System Med

Morawica

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
System Med
System Med
Telefon:
730XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

System Med to prywatny ośrodek mieszczący się w Morawicy, w powiecie kieleckim, w województwie świętokrzyskim. Placówka należąca do Tadeusza Czapki specjalizuje się w leczeniu rozmaitych uzależnień. Działa od 2014 roku i opiera się na pracy doświadczonych terapeutów.
Uzależnienie to stan organizmu w którym człowiek jest przymuszony do zażywania określonych substancji lub wykonywania konkretnych czynności. Zazwyczaj prowadzi to do poważnych problemów zdrowotnych oraz kłopotów w życiu zawodowym i osobistym. Z tego powodu tak ważna jest walka z uzależnieniem. Powinna się ona opierać na woli osoby uzależnionej oraz pomocy doświadczonych terapeutów. Specjalistów oraz doskonałe warunki do przełamania toczących organizm problemów znajdą Państwo w ośrodku System Med. Malowniczo położny, nowoczesny ośrodek dysponuje pokojami jedno, dwu i trzyosobowymi, wyposażonymi w takie udogodnienia jak telewizja i internet bezprzewodowy. Dzięki temu pacjenci czują się jak u siebie w domu i łatwiej jest im zmusić się do wyrzeczeń jakich wymaga terapia.

Słowa kluczowe: Leczenie alkoholizmu, leczenie narkomanii, leczenie lekomanii, leczenie hazardu, leczenie odwykowe, leczenie odwykowe alkoholizmu, leczenie odwykowe narkomanii
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()