Agencja Social Media - Szymon Łuczak

(2)

Turek

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Szymon Łuczak
Szymon Łuczak
Telefon:
881XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Prowadzimy efektywną komunikację w mediach społecznościowych zgodnie z wyznaczonymi celami, wizerunkową i prosprzedażową. Nastawiamy się na wsparcie firm z sektora MŚP (małe i średnie przedsiębiorstwa). Zapraszamy do kontaktu i porozmawiajmy o możliwościach dla Twojej firmy!

Słowa kluczowe: Social media, SM, media społecznościowe, marketing, marketing internetowy, e-marketing, fanpage, facebok, instagram, youtube, facebook ads, google ads, kampanie reklamowe, lead generation
Realizacje
Zdjęcia i grafika (2)
 • Salon Fryzjerski Przykładowa grafika angażująca społeczność dla M Studio. Profesjonalny salon fryzjerski znajdujący się w Rumii.
 • Warsztat samochodowy Przykładowa grafika informacyjna dla firmy Auto Express Grycuk. Profesjonalny zakład blacharsko-lakierniczny istniejący od 25 lat na rynku.
Pracownicy
 • Szymon Łuczak
  Szymon Łuczak

  Prywatnie sport, podróże i kuchnia japońska. Zawodowo social media marketing w pełnej okazałości.

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Photoshop CC Adobe
  Photoshop CC Adobe

  Program Photoshop to siła napędowa świata designu.

 • Google Analitycs Google
  Google Analitycs Google

  Jedno z podstawowych narzędzi analitycznych w pracy każdego specjalisty zajmującego się marketingiem w mediach społecznościowych.

 • Facebook Pixel Facebook
  Facebook Pixel Facebook

  Pixel Facebooka to fragment kodu JavaScript, który wklejasz w swojej witrynie. Umożliwia on pomiar, optymalizację i tworzenie grup odbiorców kampanii reklamowych. Dzięki temu możesz przeprowadzać bardziej skuteczne kampanie reklamowe.

Osiągnięcia
 • Działania marketingowe dla Eurostyl-Bis (luty 2017)

  Działamy od ponad roku z firmą Eurostyl-Bis w zakresie pozycjonowania oraz działań na mediach społecznościowych. Trzech na pięciu klientów to osoby, które dowiedziały się o firmie z internetu.

Aktualności
 • Nowa strona internetowa wraz z blogiem (kwiecień 2018)

  Nowa oprawa graficzna, która z pewnością będzie milsza dla oka oraz otwarcie bloga o tematyce mediów społecznościowych i wszystko co może Cię zaciekawić związane z naszą branżą.

Warunki współpracy
 • Kontaktujemy się i wypytujemy się o wszystkie szczegóły, które są nam niezbędne do przygotowania oferty dopasowanej do Twojej firmy. Wysyłamy ją i w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Wahasz się? Przygotowujemy zarys strategii oraz kilka przykładowych wizualizacji dla Twojej firmy. Działamy dalej? Ustalamy szczegóły naszej współpracy zaczynając od osoby odpowiedzialnej za kontakt, terminów naszych podejmowanych działań, podłączenia konta reklamowego oraz potrzebnych dostępów do danych stron. Abonament odstrasza? Nie prowadzimy ich lecz gwarantujemy, że zostaniesz z nami na dłużej.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (1)
 • Social media FB i IG

  Dzień dobry! Konfiguracja piksela, przygotowanie feedu w celu konfiguracji w menedżerze firmy katalogu, optymalizacja zasobów firmowych w tym konta reklamowego, weryfikacja domeny, stworzenie grupy zasobów firmowych, podłączenie piksela to praca na ~2-3 godziny. Jestem w stanie wykonać to jeszcze dzisiaj. W razie jakichkolwiek pytań jestem dyspozycyjny w godzinach 8-16 mailowo | kontakt@szymonluczak.pl | lub telefonicznie 881 581 531

  200 zł
  za całość

Otrzymane oceny i komentarze (2)

(5,00) | Otrzymane oceny: 2
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
indywidualne podejście do klienta:
oryginalne przedstawienie treści:
skuteczność podjętych działań:

Komentarz:

Bardzo profesjonalne podejście już przy pierwszym kontakcie. Polecam

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektów:
indywidualne podejście do klienta:
otwartość na zmiany klienta:
precyzyjna analiza rynku:

Komentarz:

Świetnie podejście do klienta :) Mega nam się podoba profesjonalizm już na starcie oraz pomoc w kwestiach technicznych. Mam nadzieję, że jakość będzie podtrzymana na dalszym etapie współpracy ;) polecam, Andrzej!!