Efektywny Marketing - Top Position

Katowice

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Top Position
Top Position
Telefon:
535XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Specjalizujemy się w projektowaniu, budowaniu i promowaniu w sieci  wizerunku firm i stron internetowych. Pomagamy zdobyć w sieci klientów i podnosimy sprzedaż w sklepach internetowych. Pierwsze kroki stawialiśmy już w 2003 roku, od tego czasu zmienił się Internet i my z nim. Znamy z codziennej, wieloletniej praktyki skuteczne narzędzia promocji on-line  i potrafimy je odpowiednio dobrać i użyć do realizacji celów Klientów.

Pracujemy jako stały zespół profesjonalistów. Obserwujemy uważnie zachodni rynek, stale się szkolimy i przenosimy na rodzimy grunt nowinki i rozwiązania technologiczne. Jesteśmy partnerem Google.

Słowa kluczowe: Seo, sem, strony www, strony internetowe,.reklama, marketing, pr, epr,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (8)
WWW (2)
 • Ico_small_web
  http://www.promujfirme.pl Cena Do 1000 zł
  Landing Page maksymalizujący ilość zapytań. Zostały wprowadzone testy A/B, Badanie mapy kliknięć oraz ruchu myszki. Dodatkowo Copywriting oraz stworzenie zabezpieczonego formularza pomijając konieczność przepisywania obrazków.
 • Ico_small_web
  http://www.laptops.pl Cena Powyżej 5000 zł
  Sklep internetowy z komputerami. Sklep zintegrowany z hurtownią, automatycznie się aktualizujący. Dodatkowo całą wizualizacja firmy (logo, wizytówki, papier firmowy, ulotki...). Aktualnie prace nad marketingiem - Pozycjonowanie, Social Media Marketing, Marketing szeptany.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (7)
 • SEO - wyszukanie powodu dlaczego przejście na https spowodowało straty

  Panie Mateuszu, więcej o mnie na https://internetmaker.pl/ w razie zainteresowania proszę o kontakt przez formularz z podaniem adresu strony.

  123 zł
  za całość
 • Strona WWW i SEO .

  Dzień dobry Panie Marcinie, Nazywam się Michał Wiercimok i od 2003 roku pomagam firmom zwiększać zyski w Internecie. Więcej o mnie na: https://www.internetmaker.pl/o-mnie/ W razie zainteresowania współpracą zachęcam do kontaktu przez moją stronę. Przygotuję najlepsze rozwiązania.

  4920 zł
  za całość
 • Poszukuję pozycjonera

  Dzień dobry Panie Przemysławie, Nazywam się Michał Wiercimok i od 2003 roku pomagam firmom zwiększać zyski w Internecie. Więcej o mnie na: https://www.internetmaker.pl/o-mnie/ W razie zainteresowania współpracą zachęcam do kontaktu przez moją stronę. Przygotuję najlepsze rozwiązania.

  1230 zł
  za miesiąc
 • Wsparcie marketing lub sprzedaż

  Dzień dobry, Nazywam się Michał Wiercimok i od 2003 roku pomagam firmom zwiększać zyski w Internecie. Więcej o mnie na: https://www.internetmaker.pl/o-mnie/ W razie zainteresowania współpracą zachęcam do kontaktu przez moją stronę. Przygotuję najlepsze rozwiązania.

  123 zł
  za całość
 • Ads google i pozycjonowanie strony

  Dzień dobry Panie Piotrze, Nazywam się Michał Wiercimok (również jestem z Katowic) i od 2003 roku pomagam firmom zwiększać zyski w Internecie. Więcej o mnie na: https://www.internetmaker.pl/o-mnie/ W razie zainteresowania współpracą zachęcam do kontaktu przez moją stronę. Przygotuję najlepsze rozwiązania.

  123 zł
  za całość
 • Pozycjonowanie sklepu internetowego

  Więcej o nas na https://www.topposition.eu/ z chęcią pomożemy, w razie zainteresowania proszę o kontakt przez naszą stronę internetową. Zaproponujemy najlepsze rozwiania.

  Do negocjacji
 • Pozycjonowanie sklepu meblowego + reklama google ags

  Panie Pawle, więcej o nas na https://www.topposition.eu/ z chęcią pomożemy, w razie zainteresowania proszę o kontakt przez naszą stronę internetową. Zaproponujemy najlepsze rozwiania.

  123 zł
  za całość