Super Czysty Dom

Wrocław

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Super Czysty Dom
Super Czysty Dom
Telefon:
574XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Oferujemy profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej z bezpłatnym dojazdem do Klienta na terenie Wrocławia. W cenie odkurzanie, pranie ekstrakcyjne urządzeniami i środkami firmy Kärcher. Zapewniamy szybki czas schnięcia pranego materiału od 2-8 godzin w zależności od temperatury, wilgotności i wentylacji pomieszczenia, a to wszystko dzięki metodzie czyszczenia jaką stosujemy - zaleta prania ekstrakcyjnego!

Zawsze cenimy sobie zadowolenie Klienta, w związku z tym zawsze wykonujemy naszą pracę rzetelnie, jednocześnie staramy się, aby nasza oferta cenowa była jak najbardziej konkurencyjna.

Nie spieszymy się, wszystko wykonujemy starannie i solidnie, aż do pełnego zadowolenia każdego Klienta.


Jako nieliczni na rynku wykorzystujemy tylko i wyłącznie urządzenia oraz środki renomowanej, niemieckiej firmy Kärcher. Firma Kärcher specjalizuje się w produkcji profesjonalnych, skutecznych, a zarazem ekologicznych, bezpiecznych dla alergików, dzieci i zwierząt nie szkodliwych dla środowiska produktów. Przez lata wypracowane w tej branży zaufaliśmy tylko tej firmie, na której nigdy się nie zawiedliśmy.

Słowa kluczowe: Sprzątanie, pomoc domowa sprzątanie, czyszczenie dywanów, czyszczenie wykładziny, czyszczenie mebli
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()