TectumGroup.pl

Piastów

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
TectumGroup.pl
TectumGroup.pl
Telefon:
570XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Dekkers od maj 2019 Tectum Group Poland
Wykonawstwo pokryć dachowych i konserwacja
Nowa nazwa, nowa strona internetowa

Od początku naszej działalności na Polskim rynku pokryć dachowych – ponad 15 lat temu – byliśmy rozpoznawani pod tym logiem. Ze względu na dynamiczny rozwój, wymagany był rebranding.

Wierzymy, że nowe logo oraz nazwa firmy to część ewolucji, która poza byciem liderem w branży pokryć dachowych dla nowo powstających budynków przemysłowych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej, pozwoli nam na znacznie więcej. Uruchomiony został dział Tectum Roofcomfort specjalizujący się w przeglądach, naprawach i renowacjach istniejących dachów, co znacznie rozszerza spektrum naszych działań. Mamy jeszcze wiele ekscytujących planów na najbliższą przyszłość!

Częścią zmian jest zupełnie nowa strona internetowa: www.tectumgroup.pl

Przeglądy, naprawy, interwencje i remonty dachów
Nowe inwestycje są naszym naturalnym środowiskiem i strefą działania. Rozwijając nasza działalność , teraz oferujemy również usługi przedłużające żywotność wszystkich typów dachów ich przegląd, serwis i fachowy remont.
     
Nadchodzi LATO - gorące? deszczowe? “Zadbaj o Swój dach przed urlopem - a nie będzie dla Ciebie kłopotem.”

Jeśli woda deszczowa nie spływa z powodu zablokowanego odpływu jest wielce prawdopodobne, że woda przeniknie przez najmniejszy otwór w dachu. Małe nieszczelności mogą skutkować destrukcyjnym działaniem na całej połaci dachu w hydro i termo izolacji oraz konstrukcji budynku.

Nasze Usługi i Fachowe działania pomogły zażegnać problemy z przeciekami na budynku Blue City w 2018r

Nasz ostatni projekt w realizacji Na szczycie Europy
Inwestor HB Reavis obdarzył nas ponownie zaufaniem – wcześniejszą okazja do współpracy był kompleks West Station, tym razem zlecone nam prace polegają na wykonaniu izolacji całego parteru, dachów niższych budynków oraz wszystkich tarasów. Łącznie w zakresie Tectum Group do zaizolowania jest ponad 20.000 m2 powierzchni.
Tectum Group Sp. z.o.o. Roofcomfort

Słowa kluczowe: Hydroizolacje, hydroizolacja, hydroizolacja fundamentów, osuszanie budynków, izolacja przeciwwodna
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()