Studio Kreatywne TAAK O! Adrianna Sołtys

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Studio Kreatywne TAAK O! Adrianna Sołtys
Studio Kreatywne TAAK O! Adrianna Sołtys
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Szeroko pojętą grafiką komputerową zajmuję się od ponad 8 lat. 5 letnie doświadczenie w pracy w modowym sklepie internetowym pozwoliło mi na rozwinięcie umiejętności z zakresu grafiki reklamowej, fotografii produktowej oraz szeroko pojętego marketingu. Od roku prowadzę własną firmę w której zajmuję się fotografią produktową, grafiką komputerową, tworzeniem stron internetowych, kreowaniem wizerunku firm oraz reklamą w internecie. Mam duże doświadczenie w pracy zdalnej, dlatego odległość nie stanowi dla mnie żadnej bariery :)

W czym mogę Ci pomóc?
FOTOGRAFIA PRODUKTOWA. Wykonam dla Ciebie profesjonalne zdjęcia produktowe, dzięki którym w najlepszy sposób zaprezentujesz swoją ofertę w sieci. Oferuję zdjęcia produktowe:
- odzieży damskiej i męskiej typu "duch";
- typu flatshot odzieży dziecięcej;
- typu packshot obuwia, galanterii, biżuterii itp.

RETUSZ. Z chęcią wyretuszuję już gotowe zdjęcia. Gwarantuję dokładność i szybki termin realizacji.

GRAFIKA. Chcesz wykreować wizerunek swojej marki? A może tylko delikatnie ją odmienić i dodając świeżości i koloru? Grafika reklamowa to nie tylko logo czy wizytówki, mogę wykonać dla Ciebie również grafiki na stronę www.

SOCIAL MEDIA I REKLAMA. Zajmuję się również kompleksową obsługą profili w Social Media w oparciu o opracowaną strategię marketingową i reklamową. Mogę wykonać posty na Twój profil, ale również zaplanować reklamę na Facebook'u czy w GoogleAds. Dobrze zaprojektowana reklama w to klucz do sukcesu Twojej marki!

Słowa kluczowe: Fotografia produktowa, zdjęcia produktów, retusz, packshoty, flatshoty, fotografia odzieży typu duch, social media, Facebook, grafika, edycja zdjęć,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (5)
 • Fotografia produktowa obuwia męskiego Zdjęcia typu packshot wizytowego obuwia męskiego
 • Fotografia produktowa odzieży dziecięcej Odzież dziecięcą fotografuję na płasko, możliwe jest wykonanie fotomontażu jak na powyższej fotografii.
 • Zdjęcia typu "duch" odzieży męskiej Zdjęcia ubrań typu "duch" to najbardziej popularny rodzaj fotografii produktowej odzieży, wśród internetowych serwisów sprzedażowych. Są to przestrzenne zdjęcia wykonane na specjalistycznym manekinie. Manekin do zdjęć typu "duch" dzięki naturalnej pozie i proporcjach, pozwala na doskonałe odwzorowanie kształtu i fasonu fotografowanego produktu.
 • Fotografia produktowa galanterii Wykonuję zdjęcia typu packshot torebek damskich i męskich.
 • Zdjęcia typu "duch" odzieży damskiej Zdjęcia ubrań typu "duch" to najbardziej popularny rodzaj fotografii produktowej odzieży, wśród internetowych serwisów sprzedażowych. Są to przestrzenne zdjęcia wykonane na specjalistycznym manekinie. Manekin do zdjęć typu "duch" dzięki naturalnej pozie i proporcjach, pozwala na doskonałe odwzorowanie kształtu i fasonu fotografowanego produktu.
Zakres działania
 • Graficy komputerowi

  Grafika 3d, projektowanie ulotek, tworzenie grafiki, projektowanie etykiet, , grafika, identyfikacja wizualna , projektowanie graficzne, projektowanie loga, projekty opakowań, graficy komputerowi

 • Agencje i domy mediowe

  Kampania w mediach, kampanie reklamowe, reklama telewizyjna, reklama internetowa, filmy reklamowe, reklama prasowa, reklama w mediach społecznościowych, spoty reklamowe

 • Retuszowanie i odnowa zdjęć

  Renowacja zdjęć, obróbka zdjęć, retusz starych zdjęć, przeróbka zdjęcia, odnawianie zdjęć

 • Sesje zdjęciowe

  Sesje plenerowe, sesje fotograficzne, sesje ślubne, sesje zdjęciowe

 • Fotografia reklamowa

  Studio fotografii reklamowej, fotografia reklamowa, packshoty, fotografia wnętrz firm, zdjęcia produktów, fotografia produktowa

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (4)
 • Zlecę wykonanie zdjęć produktowych

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Zdjęcia mojego autorstwa można podejrzeć tutaj > https://www.taako-studio.pl/fotografia-produktowa. Posiadam dwa manekiny damskiego i męskiego. Ceny za jedno zdjęcie typu "duch" zaczynają się już od 18 zł/szt., zdjęcia detali od 10 zł/szt. Wszystkie zdjecia poddawane są szczegółowej obróbce. Zapraszam do kontaktu :) biuro@taako-studio.pl Pozdrawiam, Ada.

  18 zł
  za sztuka
 • Zdjęcie produktów

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia :) Przykładowe realizacj emożna obejrzeć tutaj: https://www.taako-studio.pl/fotografia-produktowa Cena za całość wraz z przygotowaniem odzieży i profesjonalnym retuszem to 950 zł. Zapraszam do kontaktu na biuro@taako-studio.pl Pozdrawiam, Ada | Studio Kreatywne TAAK O!

  950 zł
  za całość
 • Wykonanie zdjęć produktowych + szparowanie

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Koszt wykonania zdjęcia z obróbką to 10 zł/szt. Przykładowe zdjęcia można obejrzeć tutaj > https://www.taako-studio.pl/fotografia-produktowa Gwarantuję krótki czas realizacji. Pozdrawiam z uśmiechem, Ada | Studio Kreatywne TAAK O!

  10 zł
  za sztuka
 • Podejmę stałą współpracę z fotografem modowym

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia :) Przykładowe fotografie odzieży mojego autorstwa można podejrzeć tutaj > https://www.taako-studio.pl/fotografia-produktowa Szczegółową wycenę będę w stanie podać po otrzymaniu szczegółów. Zapraszam do kontaktu biuro@taako-studio.pl Pozdrawiam z uśmiechem, Ada | Studio Kreatywne TAAK O!

  20 zł
  za sztuka