Szare na Złote

Nowa Iwiczna

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Szare na Złote
Szare na Złote
Telefon:
510XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Szare na Złote II to firma, której siedziba mieści się w Nowej Iwicznej, w okolicy Piaseczna, w województwie mazowieckim. Właścicielem jest Robert Wojciechowski. Działamy na rynku nieprzerwanie od 2000 roku zajmując się metalizacją próżniową.
Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych oraz profesjonalnych usług dotyczących metalizacji próżniowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i posiadanym umiejętnościom nasza firma ma silną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw z całej Polski.
Podejmiemy się realizacji każdego zlecenia. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają szeroką wiedzę techniczną i zawodowe doświadczenie, co wpływa bezpośrednio na najwyższą jakość świadczonych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać szybko rozwijającemu się rynkowi, ale przede wszystkim oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym wykonujemy z zaangażowaniem zarówno proste, jak i złożone i zawiłe zlecenia. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę wszelkie preferencje. Wszystko to składa się na nasz sukces w branży metalizacji próżniowej i metalizacji tworzyw sztucznych.

Słowa kluczowe: Warsztat, warsztaty, warsztat samochodowy, warsztaty samochodowe, usługi warsztatowe, renowacja samochodów zabytkowych, odrestaurowanie samochodu
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()