Szybko, tanio i dobrze! - Tek Ścik

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Tek Ścik
Tek Ścik
Telefon:
579XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Drogi Zleceniodawco!

Jeżeli czytasz tę wiadomość zapewne zainteresowała Cię moja oferta - bardzo mnie to cieszy. Na początek kilka faktów, które powinieneś poznać:

1. Terminy to dla mnie świętość. Jeżeli zobowiązałem się wykonać zlecenie w określonym czasie wykonam je choćbym miał nie spać przez cztery noce.

2. Do swoich zadań podchodzę śmiertelnie poważnie.  Wybierając mnie nie musisz się obawiać o dane osobowe czy poufność przekazywanych do zlecenia informacji.

3. Twoja satysfakcja jest dla mnie ważna, wierzę, że każde, najdrobniejsze nawet zlecenie może stanowić początek długoterminowej, udanej współpracy. Zawsze służę życzliwym podejściem do klienta oraz radą w tematach, na których się znam.

Jeżeli zaś chodzi o mnie jestem z generacji komputerowej, w internecie "buszowałem" jeszcze za czasów, kiedy wiedziano co to "netykieta". Na forach  zjadłem zęby, pakiet office (w tym open office) obsługuję bez problemów. Wystawiłem już kilka tysięcy produktów, chętnie piszę również precelki. Napisz proszę na tekscik@zoho.eu a zobaczę jak mogę Ci pomóc.

Słowa kluczowe: Copywriting,pisanie tekstów,teksty,produkty,obsług a,wirtualny asystent
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
 • Opis przedmiotu Przykładowy opis przedmiotu wystawionego na znanym portalu aukcyjnym.
 • Opis przedmiotu
  Opis przedmiotu Cena Do 50 zł
  Opis przedmiotu wystawionego na portalu aukcyjnym.
 • Opis przedmiotu Opis przedmiotu wystawionego na znanym portalu aukcyjnym.
 • Opis przedmiotu Opis przedmiotu wystawionego na znanym portalu aukcyjnym.
Dokumenty i arkusze (2)
 • Mimo niskiej wartości merytorycznej a co za tym idzie również ceny teksty preclowe doskonale nadają się do pozycjonowania stron internetowych. Ważne w ich przypadku jest, aby były pisane przez człowieka, odręcznie.
 • Mimo niskiej wartości merytorycznej a co za tym idzie również ceny teksty preclowe doskonale nadają się do pozycjonowania stron internetowych. Ważne w ich przypadku jest, aby były pisane przez człowieka, odręcznie.
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (5)
 • Rozkręcanie forum - napisanie 500 wpisów

  Panie Michale, posty pisane z kont założonych "jedno po drugim" aż rażą w oczy - wstyd na to patrzeć, nawet przez palce. Tydzień to może trwać zakładanie kont do Pańskiego forum ( a i tak stopniowo będzie trzeba połowę z nich odłożyć w cień, żeby społeczność była bardziej wiarygodna dla potencjalnego użytkownika). Ruch na forum dobrze byłoby jednocześnie wesprzeć innymi formami reklamy, tak, żeby nie płacił Pan na darmo - chodzi o to, żeby prawdziwi użytkownicy, których Pan pozyska trafili na innych użytkowników i nie czuli się na forum pierwszymi i jedynymi... ;) 3,5 zł netto za wpis - w przypadku paczki powyżej 100 wpisów 3 zł netto za wpis. Forma rozliczenia i szczegóły dotyczące forum do omówienia w kontakcie mailowym: tekscik@zoho.eu

  3,50 zł
  za sztuka
 • Zlecę rejestracje + pisanie krótkich postów na forach

  Dzień Dobry, pisałem już posty, choć nie tak krótkie celem tworzenia ruchu na nowo powstałych forach, byłbym zainteresowany realizacją zlecenia. Zarówno rejestracją, jak przede wszystkim pisaniem postów. Proszę o kontakt ze szczegółami na tekscik@zoho.eu

  Do negocjacji
 • Porwadzenie FB zajęcia dla dzieci 1x w tygodniu

  Dzień Dobry. Ciężko jest teraz ustalić cenę, tak naprawdę jest to kwestia zależna od bardzo wielu czynników - czy chciałby Pan, aby strona pozyskiwała dodatkowych klientów, czy wyznaczył Pan budżet na reklamę strony, czy będzie trzeba tworzyć opracowania graficzne dla Pańskiej strony. Tak naprawdę cena może się zaczynać już od 150 zł netto za proste prowadzenie strony na facebooku 2 razy w tygodniu przygotowany wcześniej przez Pana post, lub post po konsultacji.. Im więcej jednak dodatków takich jak kampania reklamowa, grupa, obsługa wiadomości, - tym cena rośnie. Rozumiem, że nie wiem Pan dokładnie jak chciałby Pan prowadzić stronę, więc w przypadku zainteresowania moja ofertą prosiłbym o kontakt na tekscik@zoho.eu i dodatkowe informacje oraz najlepiej link do strony, którą obecnie Pan prowadzi.

  150 zł
  za całość
 • Stworzenie listy kontaktów ze strony www

  Nie chciałbym teraz wyceniać pracy ponieważ nie widziałem jeszcze ani tej strony, ani tego pliku w excellu. Jeżeli byłby Pan zainteresowany prosiłbym o wysłanie jednego i drugiego na maila: tekscik@zoho.eu a wtedy będę w stanie zreflektować się odnośnie ceny.

  Do negocjacji
 • baza

  W ofercie jest póki co zdecydowanie zbyt mało informacji, żebym mógł powiedzieć ile miałaby taka baza kosztować. Ceny mogą się zaczynać od 2 do nawet 5 zł netto za rekord w zależności od tego jak dokładna miałaby być ta baza. Jeżeli byłby Pan zainteresowany prosiłbym o szczegóły zlecenia na maila: tekscik@zoho.eu

  Do negocjacji