dostępnych na Polskim rynku. Przez kilka lat pracownik działu technicznego największej firmy branży security, przez kilka kolejnych w serwisie jako serwisant klientów kluczowych. Osobiście przygotowuję oferty i wyceny, zazwyczaj w kilku wariantach. U nas klient zawsze ma wybór.

Dyplomy i certyfikaty
 • Certyfikaty i szkolenia
  Certyfikaty i szkolenia (styczeń 2000)

  Świat systemów zabezpieczeń rozwija się w tak szalonym tempie, że ten to się nie rozwija idzie do tyłu. Nasi pracownicy uczestniczą w regularnych cyklach szkoleniowych organizowanych przez dystrybutorów czy producentów urządzeń. Posiadamy ceryfikaty instalatora praktycznie każdego sprzętu, który mamy w swojej ofercie. nie dyplomy się liczą, a wiedza poparta praktyką. Za udział w szkoleniu handlowym również można dostać certyfikat :-) certyfikatów i zaświadczeń mamy więcej niż ścian w biurze handlowym aby je powiesić. Nie one są najważniejsze, a wiedza, którą z tych szkoleń można wynieść. Poniżej przedstawiamy tylko te, które mogą Państwa zainteresować.

 • Satel Integra
  Satel Integra (październik 2016)

  Tygodniowe szkolenie w siedzibie producenta Satel w Gdańsku. Przed tym szkoleniem Satela Integrę montowałem od wielu lat. Zawsze wydawało mi się, że znam już go na wskroś. Jednak dopiero to tygodniowe szkolenie pozwoliło mi zrozumieć jak wiele jeszcze o nim nie wiedziałem. Jest wielu instalatorów, którzy twierdzą, że doskonale znają Integrę, wierzę im, ale po krótkiej rozmowie widać, że znają tylko jej podstawowe funkcjonalności.

 • Genevo
  Genevo (grudzień 2017)

  Szkolenie bardziej traktowałem jako możliwość bezpośredniego kontaktu i rozmowy z projektantami i twórcami tego systemu. Montuję go praktycznie odkąd pojawił się na rynku i dla mnie on po prostu nie ma wad. Dlatego zależało mi na poznaniu tych ludzi, a przy okazji dowiedziałem się o nowych funkcjonalnościach i tym co szykują w niedalekiej przyszłości. Firma zasługuje na mega szacunek za podejście do aspektów serwisowych i za jakość produktu. Coś czego nigdzie nie można spotkać. Wsparcia technicznego udzielają projektanci i osoby, które tworzyły ten produkt. Nie jak to jest u innych osoby które znają na pamięć instrukcje obsługi, a jeśli coś wybiega poza nią odsyłają do zmiany oprogramowania.

 • Satel Perfecta
  Satel Perfecta (maj 2017)

  Szkolenie odbyte po kilkunastu instalacjach wykonanych przez nas tego systemu. Tak na prawdę dowiedzieliśmy się tego co już wiedzieliśmy. System z dwoma jak dla nas wadami, ale w określonych przypadkach można powiedzieć bez wad. Alternatywa dla Genevo Prima.

 • Visonic
  Visonic (listopad 2015)

  Szkolenie odbyte z pełną świadomością ponieważ technologia bezprzewodowa firmy Visonic tak jak obecnie, tak od zawsze była najlepszą w systemach zabezpieczeń. Obecnie technologia PowerG ma zastosowanie w urządzeniach lidera branży security na świecie, firmy DSC. Hybrydowe i bezprzewodowe systemy tej firmy, również są w naszej ofercie i chętnie po nie sięgamy, jednak cenowo jak i jakościowo to już jest wyższa półka.

 • Jablotron
  Jablotron (marzec 2017)

  Kilkukrotne, kilkudniowe szkolenie z urządzeń firmy Jablotron pozwoliło nam poznać i docenić możliwości tego sprzętu. Jest on jednak mocno niedoceniany w naszym kraju i utarło się, że bardzo drogi. Niestety jest w tym trochę prawdy, ale są takie instalacje gdzie nie wyobrażam sobie innego systemu niż właśnie Jablotron, a cenowy wypada zdecydowanie lepiej od konurencji.

 • Fibaro
  Fibaro (listopad 2017)

  Szkolenie z systemu Fibaro odbywamy regularnie co roku bo tylko na 12 miesięcy wystawiany jest certyfikat. Co tu dużo pisać. Jeśli ktoś lubi gadgety to będzie się tym świetnie bawił, a przy okazji może zoptymalizować koszt związane ze zużyciem np. energii elektrycznej.

 • Ropam
  Ropam (czerwiec 2016)

  Szkolenie odbyte, wiedza jest więc jeśli ktoś wyraża życzenie takiej instalacji jesteśmy do dyspozycji. Klienta życzenie to dla nas świętość.

 • Cetyfikat Sklep Prokonsumencki

  To jest certyfikat, który otrzymał nasz sklep internetowy za prokonsumenckie podejście do wszystkich aspektów związanych z transakcjami na odległość. U nas klien może się czuć bezpieczny.

 • Faac
  Faac (kwiecień 2015)

  Przeszkoleni, z odpowiednią wiedzą, gotowi do boju.

 • Beninca
  Beninca (wrzesień 2015)

  Te urządzenia również nie są nam obce.

Sprzęt i wyposażenie
 • Systemy alarmowe Integra, Perfecta, Versa, Micra, CA10, CA6, CA5 Satel
  Systemy alarmowe Integra, Perfecta, Versa, Micra, CA10, CA6, CA5 Satel

  Systemy alarmowe Polskiego producenta do każdego rodzaju obiektów. Od najmniejszych przewodowych CA5 i bezprzewodowych Micra przez średniej wielkości obiekty przewodowe, bezprzewodowe lub hybrydowe na Versa lub Perfecta po skomplikowane i rozbudowane systemy na centralach Integra. Z powiadamianiem na telefon, zdalnym sterowaniem z urządzeń mobilnych.

 • Systemy alarmowe Prima6, Prima12, Prima16 i Prima64, moduł komunikacyjny GSM-8 Genevo
  Systemy alarmowe Prima6, Prima12, Prima16 i Prima64, moduł komunikacyjny GSM-8 Genevo

  Polski system alarmowy z mega intuicyjną, wręcz bankomatową obsługą, szczegółowym powiadamianiem i sterowaniem z telefonu lub tabletu. Stabilny i w bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. Dla mnie jedna z ciekawszych pozycji systemów alarmowych obecnie na rynku.

 • Automatyka bram wjazdowych i garażowych Came
  Automatyka bram wjazdowych i garażowych Came

  Włoski producent automatyki wjazdowej i budynkowej, Solidne wykonanie, znikoma awaryjność, a jeśli już się coś wydarzy naprawa w serwisie błyskawiczna. Od kilku ładnych lat nasz nr. 1. Wcześniej montowaliśmy Faac, Beninca, Nice teraz już tylko Came i niech to będzie najlepszą rekomendacją.

 • Videodomofony Vidos
  Videodomofony Vidos

  Wideodomofony Vidos to bardzo duży wybór zarówno monitorów i słuchawek wewnętrznych jak i wszelakich rodzajów stacji bramowych. Znajdziemy to stcje na wąski metalowy słupek jak i do zlicowania z szerokim słupkiem murowanym. Stacje bramowe z zamkiem szyfrowym, czytnikiem pastylek zbliżeniowych czy czytnikiem linii papilarnych. w asortymencie cały wachlarz urządzeń rozbudowujących systemy wideodomofonowe o dodatkowe funkcjonalności sterowania innymi urządzeniami czy sterowania za pomocą telefonu komórkowego czy prowadzenie przez niego rozmowy z osobą stojącą przy furtce. Videodomofony analogowe i cyfrowe.

 • Monitoring kamer analogowych AHD, HDCVI, TVI oraz cyfrowych IP od FullHD po 4K Dahua, BCS, CMR, HikVision, Novus
  Monitoring kamer analogowych AHD, HDCVI, TVI oraz cyfrowych IP od FullHD po 4K Dahua, BCS, CMR, HikVision, Novus

  Zawsze staramy się aby system spełniał oczekiwania klienta nie tylko w jakości oferowanego obrazu z kamer, ale i walory estetyczne. nie psujemy wyglądu elewacji puszkami elektrycznymi za 10 zł kiedy za 40 zł można zamontować dedykowany adapter, w którym ukryć można wszystkie połączenia kablowe nie psując wyglądu elewacji.

 • Akcesoria do systemów alarmowych i kamer ATTE, CMR, Dahua, Pulsar, DSC, CamSat, Europower
  Akcesoria do systemów alarmowych i kamer ATTE, CMR, Dahua, Pulsar, DSC, CamSat, Europower

  Zawsze w naszych instalacjach stosujemy urządzenia z Polskiej dystrybucji i z gwarancją producenta czy dystrybutora. Nigdy nie oszczędzamy na chińskich taniościach, który jak się uszkodzi to trzeba wyrzucić. Czujniki ruchu DSC czy Satel sprawdzone i bezawaryjne. Bariery podczerwieni Japońskich firm Optex lub Mitsumi. Zasilanie i urządzenia antyprzepięciowe kamer ATTE. Zasilanie awaryjne podtrzymujące wielokrotnie dłużej niż standardowy UPS zarówno kamery jak i rejestrator.

Osiągnięcia
 • Modernizacja systemu alarmowego w UG, OSP i Bibliotece Publicznej w Jadowie (kwiecień 2017)

  Modernizacje i rozbudowy 2 systemów dla Urzędu Gminy Jadów. Trzeci w trakcie realizacji w Bibliotece Publicznej.

 • Rozbudowa i modernizacja sysemów alarmowego i monitoringu w willi w Izabelinie. (lipiec 2016)

  Prace polegały na rozbudowie i zabezpieczeniu monitoringiem wysokiej rozdzielczości posesji, którą lubili odwiedzać złodzieje. Praca polegała na konfiguracji systemu alarmowego na poszczególne sekcje, które w zależności od zadziałania odpowiednio wyzwalały kolejne elementy całego zintegrowanego systemu. W fazie początkowej ewentualnego włamania cała posesja zostaje podświetlona halogenami dużej mocy, a odpowiednie sekcje systemu alarmowego pozwalają weryfikować czy mamy do czynienia z włamaniem czy przypadkowym włączeniem alarmu. Dla najbardziej wytrwałych złodziei, którzy pomimo wszystkich nie sprzyjających im przygód jeszcze na zewnątrz budynku usilnie będą chcieli zajrzeć do środka przygotowaliśmy niespodziankę w postaci wyrzutni mgły ochronnej. Przy testach tego systemu zrobiliśmy poruszenie w całej okolicy -)

Aktualności
 • Biuro handlowe i sklep internetowy (styczeń 2018)

  Od początku 2018 r. oficjalnie zaczął działać nasz sklep internetowy
  www.alarmy-i-monitoring.pl Dla klientów lokalnych mamy w biurze handlowym ekspozycję praktycznie z całym dostępnym w naszej ofercie sprzętem. Wszystko jest uruchomione i można sprawdzić urządzenia na żywo w działaniu. Porównać różnego rodzaju systemy, aplikacje do ich zarządzania, porównać jakość wideodomofonów czy jakość obrazu z kamer w różnych rodzajach systemów i różnych producentów. Staramy się aby nasz klient kupował produkt jak najbardziej świadomie, a nie jak w większości przypadków coś co ktoś rozpisał na papierze oferty. W biurze w Węgrowie prowadzimy również szkolenia z instalacji i konfiguracji systemów alarmowych i monitoringu. Jeśli jesteś zainteresowany samodzielnym montażem instalacji we własnym domu, nie ma problemu nawet jeśli jesteś piekarzem. Jesteśmy w stanie przekazać Ci wiedzę, a nawet wstępnie skonfigurować na biurku Twój system, który ostatecznie zamontujesz i skonfigurujesz bez problemu sam

Warunki współpracy
 • Jesteśmy legalnie działającą firmą. Na wszystkie usługi wystawiamy dokumenty w postaci paragonu lub Faktury Vat. Kwota podatku Vat na usługi montażu systemów na cele mieszkaniowe wynosi 8%, na usługi związane z działalnością gospodarczą 23%. Wycena i oferta co za tym idzie najczęściej spotkanie na zabezpieczanym obiekcie jest bezpłatna i niezobowiązująca. Ofertę przygotowuję zazwyczaj w kilku wariantach, po to aby klient mógł wybrać odpowiedni dla siebie. Gwarancja na sprzęt i usługę standardowo wynosi 2 lata jednak oferujemy jej przedłużenie nawet do lat 5. Jeśli szukają Państwo najtańszej oferty to zdaję sobie sprawę, że pewnie nie będziemy najtańsi na rynku. Ale radość klienta z najtańszych rozwiązań jest niestety krótka, a serwis takich systemów jak się później okazuje jakby nie istniał. U nas zawsze telefon serwisowy jest włączony, a na serwis nie trzeba czekać tygodniami.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (2)

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
elastyczne godziny pracy:
jakość stosowanych urządzeń i materiałów:
korzystne warunki gwarancji:
krótki termin realizacji:
porządek pozostawiony po realizacji:
uwzględnianie nietypowych życzeń klienta:

Komentarz:

Wszystko OK. Polecam wykonawcę. Pozdrawiam, MW