Stać cię na PRESTIŻ! - Sylwia Nowakowska

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Sylwia Nowakowska
Sylwia Nowakowska
Telefon:
660XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jeśli chcesz skutecznie i w niezbyt drogi sposób promować swoje przedsiębiorstwo zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Studio  Reklamy GRAFIMAX  to doświadczony zespół oferujący usługi związane z reklamą, poligrafią, copywritingiem i internetem

Słowa kluczowe: Wizytówki,nadruki,poligrafia, ulotki,strony www,copywriter,kalendarze,druk arnia,studio grafiki,reklama,studio reklamy,agencja reklamy,gadżety,gadżty reklamowe,smycze,długopisy,ko szulki,kubki
Realizacje
Zdjęcia i grafika (2)
 • projekt loga
  projekt loga Cena Do 300 zł
  Profesjonalne logo jest wizytówką Twojej firmy. To ono świadczy o niej tak samo jak schludne ubranie świadczy o człowieku. Jeśli Twoja firma nie ma jeszcze logotypu lub jego fason pozostawia wiele do życzenia nie zastanawiaj się. Inwestując w logo projektowane przez naszą firmę inwestujesz w swoją firmę jutra. To dzięki nam będziesz wyróżniał się od dziesiątek takich samych brandów. Czy nie warto przykuć do siebie klienta oryginalnością?
 • projekt wizytówki , papeterii Zastanawiasz się jak podnieść prestiż swojej firmy? Szukasz rozwiązania, które uczyni ją bardziej profesjonalną? A może po prostu jesteś kreatywny i chcesz by tak wyglądało też Twoje przedsiębiorstwo? Firma Grafimax ma dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Rozwiązanie, które sprawi, że zaczniesz wyróżniać się spośród tysięcy identycznych marek. Sprawimy, że Twoi klienci zapamiętają Cię w samych superlatywach. Pytasz jak to możliwe? Przecież próbowałem już różnych form promocji, reklamy. Wszystko nadaremne. Widocznie nie próbowałeś zainwestować pieniędzy w profesjonalne projekty Twoich reklam.
Warunki współpracy
 • Zamówienia oraz wszelkiego rodzaju pytania możesz kierować drogą mailową, faksem lub umówić się na spotkanie z naszym przedstawicielem ds.klienta.
  Gotowe projekty wysyłasz na maila, ale jeśli nie masz konceptu- nie szkodzi. W swojej kadrze posiadamy zespół kreatywnych grafików.
  Serdecznie pozdrawiamy studio-grafimax.pl

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()