Studio Kreatywne TAAK O! Adrianna Sołtys

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Studio Kreatywne TAAK O! Adrianna Sołtys
Studio Kreatywne TAAK O! Adrianna Sołtys
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Szeroko pojętą grafiką komputerową zajmuję się od ponad 8 lat. 5 letnie doświadczenie w pracy w modowym sklepie internetowym pozwoliło mi na rozwinięcie umiejętności z zakresu grafiki reklamowej, fotografii produktowej oraz szeroko pojętego marketingu. Od roku prowadzę własną firmę w której zajmuję się fotografią produktową, grafiką komputerową, tworzeniem stron internetowych, kreowaniem wizerunku firm oraz reklamą w internecie. Mam duże doświadczenie w pracy zdalnej, dlatego odległość nie stanowi dla mnie żadnej bariery :)

W czym mogę Ci pomóc?
FOTOGRAFIA PRODUKTOWA. Wykonam dla Ciebie profesjonalne zdjęcia produktowe, dzięki którym w najlepszy sposób zaprezentujesz swoją ofertę w sieci. Oferuję zdjęcia produktowe:
- odzieży damskiej i męskiej typu "duch";
- typu flatshot odzieży dziecięcej;
- typu packshot obuwia, galanterii, biżuterii itp.

RETUSZ. Z chęcią wyretuszuję już gotowe zdjęcia. Gwarantuję dokładność i szybki termin realizacji.

GRAFIKA. Chcesz wykreować wizerunek swojej marki? A może tylko delikatnie ją odmienić i dodając świeżości i koloru? Grafika reklamowa to nie tylko logo czy wizytówki, mogę wykonać dla Ciebie również grafiki na stronę www.

SOCIAL MEDIA I REKLAMA. Zajmuję się również kompleksową obsługą profili w Social Media w oparciu o opracowaną strategię marketingową i reklamową. Mogę wykonać posty na Twój profil, ale również zaplanować reklamę na Facebook'u czy w GoogleAds. Dobrze zaprojektowana reklama w to klucz do sukcesu Twojej marki!

Słowa kluczowe: Fotografia produktowa, zdjęcia produktów, retusz, packshoty, flatshoty, fotografia odzieży typu duch, social media, Facebook, grafika, edycja zdjęć,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (5)
 • Fotografia produktowa galanterii Wykonuję zdjęcia typu packshot torebek damskich i męskich.
 • Zdjęcia typu "duch" odzieży damskiej Zdjęcia ubrań typu "duch" to najbardziej popularny rodzaj fotografii produktowej odzieży, wśród internetowych serwisów sprzedażowych. Są to przestrzenne zdjęcia wykonane na specjalistycznym manekinie. Manekin do zdjęć typu "duch" dzięki naturalnej pozie i proporcjach, pozwala na doskonałe odwzorowanie kształtu i fasonu fotografowanego produktu.
 • Fotografia produktowa obuwia męskiego Zdjęcia typu packshot wizytowego obuwia męskiego
 • Fotografia produktowa odzieży dziecięcej Odzież dziecięcą fotografuję na płasko, możliwe jest wykonanie fotomontażu jak na powyższej fotografii.
 • Zdjęcia typu "duch" odzieży męskiej Zdjęcia ubrań typu "duch" to najbardziej popularny rodzaj fotografii produktowej odzieży, wśród internetowych serwisów sprzedażowych. Są to przestrzenne zdjęcia wykonane na specjalistycznym manekinie. Manekin do zdjęć typu "duch" dzięki naturalnej pozie i proporcjach, pozwala na doskonałe odwzorowanie kształtu i fasonu fotografowanego produktu.
Zakres działania
 • Graficy komputerowi

  Graficy komputerowi, projektowanie graficzne, projektowanie loga, grafika, tworzenie grafiki, , identyfikacja wizualna , projektowanie etykiet, projekty opakowań, projektowanie ulotek, grafika 3d

 • Agencje i domy mediowe

  Kampanie reklamowe, filmy reklamowe, reklama w mediach społecznościowych, reklama prasowa, reklama internetowa, reklama telewizyjna, spoty reklamowe, kampania w mediach

 • Retuszowanie i odnowa zdjęć

  Renowacja zdjęć, retusz starych zdjęć, obróbka zdjęć, odnawianie zdjęć, przeróbka zdjęcia

 • Sesje zdjęciowe

  Sesje ślubne, sesje plenerowe, sesje fotograficzne, sesje zdjęciowe

 • Fotografia reklamowa

  Fotografia reklamowa, packshoty, studio fotografii reklamowej, fotografia wnętrz firm, fotografia produktowa, zdjęcia produktów

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()