Testerzy Wierności - Testerzy Wierności

Poznań

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Testerzy Wierności
Testerzy Wierności
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Telefon  507 447 496     Mail  testerzywiernosci.biuro@gmail.com

Sposób na prawdę o partnerze – partnerce przed wejściem w związek małżeński, lub w trakcie jego trwania powoduje iż nasze domysły o niewierności partnerki lub partnera możemy sprawdzić. Testerzy wierności to znak naszych czasów. Nie jesteśmy już łatwowierni, nie ufamy, nie wierzymy na słowo, wszystko chcemy sprawdzić. W związkach coraz częściej brakuje zaufania. Wolimy wcześniej sprawdzić, czy partner będzie spełniać lub spełnia nasze oczekiwania. Zaufanie zastępuje chłodna kalkulacja.

         Działania testerek i testerów naszej firmy wykonujemy na terenie całego kraju. Kontakt z klientem ogranicza się przeważnie do rozmowy telefonicznej oraz korespondencji mailowej. Spotkania twarzą w twarz to rzadkość.
         W pierwszej kolejności pytamy klienta o upodobania jego partnera, partnerki. Chodzi nie tylko o typ urody, ale też np. o ulubiony zapach perfum, zainteresowania, ulubione miejsca czy markę samochodu. Potem wybieramy modela, który odpowiada tym oczekiwaniom i w korzystnym miejscu i czasie dochodzi do spotkania.
         Z usług testerów korzystają najczęściej osoby niepewne w związku, chcące udowodnić kłamstwo lub zwyczajnie nieufne. Nasi testerzy i testerki wierności sprawdzą twoją ukochaną osobę. Już nie musisz myśleć i kłopotać się czy jest ona – on skłonna/y do zdrady

         Dzięki informacjom otrzymanym od klienta doprowadzamy do spotkania naszego pracownika z obiektem podlegającym testowi wierności. Warto podkreślić, że testowanie wierności odbywa się jedynie w sferze rozmowy, flirtu, spojrzenia, gestów. Zadaniem testerów wierności jest przetestować wierność partnera , zebrać dowody na istnienie zdrady bądź nie, również takie, które mogą zostać okazane w sądzie jako dowody podczas rozprawy rozwodowej. Miejsce działań testerów jest rozmaite: od siłowni po restauracje, centra handlowe i biura - tam, gdzie najczęściej można spotkać testowany "obiekt". Testerzy starają się uwieść partnera, co do którego istnieją podejrzenia - w grę wchodzą randki, pocałunki, ale nigdy stosunki seksualne. Ewentualne „niemoralne propozycje” pozostają jedynie propozycjami. Nasi pracownicy tylko uwodzą, poznają zwyczaje osoby uwodzonej i stwarzają sytuację, która pozwala sprawdzić psychikę osoby testowanej. Testerzy nie są nachalni i nigdy nie idą z nikim do łóżka. Zadaniem naszej testerki/testera jest zainteresować osobę testowaną swoją osobą, skutkiem czego będzie flirt i propozycja dalszych spotkań.

         Relacja ze spotkania figuranta - figurantki z testerką - testerem zostaje udokumentowana i przekazana w sprawozdaniu pisemnym razem z materiałami foto i video.

         Wszystkie otrzymane materiały z predyspozycji osoby testowanej do zdrady mogą zostać wykorzystane na potrzeby własne oraz sądu.

        Zlecenie trwa zazwyczaj od jednego dnia do jednego miesiąca.

         Usługi świadczone przez testerki i testerów naszej firmy prowadzone są w pełnej dyskrecji, anonimowo ,w zgodzie z moralnością i profesjonalnie. Postępowanie pracowników podlega stałej kontroli.

         Do naszej dyspozycji pozostają modelki, modele oraz psychologowie, z którymi konsultowane są konkretne zlecenia, aby dobrać odpowiedni scenariusz zlecenia i odkryć prawdę. Testerzy i Testerki wierności to osoby, dzięki którym możemy sprawdzić, czy nasze ukochane osoby nie mają ochoty na "skok w bok". Najczęściej dokonują tego przed ślubem, ale i w trakcie małżeństwa. Usługa ma na celu zweryfikowanie predyspozycji Partnerki - Partnera do ZDRADY.

         Nasi pracownicy to wyspecjalizowana grupa detektywów, psychologów oraz osób testujących wierność osoby bliskiej. Na bieżąco współpracujemy z biurem adwokackim które wspiera nas w działaniach.

Słowa kluczowe: Testerka wierności, tester wierności, testerzy wierności, agencja testerów wierności, detektyw, wykrywanie zdrad, agencja, vendetta, zdrada, zdradzeni, specjaliści od zdrad, cennik detektywów,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
WWW (1)
  • Ico_small_web Testerki i Testerzy Wierności są popularną metodą sprawdzenia uczciwości w związku i upodobań naszej drugiej połowy. Testowanie wierności staje się w Polsce coraz popularniejsze. Sposób na prawdę o partnerze – partnerce przed wejściem w związek małżeński.
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()