Szybko, tanio i dobrze! - Tek Ścik

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Tek Ścik
Tek Ścik
Telefon:
579XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Drogi Zleceniodawco!

Jeżeli czytasz tę wiadomość zapewne zainteresowała Cię moja oferta - bardzo mnie to cieszy. Na początek kilka faktów, które powinieneś poznać:

1. Terminy to dla mnie świętość. Jeżeli zobowiązałem się wykonać zlecenie w określonym czasie wykonam je choćbym miał nie spać przez cztery noce.

2. Do swoich zadań podchodzę śmiertelnie poważnie.  Wybierając mnie nie musisz się obawiać o dane osobowe czy poufność przekazywanych do zlecenia informacji.

3. Twoja satysfakcja jest dla mnie ważna, wierzę, że każde, najdrobniejsze nawet zlecenie może stanowić początek długoterminowej, udanej współpracy. Zawsze służę życzliwym podejściem do klienta oraz radą w tematach, na których się znam.

Jeżeli zaś chodzi o mnie jestem z generacji komputerowej, w internecie "buszowałem" jeszcze za czasów, kiedy wiedziano co to "netykieta". Na forach  zjadłem zęby, pakiet office (w tym open office) obsługuję bez problemów. Wystawiłem już kilka tysięcy produktów, chętnie piszę również precelki. Napisz proszę na tekscik@zoho.eu a zobaczę jak mogę Ci pomóc.

Słowa kluczowe: Copywriting,pisanie tekstów,teksty,produkty,obsług a,wirtualny asystent
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
 • Opis przedmiotu
  Opis przedmiotu Cena Do 50 zł
  Opis przedmiotu wystawionego na portalu aukcyjnym.
 • Opis przedmiotu Opis przedmiotu wystawionego na znanym portalu aukcyjnym.
 • Opis przedmiotu Opis przedmiotu wystawionego na znanym portalu aukcyjnym.
 • Opis przedmiotu Przykładowy opis przedmiotu wystawionego na znanym portalu aukcyjnym.
Dokumenty i arkusze (2)
 • Mimo niskiej wartości merytorycznej a co za tym idzie również ceny teksty preclowe doskonale nadają się do pozycjonowania stron internetowych. Ważne w ich przypadku jest, aby były pisane przez człowieka, odręcznie.
 • Mimo niskiej wartości merytorycznej a co za tym idzie również ceny teksty preclowe doskonale nadają się do pozycjonowania stron internetowych. Ważne w ich przypadku jest, aby były pisane przez człowieka, odręcznie.
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (7)
 • Dodawanie produktów do sklepu internetowego i Allegro

  Dzień Dobry Nie jestem z Wielkopolski ani Ziemi Kłodzkiej ALE... Pracuję na co dzień przy wystawianiu produktów na allegro zgodnie z nowymi wytycznymi, zarówno przy wystawianiu standardowym jak i przez ms allegro. Póki co mam wystawione ponad 8 000 aukcji. Jeżeli mówimy o samym wystawianiu produktów ze zdjęć i danych dostarczonych przez Pana ceny już od 2 zł netto / sztuka. Wystawiam fakturę (do kwietnia bez vat, od kwietnia z vat). W razie zainteresowania proszę o kontakt na tekscik@zoho.eu.

  2 zł
  za sztuka
 • Rozkręcanie forum, pisanie na forum

  Dzień Dobry Chętnie podejmę się rozkręcania forum, robiłem już wcześniej realizuje na forach (ponad 2 500 postów dotychczas). Częstotliwość dodawania postów możemy określić zgodnie z konkretnymi potrzebami, tak samo ilość kont. Gwarantuję dyskrecję, wystawiam fakturę bez vat. Zasadnicza cena 2,5 zł od postu. W razie zainteresowania proszę o kontakt na tekscik@zoho.eu

  2,50 zł
  za całość
 • Zlecę pisanie postów na forach

  Doświadczenie jak w profesjonalnej agencji (ponad 1 500 postów na forach), budżet niższy niż u niektórych freelancerów. 2,5 zł + vat post, ilość postów do ustalenia, fora mogą być wskazane przez Pana, termin realizacji - do ustalenia. Wystawiam fakturę vat. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt na tekscik@zoho.eu

  2,50 zł
  za sztuka
 • Zlecę pisanie tekstów do produktów

  Dzień Dobry, sporo produktów wystawiałem, będzie już ponad 8 000 z różnych branż, od sportowych po zwierzęce. Podstawowe pytanie jakie mi się rodzi w głowie to: Jaki konkretnie opisy Państwo potrzebujecie? Przerobienie opisów konkurencji? Język korzyści? Skupione na danych technicznych? Proponuję odezwać się do mnie na tekscik@zoho.eu, podesłać dowolny opis, który się Państwu spodobał, jakieś podstawy Państwa oczekiwań i wtedy mogę przygotować dla Państwa wycenę. Podejrzewam, że średnio wyjdzie około 7 -8 zł za 1 000 znaków, ale wolałbym znać Państwa potrzeby, żeby móc realnie wycenić pracę.

  20 zł
  za 1000 znaków
 • Wprowadzanie danych z PDF do pliku EXCELa

  Dzień Dobry, ciężko mi wycenić pracę bez zobaczenia o co chodzi dlatego też prosiłbym o podesłanie danych na tekscik@zoho.eu wraz z linkiem do tego ogłoszenia. Ceny nie jestem w stanie aktualnie ustalić, póki nie zobaczę, ale proszę się liczyć, że będzie to tak przeliczone, żeby wyszło około 30 zł na godzinę. Wystawiam FV

  Do negocjacji
 • Zlece wprowadzanie dużej ilości towarów na platformy Allegro , własna

  Dzień Dobry Głównie wystawiam towary na allegro, ogarniam również ms allegro, nie wiem jakiego klienta używa Pan w sklepie, ale podejrzewam, że po wdrożeniu byłbym w stanie Panu pomóc. Mnie również interesuje długoterminowa współpraca, na allegro działam na nowych szablonach. Mam już ponad 8 000 wystawionych aukcji, więc mogę powiedzieć, że mam jakieś doświadczenie. Ceny zaczynają się od 2,5 zł za sztukę i rosną w zależności od konkretnych potrzeb. W przypadku zainteresowania proszę o szczegóły na tekscik@zoho.eu wystawiam FV.

  3 zł
  za sztuka
 • Wystawianie aukcji Allegro - przenoszenie ich ze strony hurtowni

  Szanowny Panie Tomaszu, dotychczas wystawione mam dla jednego klienta ponad 5 000 aukcji allegro i otrzymuję kolejne. Musiałbym wdrożyć się w Pański szablon i serwer FTP, żeby wykonywać pracę zgodnie z Pańskimi oczekiwaniami, ale jestem przekonany, że będzie Pan zadowolony dlatego proponuję: Poproszę o szczegóły na tekscik@zoho.eu - wraz z linkiem do tego ogłoszenia zapoznam się z nowym szablonem, oczekiwaniami jakościowymi i wystawię dla Pana aukcje próbne - powiedzmy 10 sztuk. Jeżeli nie będzie Pan zadowolony z jakości nie skasuję nic. W przypadku dalszego zainteresowania moją ofertą pakiet 100 sztuk będzie kosztował 200 zł NETTO, niestety, nie jestem w stanie zejść cenowo poniżej 2 zł na rękę od aukcji.

  2 zł
  za sztuka