Tel.: 513 910 970 - Strony internetowe + Grafika | Sebastian Mroczek

Olsztyn + Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Strony internetowe + Grafika | Sebastian Mroczek
Strony internetowe + Grafika | Sebastian Mroczek
Telefon:
513XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Wykonam projekt, logo, opakowanie, skład katalogu, strony i sklepy internetowe.

Portfolio projektów graficznych:
http://angelsadvertising.pl/portfolio  

Portfolio stron www:
www.focusroom.pl
www.loger.online
www.swiatespresso.pl
www.instalacjefotowoltaiczne.com
www.lewandowski-studio.pl
www.baccata.com.pl
www.krawieczdojazdem.pl
www.hulacafe.pl
www.amres.pl  
www.zakateknowychmozliwosci.pl

W każdym zadaniu  zaangażuje się, nadając pracy wyjątkowy styl oraz zadbam o istotne dla projektu szczegóły. Podpowiadam z zakresu marketingu, pozycjonowania i przekładam to tym samym na realizowane projekty by Zleceniodawcy osiągali lepsze wyniki.

Podpowiadam co warto uwzględnić, by np. nadać stronie wygląd oraz funkcjonalność wpływające na lepszą sprzedaż (wedle wskazówek, zasad i badań UX/UI).

Dodam, że w zakresie projektowania świadczę usługę, pracując na skalibrowanych, stacjonarnych monitorach (EIZO), wraz z próbnikami (Pantone/CMYK) dają pewność odpowiedniego dobrania i odwzorowania kolorów.

Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel.: 513 910 970

Słowa kluczowe: Usługi graficzne, usługi multimedialne, grafika, strony www, strony internetowe, sklepy www, sklepy internetowe
Realizacje
Zdjęcia i grafika (6)
 • Wizualizacja budynków
  Wizualizacja budynków Cena Do 500 zł
  Wykonanie wizualizacji osiedla na podstawie "standardowych" renderów z programów. Wzbogacenie ludźmi, zielenią, poprawa kolorystyki i nadanie realnego wyglądu.
 • Projekt logo
  Projekt logo Cena Do 500 zł
  Opracowanie podstawowego logo i wariantów. Dobranie kolorystyki na podstawie próbników i zapisanie do odpowiednich formatów/rozszerzenia.
 • Projekt ulotki składanej lub menu Zaprojektowanie składanej ulotki. Przemyślany układ oraz dobór nagłówków i grafiki (ikony, zdjęcia, ozdobniki).
 • Projekt katalogu
  Projekt katalogu Cena Do 2000 zł
  Zaprojektowanie katalogu wielostronicowego. Możliwa sesja produktów w lokalu Zleceniodawcy, szparowanie i obróbka bądź zakup odpowiednich zdjęć dla wzbogacenia szaty graficznej.
 • Projekt etykiet
  Projekt etykiet Cena Do 500 zł
  Zaprojektowanie etykiety, bądź linii etykiet. Spójne stylistycznie, dobrane kroje pisma oraz grafika.
WWW (3)
 • Ico_small_web Strona mająca na celu objaśnić odbiorcom wstępnie możliwości z zakresu personalizacji opakowań (bombonier) prestiżowego produktu docenianego wieloma nagrodami jakim są Herbaty Artystyczne. Strona zawiera wiele grafik stworzonych dla potrzeb stron oraz solidnie zaprojektowany układ i nawigację by zarówno wzbogacić samą formę, a zarazem ułatwić przeglądanie treści.
 • Ico_small_web Strona internetowa poświęcona instalacjom fotowoltaicznym wraz z wieloma podstronami poradnikowymi oraz blogiem w celu dobrego przygotowania strony dla celów skutecznego pozycjonowania i promocji marketingowej.
 • Ico_small_web Sklep internetowy z sztucznymi roślinami i akcesoriami. W głównej mierze celem było również ukazanie nie tylko samych produktów, a również odpowiedni wstęp ukazujący zastosowanie i możliwości.
Pracownicy
 • Sebastian Mroczek
  Sebastian Mroczek

  Zajmuje się w głównej mierze dobraniem i wykonaniem grafiki w projekcie by zgodnie z badaniami i dotychczasowymi trendami efekt w postaci lepszej sprzedaży został odczuwalny już na samym początku wypuszczenia projektu w "życie". Pasjonat marketingu i czytelnik/prenumerator wszystkich branżowych magazynów. Chłonie wiedzę i chętnie się nią dzieli ze Zleceniodawcami by wspierać ich projekty.

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Oprogramowanie Adobe Photoshop / Illustrator / InDesign / ... + Corel Adobe + Corel
  Oprogramowanie Adobe Photoshop / Illustrator / InDesign / ... + Corel Adobe + Corel

  W pracy korzystam z oprogramowania pozwalającego zarówno wykonać wszelkie prace graficzne na najwyższym poziomie technicznym jak i dostosować się do wymagań Zleceniodawców (edytować już istniejące pliki, np. katalogów, ofert).

Osiągnięcia
 • 100% pozytywnych opinii (czerwiec 2017)

  Zarówno w sieci jak i na mojej stronie można zobaczyć same pozytywne oceny Zleceniodawców i czuć się bezpiecznie przy realizacji projektu (terminowo/rzetelnie/legalnie)
  Link do opinii ze zdjęciami, nazwiskami, opiniami Zleceniodawców https://angelsadvertising.pl/rekomendacje/

Aktualności
 • Canpol babies (liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt) - rozpoczęcie współpracy. (maj 2017)

  W tematyce akcesoriów dla niemowląt jak widać też mamy możliwość zaprezentowania swojej pracy. Co prawda pod sztywne dyktando specjalistów od marketingu ale to na prawdę miła współpraca. :)

 • WADER (zabawki) naszym klientem z zakresu projektów graficznych (grudzień 2016)

  Miło być docenionym za obecne portfolio przez tak znaną w branży zabawek firmę WADER. Nie spoczywamy na laurach i grzejemy ramy by projekty które trafią do katalogów w kilkunastu krajach były docenione przez większą ilość osób :)

Warunki współpracy
 • Dla wszystkich przyszłych "Stałych Klientów" oferuje gównie rozliczenie po wykonanym projekcie. Co do pierwszego projektu to ustalamy termin realizacji, opłacamy 50% i realizujemy projekt. Kolejno po akceptacji projektu reszta płatności.

  Ps.: Mnie można w prosty sposób ocenić, a dokładnie solidne podejście do zadań i 100% realizację. W sieci w wielu portalach zyskałem zauważalne poparcie Zleceniodawców - bezpieczeństwo współpracy.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Szukamy specjalisty/firmy od marketingu w internecie

  Dzień dobry Panie Wojciechu, chętnie porozmawiam i przedstawię już zrealizowane plany marketingowe. Solidne podejście do projektowania można dostrzec na stornie: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Świadczę usługi ponad 5 lat dobrze znając wiele technik jak i sposobów lepszej prezentacji graficznej. Mam za sobą wiele badań z zakresu A/B dla grafik w celu rozpoznania co wpływa lepiej na konwersję (skłania np. do zakupu/kliknięć/zainteresowania). Wystawiam FV do kwoty netto podanej w zgłoszeniu. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 513 910 970

  299 zł
  za całość
 • Zaprojektowanie prostej grafiki i CV

  Dzień dobry Panie Dawidzie, realizuje takie elementy jak CV biznesowe z uwzględnieniem elementów wpływających na podprogowy odbiór (przykład CV po zamazaniu danych itp. informacji mogę przedstawić na maila). Mam Klientów miedzy innymi z Warszawy. Całość ujmę w kwocie zbliżonej do Pana. Solidne podejście do projektowania można dostrzec na stornie: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Świadczę usługi ponad 5 lat dobrze znając wiele technik jak i sposobów lepszej prezentacji graficznej. Mam za sobą wiele badań z zakresu A/B dla grafik w celu rozpoznania co wpływa lepiej na konwersję (skłania np. do zakupu/kliknięć/zainteresowania). Wystawiam FV do kwoty netto podanej w zgłoszeniu. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 513 910 970

  299 zł
  za całość
 • projekt strony www dla firmy budowlanej, logo, wizytowki, ulotki

  Dzień dobry Panie Tomaszu, czytam, tak też proszę ocenić wykonane realizacje (jeśli to główne kryterium), przedstawiam link do portfolio, realizacji, namiary do mnie (nie jestem automatem — czytam opisy). Czy strona ma być wizytówką, czy zaawansowana to powinna budować wizerunek oraz realizować cele. Tym samym opowiem o podejściu do konwersji i wspólnie znajdziemy rozwiązanie i cenę najbardziej korzystną dla tej realizacji. Portfolio oraz opinie na temat rzetelnego i terminowego wykonania: https://www.angelsadvertising.pl/strony-internetowe/ Przykładowe realizacje: www.platora.eu www.rbmeble.pl www.cbkancelaria.pl www.massuye.pl www.focusroom.pl www.andapol.pl www.baccata.com.pl Dbałość o grafikę: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Nasz kreatywny zespół liczy 5 odpowiednio dobrany osób (każdy dba o odpowiedni zakres strony - grafika/treść/technologia/marketing). E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 513 910 970

  2999 zł
  za całość
 • layout strony internetowej

  Dzień dobry, chętnie wykonam projekt. Solidne podejście do projektowania można dostrzec na stornie: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Świadczę usługi ponad 5 lat dobrze znając wiele technik jak i sposobów lepszej prezentacji graficznej. Mam za sobą wiele badań z zakresu A/B dla grafik w celu rozpoznania co wpływa lepiej na konwersję (skłania np. do zakupu/kliknięć/zainteresowania). Wystawiam FV do kwoty netto podanej w zgłoszeniu. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 513 910 970

  499 zł
  za całość
 • Baner reklamowy o wymiarach 480x180 dla ISP z fajnym pomysłem

  Dzień dobry, chętnie wykonam projekt banera (może być również oferta na druk). Solidne podejście do projektowania można dostrzec na stornie: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Świadczę usługi ponad 5 lat dobrze znając wiele technik jak i sposobów lepszej prezentacji graficznej. Mam za sobą wiele badań z zakresu A/B dla grafik w celu rozpoznania co wpływa lepiej na konwersję (skłania np. do zakupu/kliknięć/zainteresowania). Wystawiam FV do kwoty netto podanej w zgłoszeniu. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 513 910 970

  199 zł
  za całość
 • Poprawki na stronie internetowej

  Dzień dobry Pani Margaret, przedstawiam link do portfolio, realizacji, namiary do mnie (nie jestem automatem — czytam opisy). Czy strona ma być wizytówką, czy zaawansowana to powinna budować wizerunek oraz realizować cele. Tym samym opowiem o podejściu do konwersji i wspólnie znajdziemy rozwiązanie i cenę najbardziej korzystną dla tej realizacji. Portfolio oraz opinie na temat rzetelnego i terminowego wykonania: https://www.angelsadvertising.pl/strony-internetowe/ Przykładowe realizacje: www.platora.eu www.rbmeble.pl www.cbkancelaria.pl www.massuye.pl www.focusroom.pl www.andapol.pl www.baccata.com.pl Dbałość o grafikę: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Świadczę usługi ponad 5 lat z gwarancją i wystawiam FV do kwoty netto podanej w zgłoszeniu. Nasz kreatywny zespół liczy 5 odpowiednio dobrany osób (każdy dba o odpowiedni zakres strony - grafika/treść/technologia/marketing). E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 513 910 970

  499 zł
  za całość
 • strona internetowa - wykończenia i remonty

  Dzień dobry Panie Grzegorzu, znam ten moduł i to przykładowa realizacja z tym modułem (tylko zamienione na ostre/nieostre) http://www.angelsadvertising.com.pl/nanos/ Przedstawiam również link do portfolio, realizacji, namiary do mnie (nie jestem automatem — czytam opisy). Portfolio oraz opinie na temat rzetelnego i terminowego wykonania: https://www.angelsadvertising.pl/strony-internetowe/ Przykładowe realizacje: www.platora.eu www.rbmeble.pl www.cbkancelaria.pl www.massuye.pl www.focusroom.pl www.andapol.pl www.baccata.com.pl Dbałość o grafikę: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Świadczę usługi ponad 5 lat z gwarancją i wystawiam FV do kwoty netto podanej w zgłoszeniu. Nasz kreatywny zespół liczy 5 odpowiednio dobrany osób (każdy dba o odpowiedni zakres strony - grafika/treść/technologia/marketing). E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 513 910 970

  1799 zł
  za całość
 • budowa 3 strony www. dk. nl. de

  Dzień dobry firmo Partnerstal, zacznę od tego, że layout trzeba już wykonać responsywny (na tel/tablet - obecna ma w tym braki). Layout mogę podesłać po ustaleniach. Współpracujemy z tłumaczami tak też możemy oferować kompleksową realizację. Przedstawiam link do portfolio, realizacji, namiary do mnie (nie jestem automatem — czytam opisy). Czy strona ma być wizytówką, czy zaawansowana to powinna budować wizerunek oraz realizować cele. Tym samym opowiem o podejściu do konwersji i wspólnie znajdziemy rozwiązanie i cenę najbardziej korzystną dla tej realizacji. Portfolio oraz opinie na temat rzetelnego i terminowego wykonania: https://www.angelsadvertising.pl/strony-internetowe/ Przykładowe realizacje: www.platora.eu www.rbmeble.pl www.cbkancelaria.pl www.massuye.pl www.focusroom.pl www.andapol.pl www.baccata.com.pl Dbałość o grafikę: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 513 910 970

  3999 zł
  za całość
 • Zlecę budowę strony internetowej

  Dzień dobry, przedstawiam link do portfolio, realizacji, namiary do mnie (nie jestem automatem — czytam opisy). Czy strona ma być wizytówką, czy zaawansowana to powinna budować wizerunek oraz realizować cele. Tym samym opowiem o podejściu do konwersji i wspólnie znajdziemy rozwiązanie i cenę najbardziej korzystną dla tej realizacji. Portfolio oraz opinie na temat rzetelnego i terminowego wykonania: https://www.angelsadvertising.pl/strony-internetowe/ Przykładowe realizacje: www.platora.eu www.rbmeble.pl www.cbkancelaria.pl www.massuye.pl www.focusroom.pl www.andapol.pl www.baccata.com.pl Dbałość o grafikę: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Świadczę usługi ponad 5 lat z gwarancją i wystawiam FV do kwoty netto podanej w zgłoszeniu. Nasz kreatywny zespół liczy 5 odpowiednio dobrany osób (każdy dba o odpowiedni zakres strony - grafika/treść/technologia/marketing). E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 513 910 970

  1999 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie nowoczesnej strony internetowej w jezyku niemieckim

  Dzień dobry Panie Wojciechu, czyli tworzenie layoutu + cięcie i kodowanie (dobrze). Przedstawiam link do portfolio, realizacji, namiary do mnie (nie jestem automatem — czytam opisy). Czy strona ma być wizytówką, czy zaawansowana to powinna budować wizerunek oraz realizować cele. Tym samym opowiem o podejściu do konwersji i wspólnie znajdziemy rozwiązanie i cenę najbardziej korzystną dla tej realizacji. Portfolio oraz opinie na temat rzetelnego i terminowego wykonania: https://www.angelsadvertising.pl/strony-internetowe/ Przykładowe realizacje: www.platora.eu www.rbmeble.pl www.cbkancelaria.pl www.massuye.pl www.focusroom.pl www.andapol.pl www.baccata.com.pl Dbałość o grafikę: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Świadczę usługi ponad 5 lat z gwarancją i wystawiam FV do kwoty netto podanej w zgłoszeniu. . E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 513 910 970

  1999 zł
  za całość
 • Zleceni wykonanie prostej strony serwisowej

  Dzień dobry Panie Wojciechu, przedstawiam link do portfolio, realizacji, namiary do mnie (nie jestem automatem — czytam opisy). Czy strona ma być wizytówką, czy zaawansowana to powinna budować wizerunek oraz realizować cele. Tym samym opowiem o podejściu do konwersji i wspólnie znajdziemy rozwiązanie i cenę najbardziej korzystną dla tej realizacji. Portfolio oraz opinie na temat rzetelnego i terminowego wykonania: https://www.angelsadvertising.pl/strony-internetowe/ Przykładowe realizacje: www.platora.eu www.rbmeble.pl www.cbkancelaria.pl www.massuye.pl www.focusroom.pl www.andapol.pl www.baccata.com.pl Dbałość o grafikę: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Świadczę usługi ponad 5 lat z gwarancją i wystawiam FV do kwoty netto podanej w zgłoszeniu. Nasz kreatywny zespół liczy 5 odpowiednio dobrany osób (każdy dba o odpowiedni zakres strony - grafika/treść/technologia/marketing). E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 513 910 970

  1799 zł
  za całość
 • Zrobienie strony restauracji

  Dzień dobry Panie Filipie, przedstawiam link do portfolio, realizacji, namiary do mnie (nie jestem automatem — czytam opisy). Czy strona ma być wizytówką, czy zaawansowana to powinna budować wizerunek oraz realizować cele. Tym samym opowiem o podejściu do konwersji i wspólnie znajdziemy rozwiązanie i cenę najbardziej korzystną dla tej realizacji. Portfolio oraz opinie na temat rzetelnego i terminowego wykonania: https://www.angelsadvertising.pl/strony-internetowe/ Przykładowe realizacje: www.platora.eu www.rbmeble.pl www.cbkancelaria.pl www.massuye.pl www.focusroom.pl www.andapol.pl www.baccata.com.pl Dbałość o grafikę: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Świadczę usługi ponad 5 lat z gwarancją i wystawiam FV do kwoty netto podanej w zgłoszeniu. Nasz kreatywny zespół liczy 5 odpowiednio dobrany osób (każdy dba o odpowiedni zakres strony - grafika/treść/technologia/marketing). E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 513 910 970

  2999 zł
  za całość
 • Strona www z filmem w tle

  Dzień dobry Panie Piotrze, możemy coś dodatkowego wymyślić, np. efekt 3D. Przedstawiam link do portfolio, realizacji, namiary do mnie (nie jestem automatem — czytam opisy). Czy strona ma być wizytówką, czy zaawansowana to powinna budować wizerunek oraz realizować cele. Tym samym opowiem o podejściu do konwersji i wspólnie znajdziemy rozwiązanie i cenę najbardziej korzystną dla tej realizacji. Portfolio oraz opinie na temat rzetelnego i terminowego wykonania: https://www.angelsadvertising.pl/strony-internetowe/ Przykładowe realizacje: www.platora.eu www.rbmeble.pl www.cbkancelaria.pl www.massuye.pl www.focusroom.pl www.andapol.pl www.baccata.com.pl Dbałość o grafikę: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Świadczę usługi ponad 5 lat z gwarancją i wystawiam FV do kwoty netto podanej w zgłoszeniu. . E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 513 910 970

  1799 zł
  za całość
 • strona www z chatem

  Dzień dobry Panie Adamie, przedstawiam link do portfolio, realizacji, namiary do mnie (nie jestem automatem — czytam opisy). Czy strona ma być wizytówką, czy zaawansowana to powinna budować wizerunek oraz realizować cele. Tym samym opowiem o podejściu do konwersji i wspólnie znajdziemy rozwiązanie i cenę najbardziej korzystną dla tej realizacji. Portfolio oraz opinie na temat rzetelnego i terminowego wykonania: https://www.angelsadvertising.pl/strony-internetowe/ Przykładowe realizacje: www.platora.eu www.rbmeble.pl www.cbkancelaria.pl www.massuye.pl www.focusroom.pl www.andapol.pl www.baccata.com.pl Dbałość o grafikę: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Świadczę usługi ponad 5 lat z gwarancją i wystawiam FV do kwoty netto podanej w zgłoszeniu. Nasz kreatywny zespół liczy 5 odpowiednio dobrany osób (każdy dba o odpowiedni zakres strony - grafika/treść/technologia/marketing). E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 513 910 970

  2999 zł
  za całość
 • Księga znaku do istniejącego logotypu

  Dzień dobry firmo ESPIR, chętnie wykonam prestiżową księgę znaku dla istniejącego logo — mogę zaoferować pracę jednej osoby lub zaangażowaną zespołu 3-5 osób (Graficy i UX Designer, Copywriter). Powstanie przemyślany opis i opracowana identyfikacja wizualna budująca podstawy dla brandu firmy. Oferta w temacie logo (w tym realizacje): https://www.angelsadvertising.pl/logo/ Oraz podejście do brandu: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Przykładową księgę znaku mogę podesłać na maila. Projektuję wizerunki firm już ponad 8 lat dobrze znając wiele technik jak i sposobów wpływających na lepszy odbiór grafiki. Cenę projektu podstawowej księgi znaku dla rozwiązania w 3 dni proponuje w kwocie 949 zł netto, ewentualnie skrócona lub zaawansowana wersja cena do ustalenia. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  949 zł
  za całość
 • Poszukuje firmy lub osoby która wypromuje produkt

  Dzień dobry Panie Dominiku, chętnie wykonam plan i zaoferuje jego wdrożenie — mogę zaoferować pracę jednej osoby lub zaangażowaną zespołu 3-5 osób (Graficy i UX Designer, Copywriter, web-deweloper). Powstanie przemyślany pomysł. Nie wiem od czego zaczniemy, dlatego oferta logo (w tym realizacje): https://www.angelsadvertising.pl/logo/ Oraz podejście do brandu: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Projektuję i promuje wizerunki firm/produktów już ponad 8 lat dobrze znając wiele technik jak i sposobów wpływających na lepszy odbiór grafiki. Cenę dobrego startu firmy zamykam w kwocie 7.500 zł netto. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  7500 zł
  za całość
 • Wykonanie projektu loga graficznego

  Dzień dobry Pani Małgorzato, chętnie wykonam prestiżowe logo (z przeniesieniem praw i dlatego korzystam z zakupionych kroi - dość ważne, dlatego cenę można rozpoczynać dopiero od 299 zł) — mogę zaoferować pracę jednej osoby lub zaangażowaną zespołu 3-5 osób (Graficy i UX Designer, Copywriter). Powstanie przemyślany znak budujący podstawy dla brandu firmy. Oferta logo (w tym realizacje): https://www.angelsadvertising.pl/logo/ Oraz podejście do brandu: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Projektuję wizerunki firm już ponad 8 lat dobrze znając wiele technik jak i sposobów wpływających na lepszy odbiór grafiki. Cenę projektu dla rozwiązania w 2 dni proponuje w kwocie 299 zł netto — w tej cenie kilkanaście projektów po czym 3 najlepsze przedstawię do oceny. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  299 zł
  za całość
 • LOGOTYP dla firmy transportowej

  Dzień dobry Panie Michale, chętnie wykonam prestiżowe logo i również przekaże prawa do znaku (o tym Pan zapomniał, a ważne) — mogę zaoferować pracę jednej osoby lub zaangażowaną zespołu 3-5 osób (Graficy i UX Designer, Copywriter). Powstanie przemyślany znak budujący podstawy dla brandu firmy. Oferta logo (w tym realizacje): https://www.angelsadvertising.pl/logo/ Oraz podejście do brandu: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Projektuję wizerunki firm już ponad 8 lat dobrze znając wiele technik jak i sposobów wpływających na lepszy odbiór grafiki. Cenę projektu dla rozwiązania w 2 dni proponuje w kwocie 299 zł netto — w tej cenie kilkanaście projektów po czym 3 najlepsze przedstawię do oceny. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  299 zł
  za całość
 • Logo + strona + kilka grafik

  Dzień dobry Panie Macieju, chętnie wykonam prestiżowe logo (projekt wizytówki oraz tła na FB w cenie 79 zł) — mogę zaoferować pracę jednej osoby lub zaangażowaną zespołu 3-5 osób (Graficy i UX Designer, Copywriter). Powstanie przemyślany znak budujący podstawy dla brandu firmy. Oferta logo (w tym realizacje): https://www.angelsadvertising.pl/logo/ Oraz podejście do brandu: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Projektuję wizerunki firm już ponad 8 lat dobrze znając wiele technik jak i sposobów wpływających na lepszy odbiór grafiki. Cenę projektu dla rozwiązania w 2 dni proponuje w kwocie 299 zł netto — w tej cenie kilkanaście projektów po czym 3 najlepsze przedstawię do oceny. Wystawiam FV. E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 8-20 codziennie 513 910 970

  299 zł
  za całość
 • Zlecę wykonanie nowoczesnej strony firmowej onepage

  Dzień dobry, zakładam, że połowa nie doczytała do końca podając budżety. Podchodzę realnie i kończę projekty. Przedstawiam link do portfolio, realizacji, namiary do mnie oraz cenę po zapoznaniu się z opisem (nie jestem automatem — czytam opisy i podaje realne wyceny za wykonanie prestiżowych stron). Chętnie omówię projekt telefonicznie, bądź mailowo — proszę o kontakt. Portfolio oraz opinie na temat rzetelnego i terminowego wykonania: https://www.angelsadvertising.pl/strony-internetowe/ Przykładowe realizacje: www.platora.eu www.rbmeble.pl www.cbkancelaria.pl www.massuye.pl www.focusroom.pl www.andapol.pl www.baccata.com.pl Dbałość o grafikę: https://www.angelsadvertising.pl/projekty-graficzne/ Świadczę usługi ponad 5 lat z gwarancją i wystawiam FV do kwoty netto podanej w zgłoszeniu. Nasz kreatywny zespół liczy 5 odpowiednio dobrany osób (każdy dba o odpowiedni zakres strony - grafika/treść/technologia/marketing). E-mail: biuro@angelsadvertising.pl Tel. 513 910 970

  5799 zł
  za całość