Tomasz Jankowski

Płock

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Tomasz Jankowski
Tomasz Jankowski
Telefon:
606XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Zajmuję się szeroko pojętą fotografią produktową. Moją specjalnością są zdjęcia typu Packshot idealnie nadające się na stronę internetową czy do katalogu ale bez problemu wykonam również zdjęcia z odpowiednią aranżacją, niejednokrotnie niezbędną aby pokazać i podkreślić charakterystyczne cechy produktu.
Po zrobieniu zdjęć uzyskany materiał poddawany jest obróbce komputerowej aby Twoje produkty prezentowały się jak najlepiej i przyciągnęły jak najwięcej klientów.

Słowa kluczowe: Fotografia produktowa, zdjęcia nagrobkowe, fotoceramika, fotoporcelana, fotografie nagrobkowe
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (2)
 • Fotografia produktowa

  Dzień dobry, z chęcią podejmiemy się wykonania zdjęć produktów o których mowa w zleceniu o ile istnieje możliwość przesłania ich kurierem. "Rzecz w obiektywie" to firma która zajmuje się fotografią produktową oraz aranżacjami. Próbkę rezultatów naszej pracy można przejrzeć na: https://rzeczwobiektywie.pl/Galeria. Aby uzyskać szczegółową wycenę proszę o kontakt mailowy pod adresem: rzeczwobiektywie@gmail.com lub kontakt telefoniczny po numerem tel. 606402475. Pracę rozpoczniemy od razu po otrzymaniu produktów, zdjęcia wykonamy w możliwie najkrótszym czasie.

  1 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie profesjonalnych zdjęć produktów na Allegro

  Witam, z chęcią podejmę się wykonania zdjęć produktowych aby mogli Państwo w możliwie najlepszy sposób zaprezentować je na Allegro. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio: https://rzeczwobiektywie.pl/Galeria W celu ustalenia zasad dalszej współpracy proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 606402475 lub mailowy rzeczwobiektywie@gmail.com, Pozdrawiam.

  1 zł
  za całość