Doświadczenie i Pasja - Straw Art

Warszawa

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Straw Art
Straw Art
Telefon:
501XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Jałowcowa 33 / 4
04-955

Warszawa

Podgląd

Moja specjalizacja: Fotografia Wnętrz i Architektury, Fotografia Nieruchomości, Relacje fotograficzne.

Dodatkowe usługi wspierające specjalizację: Konsultacja przedsesyjna w zakresie przygotowania, aranżacji i stylizacji wnętrza do sesji; Wsparcie stylizacyjne na miejscu również z przygotowaniem i dostarczeniem dodatkowych elementów wystroju wnętrza do sesji.

Obszary uzupełniające specjalizację: Fotografia Produktowa, Fotografia Biznesowa i Korporacyjna oraz profesjonalny Retusz Zdjęć (w tym również wykonanych przez Klienta), renowacja zdjęć oraz sprzedaż autorskich prac fotograficznych w formie foto-obrazów.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy. Gwarantuję wysokiej jakości zdjęcia wnętrz, nieruchomości, budynków i fotografie z realizacji projektów jak również rzetelne relacje fotograficzne z targów i wydarzeń. Moje atuty to doświadczenie powiązane z wieloma projektami o bardo zróżnicowanym charakterze, moje portfolio, specjalistyczny sprzęt, dokładność i dbałość o detale a także fachowa obróbka zdjęć oraz co równie istotne i dające siłę do kolejnych wyzwań – opinie zadowolonych Klientów.

Specjalizuję się w fotografii wnętrz i architektury. Fascynują mnie wnętrza i głównie, ale nie tylko, nowoczesny design. Bardzo lubię świadome łączenie "starego" z "nowym", dlatego tak inspirujące są sesje zdjęciowe zrealizowanych projektów wnętrz. Fotografuję nieruchomości na sprzedaż oraz mieszkania i apartamenty na wynajem. Realizuję sesje zdjęciowe obiektów komercyjnych i użytku publicznego, budynków z zewnątrz oraz biur .

Fotografia jest moją pasją i dane mi jest również zajmować się nią zawodowo :-)
Zaangażowanie, doświadczenie, fascynacja właśnie tym obszarem fotografii oraz ciągłe dokształcanie się, pozwala mi zagwarantować profesjonalne i niebanalne efekty mojej pracy. Jestem profesjonalistką z własną wizją rzeczywistości otwartą jednak również na wszelkie sugestie oraz inwencję Klienta.

Prócz sesji zdjęciowej oferuję pełny i profesjonalny retusz zdjęć oraz otwartość i pomysł jak również pomoc w formie konsultacji przed sesją zdjęciową. Służę także wsparciem w zakresie przygotowania wnętrza do sesji i wizyt potencjalnych Klientów.

Wszystko to tworzy znakomite warunki do współpracy i pozwala na osiągnięcie pełnej satysfakcji obydwu stronom.


Serdecznie ZAPRASZAM do kontaktu i współpracy.
Katarzyna SŁOMKA
S T R A W   a r t  
kontakt@strawart.pl
www.strawart.pl

Słowa kluczowe: Fotografia, fotografia wnętrz, zdjęcia wnętrz, fotografia architektury, fotografia nieruchomości, fotorelacje, obróbka zdjęć, photoshop, zdjęcia z targów, fotografia nieruchomości, zdjęcia
Pracownicy
 • Katarzyna Słomka
  Katarzyna Słomka

  Jestem profesjonalistką otwartą na wszelkie sugestie oraz inwencję Klienta. Doświadczenie, pełne zaangażowanie w kreowanie projektów oraz bezustanne pielęgnowanie pasji jaką jest fotografia, pozwala mi zagwarantować profesjonalne i niebanalne efekty mojej pracy. Prócz rzetelnie wykonanej sesji oferuję otwartość, pomysł, oraz pomoc w formie przedsesyjnej konsultacji, co stwarza idealne warunki do współpracy i pozwala na osiągnięcie pełnej satysfakcji obydwu stronom. ZAPRASZAM do kontaktu i współpracy Katarzyna Słomka STRAW ART

Sprzęt i wyposażenie
 • Fotografia wnętrz Nikon
  Fotografia wnętrz Nikon

  Dedykowany fotografii wnętrz i architektury najwyższej klasy profesjonalny sprzęt fotograficzny, firmy Nikon Body D850 + obiektywy Nikkor 14-24, 24-70, 85, Tilt/Shift 24mm, + statyw i głowica Manfrotto, + Lampy Nikon.

Warunki współpracy
 • Szczegółowy opis, zasady którymi się kieruję oraz jej etapy znajdziecie Państwo na mojej stronie: http://strawart.pl/oferta

  Portfolio:
  Fotografia wnętrz http://strawart.pl/fotografia-wnetrz
  Fotografia architektury http://strawart.pl/fotografia-architektury
  Fotorelacje http://strawart.pl/fotorelacje

  zapraszam serdecznie
  Katarzyna Słomka
  Straw Art

Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()