Still

Konstancin-Jeziorna

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Still
Still
Telefon:
501XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Jesteśmy firmą działającą w branży kosmetycznej nieprzerwanie od 1992 roku. Produkcją  kosmetyków zajmujemy się od 1999 roku. Nasze produkty są zgodne z wszystkimi unijnymi  normami, mamy własny System Kontroli Jakości (w oparciu o normę ISO 22716), a linia technologiczna jest pod stałym nadzorem laboratoryjnym.
Specjalizujemy się w produkcji kosmetyków z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej. Zajmujemy się zarówno produkcją dla sieci handlowych w zakresie Private Label jak i produkcją na zlecenie (outsourcing produkcji kosmetycznej). Oferujemy także możliwość tworzenia receptur zgodnie z życzeniami i pomysłami Klienta.
Nasze atuty to unikalne receptury, doświadczenie i wiedza, sprawdzona technologia produkcji i kosmetyki przyjazne dla skóry. Zapewniamy dyskrecję i poufność w realizacji projektów. Jesteśmy elastyczni, dzięki czemu łatwiej jest osiągnąć wspólny sukces w postaci gotowego produktu.
Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami surowców co pozwala nam tworzyć kosmetyki bezpieczne dla skóry, bez dodatków parabenów, niebezpiecznych alergenów i sztucznych dodatków.
Zajmujemy się także kompleksową obsługą powstającego produktu - począwszy od etykiet i opakowań na produkty, a skończywszy na ulotkach reklamowych i dostarczeniu towaru we właściwe miejsce. Oferujemy także usługę konfekcjonowania końcowego produktu.
Zapraszam do kontaktu: still@still.pl.pl

Słowa kluczowe: Lekarze pry, gabinety kosmetyczne, usługi kosmetyczne, przychodnie lekarskie, wizyty domowe, prywatni lekarze
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()