Studio Kreatywne TAAK O! Adrianna Sołtys

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Studio Kreatywne TAAK O! Adrianna Sołtys
Studio Kreatywne TAAK O! Adrianna Sołtys
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Szeroko pojętą grafiką komputerową zajmuję się od ponad 8 lat. 5 letnie doświadczenie w pracy w modowym sklepie internetowym pozwoliło mi na rozwinięcie umiejętności z zakresu grafiki reklamowej, fotografii produktowej oraz szeroko pojętego marketingu. Od roku prowadzę własną firmę w której zajmuję się fotografią produktową, grafiką komputerową, tworzeniem stron internetowych, kreowaniem wizerunku firm oraz reklamą w internecie. Mam duże doświadczenie w pracy zdalnej, dlatego odległość nie stanowi dla mnie żadnej bariery :)

W czym mogę Ci pomóc?
FOTOGRAFIA PRODUKTOWA. Wykonam dla Ciebie profesjonalne zdjęcia produktowe, dzięki którym w najlepszy sposób zaprezentujesz swoją ofertę w sieci. Oferuję zdjęcia produktowe:
- odzieży damskiej i męskiej typu "duch";
- typu flatshot odzieży dziecięcej;
- typu packshot obuwia, galanterii, biżuterii itp.

RETUSZ. Z chęcią wyretuszuję już gotowe zdjęcia. Gwarantuję dokładność i szybki termin realizacji.

GRAFIKA. Chcesz wykreować wizerunek swojej marki? A może tylko delikatnie ją odmienić i dodając świeżości i koloru? Grafika reklamowa to nie tylko logo czy wizytówki, mogę wykonać dla Ciebie również grafiki na stronę www.

SOCIAL MEDIA I REKLAMA. Zajmuję się również kompleksową obsługą profili w Social Media w oparciu o opracowaną strategię marketingową i reklamową. Mogę wykonać posty na Twój profil, ale również zaplanować reklamę na Facebook'u czy w GoogleAds. Dobrze zaprojektowana reklama w to klucz do sukcesu Twojej marki!

Słowa kluczowe: Fotografia produktowa, zdjęcia produktów, retusz, packshoty, flatshoty, fotografia odzieży typu duch, social media, Facebook, grafika, edycja zdjęć,
Realizacje
Zdjęcia i grafika (5)
 • Fotografia produktowa obuwia męskiego Zdjęcia typu packshot wizytowego obuwia męskiego
 • Fotografia produktowa odzieży dziecięcej Odzież dziecięcą fotografuję na płasko, możliwe jest wykonanie fotomontażu jak na powyższej fotografii.
 • Zdjęcia typu "duch" odzieży męskiej Zdjęcia ubrań typu "duch" to najbardziej popularny rodzaj fotografii produktowej odzieży, wśród internetowych serwisów sprzedażowych. Są to przestrzenne zdjęcia wykonane na specjalistycznym manekinie. Manekin do zdjęć typu "duch" dzięki naturalnej pozie i proporcjach, pozwala na doskonałe odwzorowanie kształtu i fasonu fotografowanego produktu.
 • Fotografia produktowa galanterii Wykonuję zdjęcia typu packshot torebek damskich i męskich.
 • Zdjęcia typu "duch" odzieży damskiej Zdjęcia ubrań typu "duch" to najbardziej popularny rodzaj fotografii produktowej odzieży, wśród internetowych serwisów sprzedażowych. Są to przestrzenne zdjęcia wykonane na specjalistycznym manekinie. Manekin do zdjęć typu "duch" dzięki naturalnej pozie i proporcjach, pozwala na doskonałe odwzorowanie kształtu i fasonu fotografowanego produktu.
Zakres działania
 • Graficy komputerowi

  Projektowanie ulotek, projektowanie etykiet, projekty opakowań, projektowanie graficzne, projektowanie loga, tworzenie grafiki, grafika 3d, graficy komputerowi, grafika, identyfikacja wizualna ,

 • Agencje i domy mediowe

  Reklama telewizyjna, kampania w mediach, reklama internetowa, kampanie reklamowe, spoty reklamowe, filmy reklamowe, reklama w mediach społecznościowych, reklama prasowa

 • Retuszowanie i odnowa zdjęć

  Przeróbka zdjęcia, odnawianie zdjęć, renowacja zdjęć, retusz starych zdjęć, obróbka zdjęć

 • Sesje zdjęciowe

  Sesje ślubne, sesje fotograficzne, sesje zdjęciowe, sesje plenerowe

 • Fotografia reklamowa

  Zdjęcia produktów, studio fotografii reklamowej, fotografia wnętrz firm, fotografia produktowa, packshoty, fotografia reklamowa

Aktualne zlecenia z naszym udziałem (4)
 • Zdjęcia produktowe - packshoty - kosmetyki

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Koszt wykonania zdjęcia wraz z profesjonalnym retuszem to 12 zł/sztuka. Przykładowe zdjęcia można zobaczyć tutaj: https://www.taako-studio.pl/fotografia-produktowa Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy: biuro@taako-studio.pl Pozdrawiam, Ada Studio TAAK O!

  12 zł
  za sztuka
 • ZLECĘ WYKONANIE ZDJĘĆ PRODUKTU

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy na zdjęciach - od wykonania, przez retusz i modyfikacje w obróbce. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu, Ada. biuro@taako-studio.pl / www.taako-studio.pl/fotografia-produktowa

  15 zł
  za sztuka
 • Wycinanie tła ze zdjęć produktów, retuszowanie.

  Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy na zdjęciach - od wykonania, przez retusz i modyfikacje w obróbce. Po przesłaniu przykładowego zdjęcia i określenia zakresu retuszu będę mogła wycenić zlecenie. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu, Ada. biuro@taako-studio.pl / www.taako-studio.pl/fotografia-produktowa

  10 zł
  za sztuka
 • logo wg projektu zamiana na krzywe

  Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania zlecenia. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy: biuro@taako-studio.pl Pozdrawiam, Ada Studio TAAK O!

  100 zł
  za całość