Studio Postprodukcji i Grafiki Anna Wolska

Olsztyn

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Studio Postprodukcji i Grafiki Anna Wolska
Studio Postprodukcji i Grafiki Anna Wolska
Telefon:
512XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Studio Postprodukcji i Grafiki SPIGRAF rozpoczęło swoją działalność 15.11.2017 roku. Zajmuję się profesjonalnym montażem wideo. Oferuję również projektowanie w zakresie grafiki 2D na potrzeby druku oraz Internetu.

Swoją ofertę kieruję do osób indywidualnych oraz firm i instytucji. Mogę wykorzystać materiały udostępnione przez klienta oraz zrealizować film od podstaw.

FIRMY I INSTYTUCJE
film promocyjny - to doskonałe narzędzie marketingowe oraz niezwykle skuteczna forma reklamy. Film z powodzeniem można wykorzystać na targach, konferencjach, wydarzeniach handlowych oraz umieścić na stronie internetowej i portalach społecznościowych. Posiadając film, dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów.
Klip promocyjny - to krótki, dynamiczny film w przedziale czasowym 30”- 60”. W krótkim czasie pozwala zapoznać się z ofertą firmy.

Animacja logo - animacja logo uatrakcyjnia je, zwraca uwagę na szczegóły.

Film instruktażowy -  pozwala Twojemu klientowi zapoznać się z produktem lub usługą, którą u Ciebie zakupił.

Napisy do filmu - posiadasz już film i chcesz umieścić w nim napisy? Chcesz stworzyć film w różnych wersjach językowych? Bez problemu umieszczę dostarczony przez Ciebie tekst w Twoim filmie.

KLIENT INDYWIDUALNY
„filmy – niespodzianki” ze zdjęć i filmów – zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby? A może czeka Cię inna uroczystość (np. wesele, wieczór panieński)? Bądź oryginalny! Podaruj bliskim wyjątkowy prezent. Ożyw swoje wspomnienia! Profesjonalnie zmontowany film, sprawi że Twoje zdjęcia i filmy ożyją na nowo.

Skróty filmów – nudzi Cię Twój trzygodzinny film ze ślubu, komunii lub innej uroczystości. Mogę skrócić film, uzupełnić go o dodatkowe zdjęcia i filmy, które posiadasz. Sprawię, że będziesz go oglądał z przyjemnością.

podziękowania dla rodziców – chcesz w wyjątkowy sposób podziękować swoim rodzicom za trud, jaki włożyli w Twoje wychowanie? Oferuję realizację niezapomnianego filmu ze zdjęć i filmów. Oferuję też nagranie filmu od podstaw.

Słowa kluczowe: Produkcja filmowa, animacja filmowa, dobry kamerzysta, kamerzyści, filmy na zamówienie, tani kamerzysta, realizacja filmów, nagrywanie, filmowanie
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()