Szeptuchy.pl

Siedlce

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Szeptuchy.pl
Szeptuchy.pl
Telefon:
514XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

„Szeptuchy.pl”. Jest to metoda reklamowa Buzz Marketing, którą z powodzeniem wprowadziliśmy dla wielu klientów, w tym spółek międzynarodowych.

W skrócie, piszemy na forach internetowych, tam gdzie użytkownicy szukają pomocy, opinii, doradztwa czy pomysłów.  Zajmujemy się również podnoszeniem ocen lub zamieszczaniem opinii na portalach m.in. TripAdvisor, Facebook, Google, Zomato, Ceneo etc.

W odróżnieniu od konkurencji, nie działamy na zasadzie tworzenia uniwersalnych postów typu: “Fajny produkt” i zamieszczania ich, gdzie popadnie. Nasze posty są przemyślane, tworzone indywidualnie i według wskazań klientów oraz dopasowywane do wątków.

Jesteśmy firmą rodzinną, a - co za tym idzie - mamy pełna kontrolę nad wszystkimi działaniami i pracujemy 24/H 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Nasze posty są pisane przez wyszkolonych ludzi, nad którymi czuwają koordynatorzy i dlatego posty są treściwe, tworzą całość, dopasowując się do treści poprzedzających na forach internetowych.

Nie działamy na automatach i abonamentach, a każdą kampanie dobieramy indywidualnie, zarówno pod względem ilości, jak i ceny. Nie przesadzamy z ilościami, bo to grozi negatywnym PR, czyli tzw. „hejtem”, a na to nie możemy sobie pozwolić, gdyż dbamy o wizerunek naszych klientów.

KAŻDE NASZE DZIAŁANIE JEST TAJNE – podpisujemy NDA (zasadę zachowania poufności), zapewniamy pełną dyskrecję i profesjonalizm.

Słowa kluczowe: Marketing, reklama, agencja reklamowa, agencje reklamowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa, kampanie marketingowe
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()