TOMPLAN Sp. z o.o.

Lubochnia

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
TOMPLAN Sp. z o.o.
TOMPLAN Sp. z o.o.
Telefon:
487XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

TOMPLAN to dzisiaj wizytówka dwóch firm - rdzennie polskich i wzajemnie ze sobą współpracujących i wytwarzających wyroby dla motoryzacji i rolnictwa. Marka TOMPLAN jest obecna na wielu rynkach Europy, a ambicją naszą jest sprzedaż naszych wyrobów w pozostałych krajach Unii Europejskiej i Europy Wschodniej.

Początki TOMPLAN  sięgają 1998 roku. Firma TOMPLAN PLANDEKI zaczynała od produkcji i serwisu plandek do przyczep i samochodów. W roku 2007 oddano do użytku nowe obiekty w Lubochni, gdzie firma działa do dzisiaj. W roku 2011 została powołana do działalności firma TOMPLAN KONSTRUKCJE, wytwarzająca i specjalizująca się w produkcji konstrukcji stalowych. W 2014 roku powstała firma TOMPLAN Sp. z o.o., która jest kontynuatorem firmy TOMPLAN PLANDEKI w zakresie produkcji plandek. Z dniem 28.04.2017 r. - w miejsce TOMPLAN KONSTRUKCJE powołano TOMPLAN GROUP sp. z o. o. sp.k. Obydwie firmy ściśle współpracują na zasadach synergii w zakresie produkcji konstrukcji stalowych oraz przyczep samochodowych.

TOMPLAN dla efektywnego zarządzania oraz zapewnienia jakości wykonywanych produktów i usług na deklarowanym poziomie, wprowadziła i utrzymuje system zarządzania jakością zbudowany w oparciu o normę PN-ISO 9001:2009, uzupełniony o wymagania dotyczące właściwych homologacji.

TOMPLAN dynamicznie inwestuje w rozwój swojej marki i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań technicznych, podąża za trendami i nowoczesnymi rozwiązaniami, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie rynku w zakresie przyczep oraz wyposażenia do przyczep.

Przez okres kilkunastu lat zespół projektantów i konstruktorów firmy zebrał nowe doświadczenia i wykonał wyroby, które rozwiązaniami technicznymi wpasowują się w rynek zachodnich producentów przyczep o światowych markach.

TOMPLAN oferuje wyroby i usługi w zakresie wykonywania:

przyczep o specjalnym przeznaczeniu;
konstrukcji przyczep i podzespołów do przyczep;
zabudów plandekowych do przyczep i naczep samochodowych;
reklam na pojazdach i budynkach oraz obiektach wolnostojących i banerów;
wyrobów o konstrukcji ścian typu „sandwich” z laminatów poliestrowo-szklanych;
usług CNC.

Słowa kluczowe: Obróbka metali, tokarstwo, grawerowanie, cięcie wodą, frezowanie
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()