Muzyka to my! - Szpetni Duet muzyczny

Tarnów

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Szpetni Duet muzyczny
Szpetni Duet muzyczny
Telefon:
732XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Szanowni Państwo,
duet Szpetni oferuje wykonanie koncertów podczas, eventów, spotkań, zamkniętych imprez. Repertuar koncertów składa się z  piosenki literackiej, poetyckiej, estradowej oraz interpretacji aktorskiej piosenki.

Do każdego koncertu podchodzimy indywidualnie i odpowiadamy na potrzeby organizatora. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy.

Szymon Łucyków,
manager:
tel. 732 008 020 / 572 621 110 ;
e-mail: szpetni@szpetni.pl  

Media społecznościowe:                                                                    
Facebook: www.facebook.com/SzpetniART (@szpetniART) ;      
Instagram: https://www.instagram.com/szpetni/ (@szpetni) ;
Twitter: https://twitter.com/szpetni (@szpetni).

KRÓTKA HISTORIA:
Projekt powstał w 2012 roku pod nazwą „Duet Dawid Mik i Filip Kot” i od początku swojej działalności związany jest z piosenką literacką, poetycką, estradową oraz interpretacją aktorską piosenki.

Artyści występowali m.in. na deskach Filharmonii Krakowskiej, Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, w BWA w Tarnowie. Artyści doskonale odnajdują się także w mniejszych ośrodkach kulturalnych, gdzie zawsze są entuzjastycznie przyjmowani przez widzów. Szpetni przez ponad sześć lat zagrali prawie 200 koncertów na terenie całego kraju. W tym czasie zdobyli kilkadziesiąt nagród na międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach, przeglądach oraz festiwalach. Artyści byli licznie nagrodzeni za działalność charytatywną, m.in. „Aniołami Dobroczynności”.

Szpetni to także twórcy spektakli muzycznych takich jak „100 minut dla Piaf” oraz „Czy warto kochać dziś?! / A quoi ca sert l’ amour?!”

Szpetni, czyli kto?

Dawid Mik
Dawid to charyzmatyczny wokalista, obdarzony ciepłą, barytonową barwą głosu, swobodnie interpretujący piosenki po polsku i francusku. Podczas koncertów zachwyca publiczność zdolnościami muzycznymi, które szlifował pod okiem cenionych pedagogów, ale i nieprzeciętnym humorem, pozwalającym nawiązać bliską relację z widzem w każdym wieku. Wydobywa z piosenek to co najlepsze, co sprawia, że nawet najtrudniejszy tekst staje się dla widza zrozumiały i pozostaje z nim na długo.

Filip Kot
Filip Kot to niepozorny instrumentalista, który w chwili pojawienia się na scenie potrafi wyczarować muzyczne piękno pozostające na długo w pamięci widzów.  Dzięki przygodzie związanej z działalnością chóralną Filip odwiedził wiele europejskich krajów, podejmując współpracę z wieloma cenionymi muzykami. Słuchając aranżacji młodego artysty należy zachować ostrożność, ponieważ jego interpretacje potrafią zahipnotyzować widza i przenieść go w inny świat.

Inspiracje muzyczne i współpraca artystyczna

Szpetni na co dzień współpracują z wieloma artystami, z którymi tworzą razem koncerty i recitale na terenie całej Polski.

"Często dołączają do nas różni artyści, dobierani pod względem charakteru koncertu, dzięki czemu nie zamykamy się w jednej formie i mamy doświadczenie w pracy z różnymi instrumentalistami, wokalistami, a także aktorami, od których zawsze czerpiemy to, co najlepsze."

Słowa kluczowe: Koncerty, organizacja koncertów
Realizacje
Dokumenty i arkusze (1)
  • W ofercie koncertowej znajdują się propozycje koncertów Szpetnych i towarzyszących im muzyków.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()