Profesjonalne rozwiązania - Throk - Krzysztof Borecki

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Throk - Krzysztof Borecki
Throk - Krzysztof Borecki
Telefon:
500XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jeśli jesteś zainteresowany usługami programistycznymi, które przyniosą obopólne zadowolenie, trafiłeś we właściwie miejsce. Mam na imię Krzysztof. Programowanie jest moją pasją i jednocześnie sposobem na życie. Realizuję się przede wszystkim jako back-end developer. Tworzę strony internetowe, duże serwisy, portale i sklepy internetowe, a także aplikacje i strony wizerunkowe. Działam przede wszystkim na terenie Warszawy, także spotkanie z Klientem w stolicy i okolicach nie stanowi najmniejszego problemu. Wychodzę z założenia, że osobiste omówienie projektu jest najefektywniejszym rozwiązaniem dla każdej ze stron. Nie jest też dla mnie przeszkodą język angielski – jestem pewny, że dogadamy się w tym zakresie.Tym, co mnie wyróżnia na rynku usług programistycznych, jest jedenastoletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych oraz ich administrowaniu, duża elastyczność w kontakcie z Klientem, a także nacechowane profesjonalizmem doświadczenie w pracy z dużymi korporacjami (enel-med, defence24, mikado, polska fundacja narodowa). Praca nad zaawansowanymi projektami nie stanowi da mnie problemu, każdy taki projekt stanowi wyzwanie, które daje mi jednocześnie niesamowitą satysfakcję. W swojej karierze back-end oraz front-end developera mogę się poszczycić zarówno dużymi serwisami internetowymi, zaawansowanymi w pełni funkcjonalnymi sklepami, jak i portalami z ogromną ilością użytkowników. Każdy projekt staje się dla mnie osobnym wyzwaniem, skrupulatnie przemyślanym oraz przeanalizowanym wspólnie z Klientem – równie istotna i równoważna jest dla mnie praca nad dużymi i trudnym projektami, jak i nad tymi mniejszymi – do każdego zadania podchodzę z niewyczerpanym entuzjazmem i zaangażowaniem. Do swoich osiągnięć zawodowych jako programista, mogę także dopisać efektywne zarządzanie zespołem programistów składających się ok. dziecięciu osób. Bycie team leaderem dało mi umiejętność dialogu międzyludzkiego, a co najistotniejsze w moim zawodzie – nakierowało na różne spojrzenie na jeden projekt z wielu perspektyw.

Słowa kluczowe: Front-end developer, back-end developer, programista, projektant, strony www, programista warszawa, strony internetowe, tworzenie aplikacji, programista, tworzenie stron internetowych warszawa
Realizacje
WWW (10)
 • Ico_small_web Jesteśmy producentem oprawek do okularów z 24 letnim doświadczeniem w branży optycznej. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do salonów i pracowni optycznych. Z roku na rok ufa nam coraz więcej klientów. Na przestrzeni lat współpracę z nami podjęło 2500 kontrahentów. Każdemu z nich zapewniamy kompleksowe wsparcie - od serwisu po pomoc merytoryczną. Wśród naszych partnerów są również firmy spoza kraju. Poprzez współpracę z dystrybutorami z wielu krajów Unii Europejskiej, oprawki DG Group docierają do salonów w Belgii, Austrii, Cechach, Słowacji, Słowenii, Chorwacji, Albanii, Rumunii, a także na Litwie i na Węgrzech.
 • Ico_small_web Sklep internetowy
 • Ico_small_web Wyróżnikiem Prostych Historii jest szeroki wybór produktów kulinarnych na różne okazje i potrzeby. Korzystamy z najlepszych polskich i wyłącznie naturalnych składników i nigdy nie idziemy na kompromis w kwestii jakości i smaku.
 • Ico_small_web Odwiedziliśmy odległe miejsca, w których ludzie za piękne uznają to, co dla nich samych jest piękne. Poznaliśmy pracowników manufaktur, którzy są mistrzami swojego rzemiosła, bo czerpią radość z tego, co robią. Ich spokój, skupienie i przyjemność z tworzenia są wyczuwalne w przedmiotach, które produkują. Chcieliśmy te wyjątkowe rzeczy pokazać w Europie. Tak powstało a'miou.
 • Ico_small_web Jesteśmy kliniką, która specjalizuje się w niesieniu pomocy osobom dotkniętym problemami związanymi ze skórą głowy, w szczególności wypadaniem włosów i łysieniem. Jako jedyni w Polsce opracowaliśmy i stosujemy Kompleksową Procedurę Methode. W trosce o naszych Pacjentów podchodzimy do każdego przypadku indywidualnie. Zapewniamy od samego poczatku współpracy opieką zespołu specjalistów: trychologa, dermatologa, endokrynologa, dietetyka i psychologa.
Pracownicy
 • Krzysztof Borecki
  Krzysztof Borecki

  Programowanie, zarządzanie, doradzanie

Dyplomy i certyfikaty
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()