Będzie Zabawa Super Show - Superimprezki Superdjnawesele

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Superimprezki Superdjnawesele
Superimprezki Superdjnawesele
Telefon:
726XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy grupą profesjonalnych dj i wodzirejów .
Zajmujemy się prowadzeniem profesjonalnych wesel, imprez firmowych , imprez okolicznościowych,osiemnastek,  studniówek , gal , plenerów ,40 stek , 50 tek,...itd , oraz imprez dla bogatych i na bogato :)
Występowaliśmy w telewizjach POLSAT # TVN # TVP2 # TV4 # ESKA TV.
Jednym z naszych największych osiągnięć , jest zaproszenie od samej Natalii Kukulskiej , na poprowadzenie wesela.
Na jednej scenie weselnej graliśmy z Kubą Badachem , Natalią Kukulską , Adamem Sztabą.
Graliśmy również na estradzie min z ; Marylą Rodowicz, Maciejem Stuhrem , zespołem Feel, zespołem Weekend,Majką Jeżowską, Wandą i Bandą, zespołem Piersi, Andrzejem Grabowskim.,zespołem Mig
Mamy bogaty program artystyczny i repertuar , dopasowany , do każdej grupy wiekowej.
W ofercie mamy również , występ parodysty :Krzysztofa Cugowskiego , Krzysztofa Krawczyka , Elvisa Presleya ,Zenona Martyniuka , oraz , znakomitych rewii tanecznych z prestiżowych szkół tańca.
Współpracowaliśmy z Igorem Kwiatkowskim , późniejszą "Mariolką" z kabaretu "Paranienormalni",prowadząc wspólne eventy.

Słowa kluczowe: Dj mprezy okolicznościowe, organizacja imprez, organizacja imprez okolicznościowych
Realizacje
Audio (3)
WWW (1)
Dyplomy i certyfikaty
  • Certyfikat  Organizacja Rozrywki Produkcja Imprez Artystycznych i Eventów

    Sebastian Piórecki - Kompozytor ,aranżer, producent muzyczny , piosenkarz , gitarzysta sesyjny,uczestnik programów telewizyjnych :Mam Talent, Szansa na Sukces,All Together Now Brał udział w znaczących projektach muzycznych a jego muzyka była wykorzystana w produkcjach filmowych, telewizyjnych ,teatralnych,oraz gościła na antenie programu trzeciego Polskiego Radia . Przełomem w jego twórczości, było spotkanie kilku producentów , którzy stali się jego inspiracją w pracy studyjnej .Najpierw współpraca z Bartoszem Dziedzicem ( Rotary,Brodka,Podsiadło), Lechem Janerką ,Agim Dżeljilji (Steczkowska,Brodka,zespół Vox,Oszibarack,Blooma ) , White House Records (min. Sokół&Pono), Jackiem Markuszewskim (Budka Suflera,De Mono) , "Floodem" (U2,Depeche Mode) Jako autor spotów reklamowych , jest laureatem prestiżowych nagród Zdobywca nagrody głównej w konkursie: "Leszek Możdżer i seria ...." Przez wiele lat flagowy wokalista studia produkcyjnego radia Złote Przeboje

Osiągnięcia
  • Zwycięzca "Szansy na Sukces" z Andrzejem Piasecznym (wrzesień 2019)

    Zwycięzca programu telewizyjnego "Szansa na Sukces" z Andrzejem Piasecznym

Warunki współpracy
  • Wyobraź sobie Sebastiana w roli Ibisza , który prowadzi twoją imprezę , integruje gości , śpiewa jak Krzysztof Krawczyk , nagle pojawia się Zenon Martyniuk a potem jako gwóźdź programu sam Krzysztof Cugowski i Czadoman . To właśnie on , superdjnawesele.pl , człowiek od zadań specjalnych , który występował w takich telewizjach jak POLSAT, TVN, TVP2. Zawodowy wodzirej niczym Jerzy Sthur w filmie "Wodzirej" , bo też współpracował z jego synem Maciejem . Sama Natalia Kukulska , zaprosiła go na prowadzenie wesela jej przyjaciółki ,śpiewając u niego "Puszka okruszka" na karaoke. Najważniejszym jego atutem jest warsztat kabaretowy i piosenkarski , to On występował na jednej scenie z Marylą Rodowicz, Kubą Badachem, Natalią Kukulską,Pawłem Kukizem , Zespołem Piersi , Andrzejem Grabowskim , Maciejem Sthurem . To właśnie jego C-BOOL zaprosił do zagrania na gitarze w teledysku Never go away , który osiągnął 50 milionów wyświetleń . Jego piosenka , którą zaśpiewał siostrze na weselu , ma już 5 milionów odsłon a jako gitarzysta nagrał gitarę na płytę SOKÓŁ&PONO. Na Państwa weselu , nie poprowadzi obciachowych , krępujących gości weselnych zabaw , tylko same kreatywne animacje , które staną się wydarzeniem rodzinnym na każdym filmiku . Gości na karaoke nagrywa podczas wykonów a jako pamiątkę goście dostają płytę CD z grafiką Państwa Młodych , wydrukowaną profesjonalnie jak w EMPIKu.Jest ścianka V.I.P z logotypami Państwa Młodych , na których goście robią sobie zdjęcia i czerwony dywan .Jedną z zabaw oczepinowych jest nagrywanie wspólnie teledysku na platformie efektów specjalnych , gdzie goście nagrywają krótkie układy taneczne a potem montażysta na miejscu składa to w całość i pokazuje gotowy teledysk na wielkim ekranie z efektami specjalnymi niczym z Hollywood.

Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()