Together Coaching

Gdańsk

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Together Coaching
Together Coaching
Telefon:
605XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Together Coaching oferująca rozwiązania w zakresie coachingu, szkoleń, rekrutacji, oceny predyspozycji i kompetencji pracowników, z wykorzystaniem narzędzia diagnozy online Harrison Assessments.
Swoją ofertę kieruje do właścicieli firm i menedżerów, zainteresowanych rozwojem własnym oraz swoich pracowników. Wykorzystując narzędzie Harrison - Firma Together Coaching skutecznie wspiera organizacje w diagnozie potrzeb szkoleniowych i rozwojowych, przyczyniając się do skuteczniejszego zarządzać motywacją i zaangażowaniem pracowników.
Wspiera również osoby rozpoczynające swoją drogę zawodową, jak i osoby pragnące dokonać zmian w tym obszarze. System Harrison umożliwia zbadanie preferencji odnośnie zadań, motywacji, preferencji odnośnie środowiska pracy, zainteresowań i preferencje interpersonalne. Pomaga również w pełni zrozumieć swoje mocne strony, umożliwiając wykorzystanie ich na drodze dalszej kariery.
Podążając za potrzebami rynku pracy specjalizuje się w szkoleniach                                                  z zakresu zarządzania i współpracy z młodym pokoleniem oraz z obszaru kompetencji miękkich, takich jak budowanie asertywności i pewności siebie, radzenia sobie ze stresem, wyznaczania celów.

Słowa kluczowe: Szkolenia, edukacja i szkolenia, szkolenia i konsultacje, usługi szkoleniowe, kursy
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()