Stefan` Białosowski

Starachowice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Stefan` Białosowski
Stefan` Białosowski
Telefon:
+48XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Wysockiego 8/27
27-200

Starachowice

Podgląd

FUN4RENT to współpracujący z radiem Eska Dj, Konferansjer oraz Event Manager zajmujący się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych takich jak wesela, bankiety, bale, studniówki, festyny, imprezy firmowe, plenerowe, integracyjne, urodzinowe, na których proponuje mnóstwo gier i zabaw, między innymi KARAOKE itp. Prowadzimy imprezy również w języku angielskim.
Zapraszamy na nasz funpage na facebooku oraz na naszą stronę internetową gdzie znajdą Państwo zdjęcia, filmy oraz informacje o imprezach i projektach jakie prowadziliśmy oraz jakie są obecnie w planach.

www.facebook.com/fun4rent.project ,

www.fun4rent.pl ,

W oparciu o duże doświadczenie zdobyte w Polsce jak i za granicą jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu. FUN4RENT gwarantuje, że Twoja impreza będzie jedyna i niepowtarzalna, a goście szybko jej nie zapomną. W zależności od przedsięwzięcia profesjonalny Dj, Konferansjer czy Wodzirej zadba o każdy szczegół. Kompletnie dostosujemy się do Twoich wymagań i potrzeb. Poprzez współpracę z wieloma partnerami zapewniamy profesjonalny sprzęt do każdej nawet najbardziej wymyślnej imprezy.

Pamiętaj! Jeśli chcesz zorganizować imprezę, nas nie może na niej zabraknąć :) Dojedziemy wszędzie tam gdzie jest prąd!

Słowa kluczowe: Dj, konferansjer, impreza, wesele, imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, oprawa muzyczna
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()