Solidnie, terminowo! - STALPAN Andrzej Pańczak

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
STALPAN Andrzej Pańczak
STALPAN Andrzej Pańczak
Telefon:
504XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Zakres naszych usług obejmuje:   OGRODZENIA

Nasza firma kompleksowo zajmuje się produkcją i montażem ogrodzeń z różnych materiałów: metalu, ze sztachet, z betonu. Nasze projekty są zawsze dopasowane do potrzeb klienta. Wykonujemy wszystkie rodzaje ogrodzeń, dodatkowo jeżeli istnieje taka potrzeba realizujemy wizualizacje projektów.

   OGRODZENIA PANELOWE

Oferujemy ogrodzenia panelowe zarówno 2D i 3D o różnych grubościach drutu dla domów prywatnych i posesji publicznych. Posiadamy duży wybór wymiarów oraz barw.

   OGRODZENIA Z SIATKI

Zajmujemy się także montażem siatek ogrodzeniowych wszystkich rodzajów.

   BRAMY I FURTKI

Wykonujemy bramy i furtki pod wymiar. Oferujemy zarówno bramy uchylne, przesuwne, przemysłowe, z siatki, czy z paneli. Solidnie i fachowo wykonujemy nasze usługi spełniając oczekiwania klientów.

   AUTOMATYKA DO BRAM, SZLABANY, BLOKADY I SŁUPKI PARKINGOWE

Posiadamy w ofercie napędy do bram czołowych producentów takich jak Nice, Came, Faac. Producenci Ci gwarantują wieloletnią bezawaryjną pracę urządzeń. Oferujemy swoim klientom zakup automatyki do bram, zarówno montaż jak i serwis gwarancyjny. Posiadamy w swojej ofercie napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych oraz szlabany.

   BALUSTRADY I PORĘCZE

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w ramach projektowania i fachowego doradztwa balustrad i poręczy. Wykonujemy różnego rodzaju balustrady ze stali zwykłej i nierdzewnej, czy ze szkłem. Realizujemy wszystkie zamówienia indywidualne spełniając oczekiwania klientów.

   KONSTRUKCJE STALOWE

Oferujemy swoim klientom możliwość także produkcji i  montażu różnych konstrukcji stalowych takich jak schody, podstawy pod urządzenia, ławki,  stoły metalowe, czy kraty. Wykonujemy projekty nietypowe. Zapewniamy pełną obsługę od projektu, przez wykonanie, po montaż.

   USŁUGI ŚLUSARSKIE I SPAWALNICZE

Wykonujemy różnego rodzaju usługi ślusarskie, spawalinicze oraz montażowe.Zapraszamy do współpracy!

Słowa kluczowe: Bramy, ogrodzenia, ogrodzenia betonowe, bramy garażowe, balustrady
Realizacje
Zdjęcia i grafika (3)
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()