Cogito ergo sum! - Sylwia Osojca-Kozłowska

(3)

Świdnica

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Sylwia Osojca-Kozłowska
Sylwia Osojca-Kozłowska
Telefon:
655XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Sikorskiego 2/1
58-100

Świdnica

Podgląd

Jestem copywriterem z 15-letnim udokumentowanym doświadczeniem zawodowym i sukcesami w zakresie tworzenia skutecznych i unikalnych treści.
Na stałe współpracuję z laboratorium marketingu - Thin

Słowa kluczowe: Copywriter, skuteczne teksty, teksty marketingowe, marketing, copywriting, teksty, dtp, reklama, skład tekstu, strony www, artykuły prasowe, teksty na strony, promocja, kampanie reklamowe, reklama,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (7)
 • Internet Copywriting na zlecenie firmy budującej stoiska Na zlecenie grafika Grzegorza Leśniewicza przygotowywaliśmy teksty na stronę www firmy zajmującej się projektowaniem i budową stoisk targowych oraz usługami ogólnobudowlanymi. Teksty zawierają słowa kluczowe, na które pozycjonowana jest strona firmy w wyszukiwarkach internetowych. Stronę można obejrzeć pod adresem www.zbudujstoisko.pl
 • Sky4Fly: copywriting klasyczny i internet copywriting Na zlecenie Centrum Lotniczego SKY4FLY wiodącego sprzedawcy biletów lotniczych i usług turystycznych: - Napisaliśmy 500 unikalnych tekstów o długości ponad 2500 znaków każdy, prezentujących europejskie lotniska, linie lotnicze oraz popularne regiony turystyczne. Teksty miały służyć internautom poszukującym opisów interesujących ich miejsc oraz pozycjonować strony Klienta w wyszukiwarce google - przygotowane artykuły powstały w oparciu o nasze źródła informacji i tłumaczenia, zawierały wybrane przez zleceniodawcę słowa kluczowe ułatwiające pozycjonowanie stron www - podjęliśmy się też prowadzenia w ramach seocopywritingu 3 tematycznych blogów pozycjonujących usługi świadczone przez Sky4FLY
 • Centrum odszkodowań - teksty do ulotki i na stronę www Na zlecenie firmy zajmującej się odszkodowaniami na terenie UK: - napisaliśmy teksty do ulotki informacyjnej o ruchu drogowym oraz wypadkach komunikacyjnych w Wielkiej Brytanii. - dostarczyliśmy treści na strony internetowe dla strony firmy działającej pod adresem www.odszkodowaniauk.com Teksty przygotowano z uwzględnieniem słów kluczowych takich jak m.in. wypadki w pracy, wypadki komunikacyjne, odszkodowania uk. Przygotowaliśmy m.in teksty: Wypadek w kuchni, Wypadek na budowie, Wypadek rowerzysty, Wypadek a legalność zatrudnienia, Co robić w razie wypadku w pracy, Najczęstsze wypadki w pracy.
 • Sklep internetowy Naia.pl - opisy produktów Na zlecenie sklepu internetowego sprzedającego ubrania zaprojektowane przez polskich designerów przygotowaliśmy tekst do zakładki: O nas oraz 26 atrakcyjnych opisów produktów znajdujących się w sklepie.
 • MixControl - copywriting i internet copywriting Opis działań: Na zlecenie firmy MixContol zajmującej się e-biznesem, przygotowaliśmy kilkanaście tekstów pozycjonujących serwisy i programy partnerskie, w których firma uczestniczy. Stworzyliśmy kilka tekstów o usługach bankowych: kontach osobistych i firmowych, oszczędzaniu funduszach oraz artykułów motywacyjnych zachęcających do wzięcia udziału w kursach inwestowania na giełdzie oraz inwestowaniu w nieruchomości.
Dokumenty i arkusze (25)
WWW (8)
 • Ico_small_web Moja własna strona, na której można dowiedzieć się znacznie więcej o mnie i obejrzeć portfolio.
 • Ico_small_web Strona grupy freelencerów, w której działam jako copywriter i PR-owiec. Na stronie wszystkie teksty są mojego autorstwa.
 • Ico_small_web Kompleksowo wyposażyłam stronę firmy w teksty.
 • Ico_small_web Moje teksty o Jeziorze Żarnowieckim powstałe na zlecenie.
 • Ico_small_web Portal internetowy dla kobiet, którym przez 5 lat zarządzałam (włącznie z przygotowaniem grafiki i cms) na zlecenie firmy Bio-Active. Od stycznia 2010 r. portal jest moją własnością.
Umiejętności
 • www.skuteczneteksty.pl - opis moich umiejętności

  Ekspert (15 lat)

Warunki współpracy
 • Warunki współpracy ustalane są indywidualnie w zależności od specyfiki i wielkości zamówienia.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (3)

(2,38) | Otrzymane oceny: 3
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Do dnia dzisiejszego nie dostałam zamówionego tekstu. Pisałam dzwoniłam, cisza. Termin wyznaczony dawno minął. Miałam nadzieje na szerszą współpracę, jednak nie z tak nieprofesjonalnym i olewatorskim podejściem do klienta.

Odpowiedź:

Nie było żadnego oficjalnego zamówienia, ani szczegółów dot. realizacji zlecenia, o które prosiliśmy w mailu. Kontakt telefoniczny???? Chętnie udostępnię biling swojej komórki, chyba ze dzwoniła Pani do mnie z numeru bez identyfikacji. A takich telefonów rzeczywiście ze względu na ciągłe reklamy i kampanie telemarketingowe - nie odbieram.

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
czytelny styl wypowiedzi:
konsekwencja w stylu i formie:
krótki termin realizacji:
oryginalne przedstawienie tematu:
poprawność gramatyczna:
poprawność stylistyczna:

Komentarz:

Wykonawca godny polecenia. Szybko, profesjonalnie i przy tym nie drogo. Miły i łatwy kontakt oraz wysoka jakość sporządzanego dla nas opracowania. Zostawiam sobie ten kontakt, na pewno będziemy jeszcze współpracować.

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Nierzetelna firma, podająca kolejne terminy wykonania usługi. Brak jakichkolwiek informacji od usługodawcy, tylko odpowiedzi na maile, kiedy zniecierpliwiony o coś zapytam... Szukam dalej i rezygnuję z takiej współpracy.

Odpowiedź:

Jakie kolejne terminy? Został zmieniony tylko raz, bo podano go na wyrost. Jaki brak jakichkolwiek informacji od usługodawcy? Sam sobie Pan przeczy, pisząc "tylko odpowiedzi na maile", a kontaktuje się tylko poprzez mail. Ile tych maili Pan do nas wysłał??? Jednego! Nie czekając na odpowiedź-wystawił ocenę. Z jednym jednak Pan przesadził: Z tym, że ocenia Pan jakość pracy, a nie zobaczył Pan treści? W pańskim przypadku Może ocenić Pan dotrzymanie, bądź niedotrzymanie warunków, ale nie jakość pracy. To tak jak ja oceniłabym Pana - jako kogoś kto zalega z płatnościami... Skoro nie wiem, czy Pan zalega, bo na rozliczenie umówiliśmy się po realizacji zlecenia. Dobrego dnia i samopoczucia. Nic dodać nic ująć