Www.studio-rip.com - Studio Reklamy i Projektów

WAŁBRZYCH

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Studio Reklamy i Projektów
Studio Reklamy i Projektów
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy DRUKARNIĄ z własnym STUDIEM GRAFICZNYM.
Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym, offsetowym i cyfrowym. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi reklamowe za przystępną cenę.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku, co pozwala nam pochwalić się realizowanymi pracami. Staramy się być zarówno wykonawcą, jak i partnerem, który doradzi i zaproponuje najlepsze możliwe rozwiązanie.

Oferta Naszego Studia skierowana jest i dostosowana do rożnych grup klientów i ich potrzeb oraz możliwości finansowych.
Przygotowane przez nas projekty wydrukujemy, a gotowy produkt dostarczymy pod wskazany adres.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Słowa kluczowe: Drukarnia, druk wielkoformatowy, wizytówki, reklama, plansze, litery 3D, szyldy, banery, foldery, pisma firmowe, kalendarze
Pracownicy
  • Norbert Wawrzyniak
    Norbert Wawrzyniak

    Dział DTP, poligrafii i reklamy – Norbert Wawrzyniak - twarz pracowni. Człowiek z kilkunastoletnim doświadczeniem, które zdobywał m.in. podczas składu i łamania gazet: Nowych Wiadomości Wałbrzyskich (tygodnik), Regionalny Tygodnik Informacyjny (tygodnik), KML (tygodnik), Wiadomości Boguszowskie (miesięcznik) oraz przy składzie druków i publikacji dla Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu, Boguszowie-Gorcach, Głuszycy, które w późniejszym etapie zostały wydrukowane. Studio nasze wykonuje projekty graficzne i składy komputerowe na zlecenie Agencji Reklamowych, klientów indywidualnych, firm i instytucji. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem graficznym, przygotowaniem do druku lecz również drukujemy wszystkie przygotowane przez nasze studio materiały (druk offsetowy i cyfrowy, sitodruk).

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()