All You need is a ... - Tomasz Jankowski

(1)

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Tomasz Jankowski
Tomasz Jankowski
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Tworzenie profesjonalnych projektów graficznych na potrzeby stron www oraz DTP.

Słowa kluczowe: Projekt, design, reklama, tanie projekty, projektowanie reklam, ulotki reklamowe, druk, papier firmowy, layout, strony internetowe, grafika reklamowa
Realizacje
Zdjęcia i grafika (11)
WWW (3)
  • Ico_small_web Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka (PO IG) skierowany jest do przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu, jednostek badawczo-naukowych oraz instytucji administracji publicznej, którzy zamierzają realizować innowacyjne projekty, związane z badaniami, rozwojem, nowoczesnymi technologiami oraz inwestycjami o dużym znaczeniu dla gospodarki. Celem głównym PO IG jest rozwój polskiej gospodarki poprzez wspieranie szeroko rozumianej innowacyjności, która przyczynia się do powstawania i rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw.
  • Ico_small_web A&J Maksimum powstała w 1998 roku. Od początku naszej działalności skupiamy się na realizacji projektów, które zlecają nam Klienci w zakresie szeroko rozumianych imprez integracyjnych. Bardzo często działalność ta powiązana jest ze szkoleniami, produkcją gadżetów reklamowych oraz poligrafią. Naszym głównym celem jest finalne zadowolenie Klienta, dlatego poprzez elastyczne podejście do wszelkich wymagań staramy się przygotować produkt, który poprzez modyfikacje wynikające z bieżących konsultacji z Klientem jest sukcesem zarówno dla nas jak i dla Zamawiającego.
  • Ico_small_web Program wspierający działalność przedsiębiorców, placówek badawczo-naukowych oraz instytucji otoczenia biznesu na rzecz zwiększenia ich konkurencyjności na rynku europejskim. Konferencja podsumowująca Sektorowy Program Operacyjny Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw ma na celu oficjalne zamknięcie realizacji programu. Podsumowaniu efektów wdrażania towarzyszyć będzie prezentacja dofinansowanych w ramach programu projektów oraz omówienie dobrych praktyk przez beneficjentów programu.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem (4)

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
2013.11.26
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektów, proponowanych rozwiązań:
indywidualne podejście do klienta:
krótkie terminy realizacji:
możliwość swobodnego dysponowania dziełem:
otwartość na zmiany:

Komentarz:

Profesionalista w każdym tego słowa znaczeniu.