Szkoła Językowa Kredkowski Express

Lwówek Śląski

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Szkoła Językowa Kredkowski Express
Szkoła Językowa Kredkowski Express
Telefon:
756XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Siedziba szkoły Express zlokalizowana jest w Lwówku Śląskim, na terenie województwa dolnośląskiego. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu kursów i szkoleń z języków obcych. Działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku. Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielem firmy jest Andrzej Kredkowski.
Głównym przedmiotem działalności szkoły Express jest nauka języków obcych. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Przeprowadzamy kursy dla dorosłych, ale również dla dzieci i młodzieży. Możemy Państwu zaproponować szeroki zakres szkoleń oraz kursów z takich języków, jak język angielski, niemiecki i włoski, a także język hiszpański. Oferujemy również naukę języka rosyjskiego.
W ofercie świadczonych przez nas usług znaleźć można przeprowadzanie kursów językowych stacjonarnych oraz przez internet. Zajmujemy się przeprowadzaniem zajęć przygotowujących do egzaminu maturalnego oraz egzaminu certyfikacyjnego. Preferujemy naukę języków metodą konwersacji i taką właśnie stosujemy w naszej szkole Express. Ponadto oferujemy kursy metodą Callana, Englisch direct, Piomar House oraz Direktes Deutsch.
Zatrudniona u nas kadra pracownicza jest doświadczona i wykwalifikowana, a także posiada szeroki zakres wiedzy. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące szczegółów oferty oraz działalności firmy. Zapewniamy indywidualne podejście oraz pełne zaangażowanie. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm.

Słowa kluczowe: Nauka języków obcych, kursy języków obcych, szkoły języków obcych, kursy językowe, szkoły językowe
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()