Tworzymy ogrody z pasją! - Sztuka Krajobrazu - Joanna Kowalska

Wrocław

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Sztuka Krajobrazu - Joanna Kowalska
Sztuka Krajobrazu - Joanna Kowalska
Telefon:
532XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zajmujemy się:
Projektujemy ogrody prywatne, zieleń miejską, przeprowadzamy inwentaryzacje zieleni.

Dodatkowo zajmujemy się:
projekty logotypów firm, obróbki grafiki, zdjęć.

Projekty stron WWW:
- obróbka grafik, ilustracji, tworzenie stron WWW od zera.
Tworzymy cały projekt graficzny stron wraz z jego wykonaniem.

Słowa kluczowe: Aranżacja ogrodów, projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów, aranżacja zieleni, kompleksowa realizacja ogrodów
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
Pracownicy
 • Joanna Kowalska
  Joanna Kowalska

  Właściciel firmy, architekt krajobrazu, specjalistka z zakresu inwentaryzacji zieleni i oceny stanu zdrowotnego drzew, posiadająca uprawnienia Certyfikowanego Inspektora Drzew. Posiada doświadczenie w doborze i komponowaniu roślin, projektowaniu ogrodów prywatnych, publicznych terenów zieleni oraz konserwacji zabytkowych założeń ogrodowych.

 • Jacek Kuśmierski
  Jacek Kuśmierski

  Architekt krajobrazu, specjalista z zakresu kształtowania terenów zieleni i miejskiej przestrzeni publicznej oraz konserwacji zabytkowych założeń ogrodowych.

Warunki współpracy
 • Cena projektu jest uzależniona od zakresu prac projektowych oraz wielkości projektowanej powierzchni. Każdy ogród wyceniamy indywidualnie proponując rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb i budżetu. W skład ceny wchodzą również spotkania z projektantami i wizja w terenie.

  Jak wygląda współpraca?

  1. Umów się na pierwsze bezpłatne spotkanie w celu omówienia Twoich potrzeb związanych z Twoim przyszłym ogrodem.

  2. Na spotkaniu przeprowadzimy z Tobą krótki wywiad dlatego zastanów się m.in. jaką funkcję ma spełniać ogród, ile czasu możesz poświęcić na pielęgnację ogrodu, czy masz ulubione rośliny, które chciałbyś mieć w swoim ogrodzie, w jakim stylu ma być urządzony Twój przyszły ogród?

  3. Na podstawie wizyty w terenie przeprowadzonego z Tobą wywiadu przystępujemy do sporządzenia wstępnej koncepcji Twojego ogrodu. Opracujemy również propozycje doboru roślin i małej architektury.

  4. Po przygotowaniu końcowego projektu pomożemy Ci przejść przez cały proces budowy Twojego ogrodu. Skontaktujemy Cię z naszymi wykonawcami i dostawcami materiałów oraz roślin. Zadbamy aby Twój ogród był wykonany zgodnie z projektem. Podczas realizacji cały czas służymy pomocą i odpowiedzią na Twoje pytania.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()