Staroń & Partners sp.k.

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Staroń & Partners sp.k.
Staroń & Partners sp.k.
Telefon:
601XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Zdrowy rozsądek, najwyższa staranność, prostota, szybkość i skuteczność to fundamenty kultury Staroń & Partners.
Nasza nisza to spory sądowe administracyjne i arbitrażowe
Zakres naszych usług obejmuje wszelkiego typu spory sądowe, administracyjne i arbitrażowe. To nisza, w której mamy ambicję być najlepsi. Reprezentujemy duże i małe firmy, organizacje non profit, instytucje, organy administracji samorządowej i rządowej oraz osoby fizyczne, w postępowaniach o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.
Nie zajmujemy się prawem, lecz jego zastosowaniem
W naszej pracy nie zajmujemy się prawem, lecz jego zastosowaniem w odniesieniu do faktów w sprawach naszych klientów. Dlatego sięgamy do wiedzy specjalistycznej związanej z branżami, dla których pracujemy, najnowszych technologii, a także odkryć w dziedzinie filozofii, nauk ścisłych i przyrodniczych. Uczymy się poprzez rozwiązywanie problemów. Szerokie spojrzenie pozwala nam budować strategie procesowe o wyjątkowej skuteczności.
Wiemy, że nie ma „z góry przegranych” spraw
Efekt pracy prawnika procesowego zależy od zrozumienia prawniczych i nieprawniczych aspektów sprawy, innowacyjnego podejścia do strategii, dyscypliny i determinacji. Dlatego uważamy, że nie ma spraw trudnych lub łatwych, dużych lub małych, są wyłącznie sprawy wygrane lub przegrane.
Doceniamy siłę jasnej komunikacji…
Komunikujemy się z klientem jego językiem, w jasny sposób, wyłącznie w trybie oznajmującym, wyłącznie w stronie czynnej, nigdy nie używamy zwrotu „wydaje się, że…”. Przygotowując pisma sądowe także przykładamy dużą wagę do tego, aby skomplikowane sprawy przedstawić w prosty i przejrzysty sposób. Tak naprawdę w każdej sprawie chodzi o jedno pytanie: czy każdy zainteresowany oraz każdy świadek zrobił to co powinien zrobić. Od odpowiedzi na nie zależy wynik sprawy. W sądzie, podobnie jak w życiu, prosty argument jest zawsze bardziej skuteczny.
… i zaangażowania
Podchodzimy do procesów w taki sposób, jakby chodziło naszą własną sprawę, o nasze pieniądze. Tylko wtedy widzimy wszystkie możliwe aspekty sprawy, potrafimy znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie dla klienta.

Słowa kluczowe: Dotacje unijne, fundusze unijne, księgowość, kancelaria adwokacka, kancelaria prawna, komornicy, pomoc prawna, prawnicy, usługi finansowe, notariusze, usługi prawne, usługi prawnicze
Zakres działania
  • Usługi prawne i finansowe  z Warszawy

    Kancelaria adwokacka, dotacje unijne, fundusze unijne, kancelaria prawna, pomoc prawna, księgowość, usługi finansowe, notariusze, prawnicy, usługi prawnicze, komornicy, usługi prawne

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()