StudioMandala

Dukla

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
StudioMandala
StudioMandala
Telefon:
784XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Trakt Węgierski, 13, 16
38-450

Dukla

Podgląd

Cieszymy się, że jesteś! Mandala to historie zamknięte w bajkach i ciepłych kadrach. Zajmujemy się fotografią okolicznościową, portretową, biznesową. Szczególnie uwielbiamy śluby i radosne sesje rodzinne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Z każdej historii staramy się wyciągnąć jak najwięcej emocji. To one tworzą wszystko co możesz tutaj znaleźć. Zamykamy Twoje najważniejsze chwile w pięknych kadrach dopasowanych do Twojej estetyki. Więcej naszych realizacji znajdziesz na stronie i instagramie. Wpadnij, rozejrzyj się i daj znać czego potrzebujesz. Stworzymy Ci czarującą opowieść!

Fotografia ślubna, to przede wszystkim emocje i uczucia. Zatrzymanie ich na fotografiach nie jest prostym zadaniem, ale kiedy już się to zrobi – zdjęcia będą zachwycać i przywoływać wspomnienia przez wiele kolejnych lat. Warto zaufać fotografowi, który wie co robi.
Reportaż ślubny to mandalowa praca już od dobrych kilku lat. Każdy kolejny to nowe doświadczenia, przeżycia, ale też równie poważne i odpowiedzialne podejście do tematu. W najważniejszym dla Was dniu pracujemy w duecie. Niektórzy mogą pomyśleć, że to za dużo, że niepotrzebnie. Zupełnie nie jest to prawdą. W dniu ślubu tyle się dzieje, że jeden fotograf mógłby oddać zaledwie część całej opowieści. Duet fotografów staje się obserwatorem dwóch stron. Kiedy jedno z nas fotografuje Parę Młodą mówiącą sobie te najważniejsze słowa, drugie stoi odrobinę dalej i uwiecznia dla Was reakcję najbliższych. Kiedy jedno z nas fotografuje przygotowania Pani Młodej, drugie zagląda do Pana Młodego, gdzie zazwyczaj dzieją się równie ciekawe rzeczy.  Wydaje się sensowne, prawda?
Całość musi być spójna i odpowiednio dopracowana.
Jakiś czas przed weselem, chcemy się z Wami spotkać, by omówić szczegóły. Plan ślubu jest nam potrzebny kilka dni wcześniej, byśmy mogli sobie cała pracę zaplanować i rozłożyć na etapy. Nie zawsze uda się nam spotkać – wtedy ratuje nas rozmowa telefoniczna, albo wymiana maili. Fotografia ślubna musi tworzyć jedną, spójną opowieść. Dlatego też postprodukcją, pakowaniem i zamykaniem wszystkiego zajmuje się jedna osoba. Sesja plenerowa, może zostać wykonana w dniu ślubu, lub w innym, zaplanowanym wcześniej terminie. Małopolska i Podkarpacie to nasze główne tereny pracy. Nie mamy jednak nic przeciwko wyjazdom gdzieś w dalsze rejony Polski.
Opowieść musi posiadać także piękną oprawę.
Waszą historię oddajemy w formie ręcznie klejonego albumu, w którym znajduje się część fotografii. Całość, to zazwyczaj około 600 zdjęć, obrobionych i gotowych do druku i publikacji. Jeżeli nie chcecie albumu – możemy także oddać po prostu luźne odbitki. Jest także możliwość dodatkowego zamówienia albumów w różnych rozmiarach. Wersja cyfrowa, czyli całość zdjęć łącznie z sesją plenerową, znajduje się na dwóch nośnikach pendrive zapakowanych elegancko w drewno. Jest możliwość także stworzenia galerii internetowej. Cenę ustalamy indywidualnie. Jeśli jesteście zainteresowani, lub macie jakiekolwiek pytania – zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie!

Słowa kluczowe: Agencja fotograficzna, studio fotograficzne
Pracownicy
  • Monika Jakieła
    Monika Jakieła

    Cześć! Fotografią zajmuję się już od kilkunastu lat. Pracuję z ludźmi i dla ludzi. Łapię emocje i uśmiechy, te najpiękniejsze i naturalne. Stworzę dla Ciebie bajkowy reportaż ze ślubu, sesję rodzinną, portretową czy ciążową. Zajmuję się także fotografią reklamową i studyjną. Jeśli potrzebujesz idealnych zdjęć do katalogu, czy na stronę - daj znać. Każdą fotografię poddaję autorskiej obróbce tak, by idealnie pasowała do konkretnej sytuacji i zlecenia.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()